Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 01 May, 2007 16:44
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

spor konusunda dr.Ozan beyin yorumlarını okudum ama.Ah şu bilinç altı var ya.Hni yıllardır beynımize kazınmış ya.Zayıflamak için diyet+spor şart diye.Gerçi yaptığımızın adı diyet değil.gerçekten de diyette gibi değilim çünkü yemek kısıtlamam yok.Ama spor da olsa pekde fena olmaz gibi geliyor bana.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 02 May, 2007 09:36

Ben spor konusunda şöyle düşünüyorum ;kesinlikle kısıtlama olmadığı zaman gerçekten kendiliğinden kilo veriyoruz sonuçlarınıda görüyorsun zaten.Kilo verdikçe vucudun senden istiyor bana hareket ver diyor ve zaten hafifledikçe hareketleniyorsun ister istemez.ben sadece artık hareketi sıkışlaşmak için yapmam gerekiyor diye düşünüyorum tabi istersen hiç yapmayabilirsinde bunu aman biraz spor yapayımda kilo verişim hızlansın diyede yaparsan yine hiçbir şey olmuyor bilesin ben denedim çünkü Wink
Sevgilerimle.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 04 May, 2007 08:12

bugün itibarıyle 1 haftanın sonunda -2,5kg.çok mutluyum.darısı bütün kilo vermek isteyen arkadaşların başına.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 04 May, 2007 11:25

Tebrik ediyorum karzu bir haftada 2,5 çok güzel bir rakam. Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 07 May, 2007 09:54

6 gündür yatılı misafirim var.dahada buradalar gibi.acıkmasamda her öğünde onlarla beraber sofraya oturmak durumunda kalıyorum ve tamda kilo vermeye başlamışken bu çok kötü oldu.ilk günler pek yememeye çalışsam da misafirle sofraya oturmadan olmuyor.üff yaaaa.korkumdan tartılamıyorum da.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 07 May, 2007 10:09

Diyetlerde en büyük tehlike çevremizdeki insanlar zaten.Sende masaya otur ama hafif şeyler ye (salatalık,salata, meyve vs.) maksat göz boyama kimsenin seni yolundan döndürmesine izin verme.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 May, 2007 13:25

HERKESE MERHABA BENDE BUGÜN ÜYE OLDUM Very Happy YAZDIKLARINIZI OKUDUM BU YÖNTEM NASIL BİŞEY YANİ REJİMSİZ ZAYIFLAMA AYRICA ROUGE SEN NEYAPTINDA 76 DAN 67 KİLOYA İNDİN?AYRICA TEBRİK EDİYORUM

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 11 May, 2007 09:14

Arkadaşlar verdiğim 2,5 kilonun yaklaşık 1,5 kilosunu paşalar gibi geri almışım. Ahhh Ahhhh!Misafirlerim gitti,bundan sonra daha dikkatli olacağım.Bu arada elma sirkesine dün başladım.İrademi de tekrar kazanmam lazım.DKZ bana gerçekten güç veriyor.Burada yorumlarınızı okumak,başaranları görmek benim de yapabileceğim umudunu doğuruyor.Hepimize kolay gelsin,ben tekrar sil baştan....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 11 May, 2007 10:45

merhaba
ben bir sey söylemek istiyorum yazdiklarinizi okudumda bence hergün tartiya cikmak dogru degil cünkü tamam kilo verdigini görünce insan daha motive oluyor ama cabalara karsi tarti hala eski kiloyu gösteriyorsa direkt demoralize oluyor insan cünkü metobalizma bizim düsündügümüz gibi dogru oranti calismiyor bazi kilolarda direnc gösteriyor bazi kilolarda daha kolay veriyoruz vs...
Birde spor konusunu birakin kilo problemini sagligimiz icin spor yapilmasi gerekiyor ayrica spor ayni zamanda psikolojik olarakta insani rahatlatan bir sey bence spora mutlaka zaman ayirin

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 11 May, 2007 15:25

çok katı sporlar yapmaya inanın hiç gerek yok tek yaptığım şey fırsat bulduğumca yürümek gerçekten de çok yararı oldu herkese yürüyüşü tavsiye ediyorum

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.