Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Siz diyettesiniz
 Per 19 Nis, 2007 01:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar Mehmet Öz ün yeni kitabını aldım okudum iyice bir sindirdim Wink . içerisinde çok işe yarayacagını dusundugum egzersiz önerileri var ayrıca beslenme tabloları da var ama onların işe yarayacagını dusunmuyorum cunku Turkiye ye göre değil.Tavsiye ederim sizde okuyun...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 19 Nis, 2007 19:54

Mehmet Öz süper zaten yaa aşmış adam

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 19 Nis, 2007 20:51

evet kesinlikle Exclamation

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 07 Eyl, 2007 11:36

evet bende okudum iğrenç şeler var hiç mantıklı değil bencede . hatta ordaki beslenme tablolarından birini uygulamaya kalkıştım. Embarassed demişti sabah aç karnına içilen kahve tok tutar sabah sabah kahve içtimmiştim. sonra bir tana yağda yumurta yiyin diodu tabloda hiç ekmek falan yok. ama bana yağda yumurta çok sivilce yapıo die haşlanmış ydim . sonra bi de kırmızı biber tok tutar demiş üstüne bi de bolca kırmızıbiber öktüm yumurtanın .iğtrenç oldu. ayrıca sarısını da yemedim.sadece beyazı tadı iğrençti bibeli falan. yedim işte onu ama akşama kadar onla durdum . geberiyodum bacaklarım titremeye başladı. sonra annem el attı ve sabahları peynir falan yedirmeye başladı ban ama tabi çalıştığı için gün içinde neler yediğimi de pek sıkı takip edemio.şimdi ben 6 veya 7 gündür yanılmıyosam diyetteyim bu gün de dkz ye başladım ama böle herşeyden yemek az az yemek damak tadımızı ve sağlığımızı bozmaamk daha iyi.ayrıca dün tartıldım 72,5 dim bu gün sabahsa 72,2 olmuşum .büir gün için gayet iyi..öptüm

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.