Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 Moralim bir kez daha bozuldu.
Pts 02 Nis, 2007 11:00

Pts 02 Nis, 2007 11:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar,
Bu sabah tartıldığımda bu sefer 118 kilo olduğumu gördüm. Herkesin haftada 2 kilo verdiğini ve benim 2 haftada bir kilo verdiğimi görünce kendime güvenimi kaybediyorum. Ömrüm boyunca obez olarak yaşamak istemiyorum. Hormonal bozukluğum da var. Kilo vermek benim için çok kolay değil; ama hiç bu kadar zor da olmamıştı. Spor yapmak istiyorum; ancak bu vücut ağırlığıyla spor yapmak da kolay değil ve benim aynı zamanda topuk dikeni sorunum var. Fazla ayakta kaldığımda ağrıdan kıvranıyorum. Çok sıkılmış ve bıkmış durumdayım. Beni diyette motive eden hiçbir şey de yok. Geçenlerde Kuşhan'ın dergisini almıştım. Belki oradaki diyete başlayabilirim. Sıkıldım artık ben bu işten. Aynalarla barışmak istiyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Nis, 2007 12:37

Edaaaaaaaa

Mail Adresini ver sana "motive olması açısından resimlerimi göndereyim,olur mu ?

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Nis, 2007 12:41

[email protected])) Twisted Evil

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Nis, 2007 15:07

oyun teorisi ve leyli verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim. Mail adresim [email protected]

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Nis, 2007 16:24

Ok canım birazdan [email protected] adresinden bi mail gelecek sana Smile

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Nis, 2007 10:37

edacım inan kilo vermek sanıldığı kadar zor değil hatta hiç zor değil. yapman gereken kesin kararlı olman, sabırlı olmak ve yaptığın şeylerin seni mutlu etmesini sağlaman, örneğin ben yürüyüşden ve yüzmekden çok keyif almaya başladım hayatım bir parçası oldu. diyet işine gelince inan bana herşeyden yedim ama az yedim sık yedim. ben 94 kiloydum şimdi 57 kiloyum ve çok mutluyummm. herzaman yanındayız

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Nis, 2007 11:04

aslında tamda yediklerimiz dikkat etmemiz için yardım alacağımız yerdeyiz.

şimdi eda bende senin kadar kiloluyum nedir bu kiloyla yaşamakda istemiyoruz, doğan her güneş bize yeni bir umut sağlıyor.ve biz bu kiloda yaşamak istemiyorsak.çabalamamız lazım .

burda diyet kardeşlerimden çok desyek görüyorum başarmış insanlar var 20,30 kilo vermiş olan arkadaşlarımız var. ve bize destek oluyorlar.
cimcime
03esra
leylii
daada ve adını sayamadığım bir sürü arkadaşımız var .hepsine bizlere verdiği destek ve motivasyon için teşekür ediyorum. ne dersin belki bizde.......

(tamam sözüm söz 14 nisanı bekliycem tartılmak için Very Happy )

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Nis, 2007 11:23

yasasınnn az kaldı ablası 14 nisana ben inşallah 53 olcam Very Happy

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Nis, 2007 11:30

Canlarım benim,
Edanın içinde bulunduğu çıkmazı çok iyi anlıyorum. O çok zor günleri bende geçirdim ve zaman zaman geçirmeye devam ediyorum. Ama yine bugünleri atlatmak kendi isteğimiz ve sitedeki, çevremizdeki dostlarımız sayesinde aşılıyor. Edacım tavsiye gibi algılamanı istemem ama bu konuda tecrübe edinmiş insanarın söylediklerine kulak ver ve motivasyonunu bozma. Başaramama duygusu içini (içimizi) kemirmeden bundan kurtulmalıyız. Zayıflamayı arzulayan tüm arkadaşlarımda olduğu gibi sende, bende ve herkeste o azim, istek var yapmamız gereken şey sadece yaptığımız diyete odaklanıp, bu işi başaracağımız konusunda kendimizi inandırmamızdır.
Ümidini sakın yitirme

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Nis, 2007 21:24

eda ablam benim yaaa hiç moralini bozma hiç ama hiç bende birden kilo verdim ama bir aydır aynı kilodaydım sonra hap içtim rahatladım (anladınız siz) ya er geç gidecek bunlar en güzwel şey ne bliyomusun yoldakilerin görüp seni amma zayıflamışlsın yaa demesi
ve bu oluyo inanılmaz gibi gelse de sonunda gidiyo hain yağ hücrecikleri lütfen güvenini kaybetme çok güzelsin sen!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.