Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Tem, 2007 11:45
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bıcır demiş ki:
teşekkür ederim duru gerçekten yalnızken olmuyor. başarı hikayeleri dinleyince yeni yöntemler
keşfedince daha kolay oluyor herşey. umarım bigün bende başarı hikayemi yazarım Smile
bıcır bende dkz yeni başladım 95 kg den 91 kg ye indim umarım hepimiz başardık diye yazarız ama ben yazacağımıza inanıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Tem, 2007 11:50

tubikkos başarmaman için hiçbir gerekçen kalmamaış.
en önemlisi acıkınca yemeyi öğrenmişsin tebrik ederim böyle devam et.
inanıyorum ki hedeflediğinden de fazla kilo verdiğinide göreceğiz.

gitmekmi zor yoksa kalmakmı ????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Tem, 2007 12:21

bıcır demiş ki:
tubikkos başarmaman için hiçbir gerekçen kalmamaış.
en önemlisi acıkınca yemeyi öğrenmişsin tebrik ederim böyle devam et.
inanıyorum ki hedeflediğinden de fazla kilo verdiğinide göreceğiz.

Teşekkür ederim bıcır Smile Bak göreceksin aslında çok da zor değil bu acıkınca yemeyi becerebilmek.Mesela benim kardeşim her zaman böyleydi.Acıkınca karnını doyurana kadar herşeyi yer,ama toksa sen onun önüne en sevdiği şeyi de getirsen yemez;sonra acıkınca yerim der. Ama biz o gruba dahil değildik tabi Embarassed (en azından şimdiye kadar)
Neyse sonuçta zararın neresinden dönersen kardır di mi Smile

Durucum senin adına da sevindim bak işte 4 kiloyu vermişsin bile.. ben inanıyorum ki tartı 80 li kiloları göstermeye başladığında daha da motive olacaksın sen,sonra gelsin sırayla 70 ler 60 lar di mi arkadasım Smile

Very Happy

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Tem, 2007 16:00

arkadaşlar inanıyorum ki kimiz daha önce kimimiz biraz sonra belki ama,hepimiz birgün başarı hikayemizi yazacağız.buna engel olabilecek tek güç yine kendimiziz,bizde bu kötülüğü kendi bedenimize hatta ruhumuza yapmayalım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Tem, 2007 16:51

karzu demiş ki:
arkadaşlar inanıyorum ki kimiz daha önce kimimiz biraz sonra belki ama,hepimiz birgün başarı hikayemizi yazacağız.buna engel olabilecek tek güç yine kendimiziz,bizde bu kötülüğü kendi bedenimize hatta ruhumuza yapmayalım.

Sana kesinlikle katılıyorum Karzu'cum en büyük düşmanımız yine kendimiziz bir söz var çok severim "ÇARESİZSENİZ ÇARE SİZ'SİNİZ" başarı bizim elimizde yeterki

-isteyelim
-doğru yöntemi seçelim
-asla pes etmeyelim

sevgilerime

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Tem, 2007 19:27

evet ya sadece bizim elimizde. bu kadar istediğimiz birşeyi yine biz hediye edeceğiz kendimize.düşünüyorumda benim kadar kilo takıntılı bir insan,zayıflamayı delicesine isterken neden bunu sürekli erteler.yıllardır erteliyorum kendimi.bu defa başarıcam inş.hepimizde başaracağız inanıyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Tem, 2007 20:59

sevgili tubbikos sanırım hepimizin çevresinde kardeşin gibi birçok örnek vardır. benimde bir ablam var incecükVery Happy
beraber yemek yerken ben tam yemeğin en zevkliyerine gelmişken o doydum deyip kalkardı. aslında hayatımın bir döneminde bunu bende başarmıştım diyet yapmadan tam 57 kiloya inmiştim. birde üstüne çok çalışıyorum sıkıldım biraz aerobic yapmak istiyorum deyip geceleri salona da gitince harika olmuştu. gene yapıcam gene başarıcam bukez daha da incecik olucam ve acelem yok keyfine vara vara yapıcam bunu. iyi ki tanıdım dkz yi

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Tem, 2007 22:41

ben birşeyi merak ediyorum su hayatımız için sadece diyette değil herşeyde son derece önemli. peki çok su içince mide dolup genişlemezmi bildiğim kadarıyla mide yedikçe büyür peki su içince ne olur. Question

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Tem, 2007 08:38

bıcır demiş ki:
ben birşeyi merak ediyorum su hayatımız için sadece diyette değil herşeyde son derece önemli. peki çok su içince mide dolup genişlemezmi bildiğim kadarıyla mide yedikçe büyür peki su içince ne olur. Question

Valla o benim de kafama takılan bir soru bıcır iyi sordun? Ama sanırım karnın tıka basa dolu değilken içilmesi gerekiyor. Hani derler ya zaten yemekle brlikte çok su içmemel lazım,hem sindirimi yavaşlatıyormuş yani fayda yerine zararı oluyo. BEn mesela yemeğin üstüne su içmiyorum. Ya öncesinde içip midemi dolduruyorum ki bence bu oldukça iyi bi yöntem Very Happy ya da yemeğimi yedikten sonra bekliyorum yarım saat kadar öyle içiyorum. Suyu öğün arası gibi düşünüp içersen mideni genişletmez.

Bu arada BARIŞ AKARSU HAYATINI KAYBETMİŞ DAHA FAZLA SAVAŞAMAMIŞ Sad Allah Rahmet eylesin geride kalan anne babaya sabırlar versin inşallah Crying or Very sad

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Tem, 2007 22:46

karzu demiş ki:
evet ya sadece bizim elimizde. bu kadar istediğimiz birşeyi yine biz hediye edeceğiz kendimize.düşünüyorumda benim kadar kilo takıntılı bir insan,zayıflamayı delicesine isterken neden bunu sürekli erteler.yıllardır erteliyorum kendimi.bu defa başarıcam inş.hepimizde başaracağız inanıyorum.

Başarmamak gibi bir durum olamaz Karzu'cum içinde istek varsa sadece harekete geçmek zor oda ilk silkelenmeden sonra geliyor...İnşallah başaracaksın iyi haberlerini bekliyorum canım.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.