Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 14 Eyl, 2007 23:15
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz. edacım incelmene sevindim. ilaçla adı ne olursa olsun zayıflamaya gelince herkesin kendi tercihi saygı duyuyorum ancak, verilen kilolar geri geldikten sonra, yada sağlığımızdan olduktan sonra bence zayıf olmanında hiç bir önemi yok. burdaki arkadaşların hemen hepsi ilaçlardan yada şok diyetlerden ağzı yanan arkadaşlar ve hepimiz en sağlıklı yolun dkz olduğunu malesef acı sonuçlarla öğrendik ve inşallah herkez dkz ile incelir, ve inanın ben 3 kiloyu belki uzun zamanda verdim ama her istediğimden acıkınca yiyip doyunca bırakarak verdim, ve devamının geleceğinden de eminim yavaş gidiyor ama geri almamak şartıyla ve en önemlisi sağlıklı gidiyor, sevgiler....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 29 Eyl, 2007 16:18

herkese meraba arkadaslar... ben yeniyim ... okuyorum aynı zmnadada parttime calısıyorum,
eve fecı bı moral bozuklguyla geldım , part time calıstıgım yerdeki cırpı bacaklı kıza yanlıslıkla carptım, o da bana benı ezme dedı, o kadar canım sıkıldı kı atamam ... zaten son zamanlarda kılo aldıgımın bende farkındayım kımse dokunmsa 200 yıl bole yasarım ama ınsanlar bıraz tuhaf nasıl zayıflarım dıe aratınca dıyet kardeslıgını gordum , yazılanlarıda okuyunca dogru yer burası dedım... en azından nasıl hıssettgımı anlıosunuzdur... sadece mrb demek ıstedım , c... ok ıclenmıs olucam kı etegımde ne varsa doktum.hihiihhi opuyorum hepınızı kendınıze ıyı bakın umarım bende kılo verdım dıyebılıcem... Mr. Green

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 Eyl, 2007 14:04

meraba hippy aramıza hoşgeldin..o densiz insanlara kulak asma sen...benim de böyle bir kuzenim var kendi önceden benden 25 kg daha fazlaydı sonra zayıfladı bu bizi beğenmez oldu durmadan da sinirlerimi bozuyor kiloma laf ediyor sanki kendisi oldu olalı 55 kg:)onlar için değil kendin için zayıfla..zayıflık güzellik demek değil herkesin kendine yakışan belli bir kilosu var sen de ideal kilon için uğraş.ben de yeni başladım diyete..belli bi yaptığım bişi yok.ekmek hiç yemiyorum..tatlı yememeye çalışıyorum normal sebze yemeği yiyiyorum et yiyiyorum ama hep ekmeksiiz ve gazlı içecek yok hayatımda.bu şekilde gidersem inanıyorum ki 1 ayın sonunda 5-6 kg veririm..giyeceğim güzel kıyafetleri ve üzerimdeki hafifliği düşlüyorum hep:)

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 Eyl, 2007 15:15

merhaba hoş geldin inş zayıflarsın kaç kilosun? Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 01 Ekm, 2007 13:54

hippy hoşgeldin aramıza, selincim dkz bir diyet değil vücudunu beynini diyet moduna sokma nolur senin iyiliğin için ne zamana kadar dediğin şeyleri yememeye devam edeceksinki hepimiz o verilen kiloların geri geldiğini biliyoruz , üzülmeni istemem sen biliyorsun herşeyi bırak kendini tam anlamıyla dkz uygula yavaş gidiyor belki ama kalıcı en azından...hoşçakal

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik bende yeni geldim aranıza
 Pts 01 Ekm, 2007 15:46

[color=green] [/color][size=18] [/size][font=Arial] [/font][font=Arial] [/font] merhabalar bende aranıza yeni katıldım ben 94 kiloyum eskiden 96 kiloydum ramazandan önce 2 kilo vermiştim 1 haftada fakat ramazan ayı gelince malum dikkat edemez oldum ama hala aynı kilodayım almadım ve bugun bende diyete başladım bakalım nasıl olucak sizleri haberdar edicem kendimi çok mutsuz hissediyorum hiç istedigim şeyleri giyemiyorum Crying or Very sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik bende varım
 Pts 01 Ekm, 2007 15:48

[color=green] [/color][size=18] [/size][font=Arial] [/font] merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum ve desteklerinizi bekliyorum şuanda 94 kiloyum ve istegim hiçbirşeyi giyemiyorum :cry: bugun diyete başladım bakalım nasıl gidicek

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 01 Ekm, 2007 18:19

hatice hoş geldin aramıza tecrübeli arkadaşlar sana yön gösterir ama biz diyet yapmıyoruz dkz ile zayıflamaya çalışıyoruz.gerçekten başaran arkadaşlarımız var sana kolay gelsin inş hep beraber başarırız

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 03 Ekm, 2007 20:03

hatice hoşgeldin üzerinde durmamız gereken acıkınca sevdiğimiz şeyler dahil doyma sinyali alana kadar yiyoruz , sinyali alır almaz bırakıyoruz fazla yemek yemek yok ayrıca acıktığımız zamanda gerçekten acıktıkmı o önemli midemizi dinliyoruz yani ve yavaş yersen doyma sinyali daha çabuk geliyor , sorun olursa burda hepimiz yardıma hazırız.... başarılar...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 06 Ekm, 2007 19:51

tubi peşinden geldim bak dün ve tartıya çıktım 63 gösterdi inanamadım ve bugünü bekledim yazmak için bugünde tartıldım veeeee 63 olmuşum 1 kilo daha inceldim ve yaşasın hiç diyet yapmadan 2 ayda 4 kilo incelmiş oldum hiç bu kadar zevkle inceldiğimi hatırlamıyorum hemde herşeyden yiyerek kısıtlama yapmadan tabi açlık tokluk sinyallerine uymaya çalıştım o kadar....

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.