Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Dikkat ! TERE TOHUMU MUCİZESİ
 Per 13 Arl, 2007 15:53
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arakadaşlar,
Tere tohumu tableti çıkmış !!!!!
Tere tahumunun tadının ne kadar acı ve yenilmez olduğunu bilirsiniz herhalde deniyenler vardır yenicek gibi değil ama Ender Saraç ın tavsiyesi olduğu için ve hakikatten metebolizme hızlandırıcı özelliği ve yağları da yakma etkisi müthiş..Artık bu eziyet bitti geçen gün Eczanede gördüm Tere tohumu tableti çıkmış süper bişey artık hem zayıflıyorum hemde yerken acı çekmiyorum ))

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 13 Arl, 2007 21:50

Endoz iyi akşamlar kullanmaya başladıktan sonra ne kadar verdin yazarmısın bide ne kadar sürede

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 15 Arl, 2007 01:05

bende istiyorum nasıl kullanılıyor acaba ? bilgi verirseniz sevinirim Rolling Eyes

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 16 Arl, 2007 00:11

evet ya biraz daha bilgi istiyoruz

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 17 Arl, 2007 14:33

valla bünyeye göre değişiyo diet ama ben sana kullandığımı yazıyım,umarım sende de etkili olur,ben dietle beraber geçen ay kullandım 4,5 kilo verdim.İstanbulda eczanelerde var,bakanlık izinli %100 bitkisel.Best Medikal diye bir firma üretmiş internetten bulabilirsinz.Sabahları aç karnına 3 tablet içiyorsunuz aşağıdaki diet le beraber süper etkili.
Sabah :3 tablet tere tohumu aç karnına ılık suyla beraber,15 dk sonra 1 tatlı kaşığı bal ve 1 bardak ılık suya 4-5 damla limon sıkıp içicen.15 dk sonra kahvaltı edicen bu da 2 adet kepek ekmeği;light peynir+zeytin+şekersiz çay.Yada kahvaltı yerine 1 porsiyon Müsli bilirsin marketlerde var bundan 2 saat sonra meyve.
Öğlen :sebze+salata ; tavuk+salata veya balık+salata
İkindi :1 Kase yoğurt yada sütlü tatlı 2-3 bisküvi ve çay
Akşam :sebze+salata;tavuk ızgara+salata yada balık+salata
Akşam 7 den sonra bişey yemiyorum özellikle havuç ve yoğurt yenmiyo.Aralarda 2 bardak yeşil çay 2 bardakta lipton form plus içiyorum
Biraz zor oluyo ama kiloları verince mutlu oluyosun

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 17 Arl, 2007 17:09

endoz acba ne kadar süre kullanılıcak yani belli bir süresi varmı mesela 1 ay kullan bir hafta ara ver gibi.yada istediğin kiloya gelene kadar kullanılabilirmi.bide internet adresini verebilirmisin sakıncası yoksa.inş istediğin kiloya gelirsin bizimlede paylaşırsan verdikçe kiloları çok seviniriz. başarılar canım.

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 17 Arl, 2007 21:16

ben size birşey söyliyimmi budiyetle zaten düzenli yapınca kilo veriyosun o tabletlere gerek yok mantıklı olun ya lütfen kullanacagınız o ilaçlara bir sürü para veriyosunuz yapmayın ya yazık

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 18 Arl, 2007 00:41

Arkadaşlar,dieti istediğiniz kiloya gelene kadar yapıyorsunuz doğal olarak bu arada tere tohumu tableti ahsenin dediği gibi değil doğal bir mucize.Tablet almak zorunda değilsiniz eğer tere tohumunu tohum olarak yiyebiliyorsanız.Tadı rezalet ve yenilir bişey değil.Bu yüzden sizlere tabletinin müjdesini verdim internetten bakarsanız tere tohumunun metobolizma hızlandırıcı ve yağ yakıcı özelliği sayesinde zaten doğal bir kilo verme ilacı olduğunu görürsünüz.Bizde her gördüğümüzü kullanacak kadar cahil değiliz açıkçası.Bu yazdıklarım tamamen paylaşmak amaçlı o yüzden sizede benim gibi kolay gelsin

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.