Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Tem, 2007 09:27
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

daada müthişsin canım yaaaa... O doğumgününde beyaz pantolonla çektirdiğin resmine hayran kaldım özellikle..Allahım inşallah ben de bir gün beyaz pantolonu göğsümü gere gere giyebilirim yaa... İdolümsün izindeyim hocam Very Happy

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! ben sana inanıyorum
 Cum 27 Tem, 2007 11:21

tubikcim canım arkadaşım bende sana katılıyorum daada çok güzelmiş kilo verince daha güzel olmuş ve beyaz kot süper ayrıca daadanın blogunda destek olduğumu yazmışsın sen kendi payınıda unutma beni motive eden sensin muckkk...ayrıca o beyaz pantalonu giyyersin yanlız daadanın kotu olmaz o uzaklarda sana burdan beyaz bir kot alırız Razz

tubikkos demiş ki:
daada müthişsin canım yaaaa... O doğumgününde beyaz pantolonla çektirdiğin resmine hayran kaldım özellikle..Allahım inşallah ben de bir gün beyaz pantolonu göğsümü gere gere giyebilirim yaa... İdolümsün izindeyim hocam Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Tem, 2007 11:46

ayy kızlar sağolun utandırıyorsunuz benii Embarassed ..Çok teşekkürler hepimiz istediğimiz ideal vucut ağırlığımıza düşeceğiz hiç merak etmeyinn..Devamm..Sabırr..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Dikkat ! Zayıflama ilacına el konuldu
 Cum 27 Tem, 2007 11:53

Zayıflama ilacına el konuldu

Bakanlık, yosundan yapılan zayıflama ilacına yasak getirdi. 90 bin kutuya el konuldu.
Bir firma tarafından Çin'den ithal edilen ana maddesi yosun olan 90 bin kutu zayıflama ilacına el konuldu. Yapılan laboratuvar analizinde ilaçta sağlık için zararlı olan subikramin maddesi çıktı.

Son yıllarda Türkiye'ye sokulan 10 binlerce kutu sahte zayıflama ilaçlarını yanı sıra yasal olarak ithal edilen zayıflama hapında da sağlık için zararlı madde bulunduğu laboratuvar tahlilleriyle ortaya çıktı.

Bir firma tarafından ithal edilen ve içinde sağlık açısından zararlı sibutramin maddesi bulunmadığı iddia edilen 90 bin kutu hap gümrük müsteşarlığı tarafından kendi laboratuvarlarında kontrol edildi.

Yapılan analizlerde söz konusu zayıflama haplarında tokluk hissi veren vücutta su tutulmasını engelleyen ve Tarım Bakanlığı tarafından da yasaklanan sibutramin maddesi bulunduğu ortaya çıktı.

Gümrük Müsteşarlığı 90 bin kutu ilaca sağlığa zararlı olduğu gerekçesiyle Atatürk Havalimanı'nda el koydu. Şimdi Bakanlığın piyasadaki ilaçlar için harekete geçmesi bekleniyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Dikkat ! Zayıflama ilacına el konuldu
 Cum 27 Tem, 2007 11:56

Zayıflama ilacına el konuldu

Bakanlık, yosundan yapılan zayıflama ilacına yasak getirdi. 90 bin kutuya el konuldu.
Bir firma tarafından Çin'den ithal edilen ana maddesi yosun olan 90 bin kutu zayıflama ilacına el konuldu. Yapılan laboratuvar analizinde ilaçta sağlık için zararlı olan subikramin maddesi çıktı.

Son yıllarda Türkiye'ye sokulan 10 binlerce kutu sahte zayıflama ilaçlarını yanı sıra yasal olarak ithal edilen zayıflama hapında da sağlık için zararlı madde bulunduğu laboratuvar tahlilleriyle ortaya çıktı.

Bir firma tarafından ithal edilen ve içinde sağlık açısından zararlı sibutramin maddesi bulunmadığı iddia edilen 90 bin kutu hap gümrük müsteşarlığı tarafından kendi laboratuvarlarında kontrol edildi.

Yapılan analizlerde söz konusu zayıflama haplarında tokluk hissi veren vücutta su tutulmasını engelleyen ve Tarım Bakanlığı tarafından da yasaklanan sibutramin maddesi bulunduğu ortaya çıktı.

Gümrük Müsteşarlığı 90 bin kutu ilaca sağlığa zararlı olduğu gerekçesiyle Atatürk Havalimanı'nda el koydu. Şimdi Bakanlığın piyasadaki ilaçlar için harekete geçmesi bekleniyor.
HÜRRİYET GAZETESİNDEN ALINTIDIR..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! Re: ben sana inanıyorum
 Cum 27 Tem, 2007 12:03

duru_79 demiş ki:
tubikcim canım arkadaşım bende sana katılıyorum daada çok güzelmiş kilo verince daha güzel olmuş ve beyaz kot süper ayrıca daadanın blogunda destek olduğumu yazmışsın sen kendi payınıda unutma beni motive eden sensin muckkk...ayrıca o beyaz pantalonu giyyersin yanlız daadanın kotu olmaz o uzaklarda sana burdan beyaz bir kot alırız Razz

tubikkos demiş ki:

Ayy durucum yaa alırız di mi? Laughing valla genç kızlığımdan beri kafama taktığım bir mevzu bu beyaz pantolon giyme olayı... Ama azimliyim başarıcam sonunda.Valla bi gitsin kaybolsun gözümün önünden şu fazlalıklar ilk işim onu almal olacak kendime ödül olarak...Tabi bir de gardrobumu yeniliycem kobacanım söz verdiii Embarassed

www.tubikkoslife.blogspot.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! Re: ben sana inanıyorum
 Cum 27 Tem, 2007 12:09

Tubikcim alırız tabii neden almayalım çıkarız alışverişe zaten gardrobu yenilemek lazım çünkü ideal kilomuza ulaştığımızda şimdiki kıyefetlerimiz olmayacak. Razz

tubikkos demiş ki:
duru_79 demiş ki:

tubikkos demiş ki:

Ayy durucum yaa alırız di mi? Laughing valla genç kızlığımdan beri kafama taktığım bir mevzu bu beyaz pantolon giyme olayı... Ama azimliyim başarıcam sonunda.Valla bi gitsin kaybolsun gözümün önünden şu fazlalıklar ilk işim onu almal olacak kendime ödül olarak...Tabi bir de gardrobumu yeniliycem kobacanım söz verdiii Embarassed

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 06 Ağu, 2007 18:44

daada merhaba ben yenilerdenim.sen azminle herkese örnek oluyorsun.tebrik ederim.darısı hepimizin başına.sevgiler

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 09 Eyl, 2007 20:50

ya şöyle çok kilo veripte incecik görünen insanlara hep gıpta etmişimdir 75 lere kadar çıktım şimdi 65 im fakat daha vermem gereken 15 kilom var ama nedense hiç 65 gibi durmuyorum daha kilolu gözüküyorum özellikle basen ve bacak bölgem.. buda benim şevkimi kırıyor Sad

Küçük olaylar karşısında sabırlı olmazsan
Büyük planları gerçekleştiremezsin !!!

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Daada'nın son fotosu
 Pts 10 Eyl, 2007 09:40

Daada, blogundaki son fotoyu gördüm. Süpersin Sasha ve senin dışında büyük başarı sağlayıp da devamını getiren insan yok çevremde. Aferin

http://ayselce.blogspot.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.