Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Nis, 2007 10:54
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Karzucum sende mütavazi olma o zaman !!Bak bir günde 1kg gitti diyorsun hiç zorladınmı vucudunu? HAYIR!gördünmü bu kadar basit işte yalnızca vucudundaki sinyaller o kadar!!BAŞKA HİÇBİR ŞEYE TAKILMAYIN!Bu sinyallere uydukça vucudunun dengesini öğreniyorsun zamanla ne kadar yemek yersen vucudun ne kadar süre o enerjiyle dayanıyor onun farkına varıyorsun .Ne yediğin değil ne kadar yediğin önemli !!istersen kahvaltıyı seviyorsan tıkabasa kahvaltı yap ama normal öğlen saatlerinde acıkmadığını görüyorsun ben mesela öğlen işyerimde zevkle yemek yiyebilmek için artık kahvaltı yapamıyorum veya arkadaşların simitlerinden poğaçalarından tadıyorum o kadar dün akşam üzeri mdr.yrd.hepimize gofret dağıttı şöyle el kadar kocaman bişiy ama çok güzel yedim ama akşam bişiy yiyemedim iyimi? Very Happy işte önemli olan yemek saatlerinde değil düzenli bir yaşantın varsa kendini zamanla ayarlıyorsun yemeğe her zaman ulaşabileceğini bildiğin için bu öğünde karnımı tıkabasa doyurmayımki akşama şöyle güzel bir restoranta gideceğim o yüzden ordaki yemeklerin tadını daha iyi alabilmek için bu öğünümü geçiştirebileyim diyebiliyorsun tatlım.
Sende sağlıcakla kal.Sevgilerimle.Mucks.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Nis, 2007 17:01

Evet daada,önceleri nede olsa yarın diyete başlarım diye diyetin birgün öncesinde çatlayacak gibi yiyordum.oysa şimdi acıktığımda istediğimi yiyebilecek olmanın verdiği rahatlık, beni acıkmadan yemek yeme isteğinden uzak tutuyor.bugün kahvaltıda 2 dl. ekmek tüketmeme rağmen hiç acıkmadım.Aslında dün alşamda ,akşam yemeği yemesem olurdu,kahvaltıyla durmama rağmen.ama ailece yemek alışkanlığını bozmamak için yemiş oldum sadece.birazda korktum doğrusu bu defada bir zararı olursa diye.Bu yemek olayı hayatımızın ne kadarda içinde....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Nis, 2007 17:18

yemek dünyanın en büyük zevklerinden biri ya Smile)
ve biz de bunu en doğru şekilde yerine getireceğiz artık.
hem sağlık hem yemek
mükemmelll
(bu arada okuyunca takılmadan edemedim.karzu'nun yaptığını aynı ben de yapardım,nasılsa yarın diyete başlayacağım diye patlayıncaya kadar yiyordum.ertesi sabah ise yine canım yemek istiyordu Embarassed
ama o günler çook geride kaldı Very Happy
36 beden olacağız hep beraber:D )

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 28 Nis, 2007 17:48

inşallah rouge. azmin insanı yüreklendiriyor

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 slm
 Cum 04 May, 2007 10:27

merhaba arkadaşlar
ben izmirden arzu yardımınıza ihtiyacım var nasıl ve neler yapıyorsunuz kilo vermek için ben bir türlü başaramıyorum sizlerden haber bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim e-mail adresim: [email protected]

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 dadaa ben bloğunu ziyaret ettim ama göremedim resimlerini
 Çar 09 May, 2007 13:20

merhaba ben daha yeniyim nasıl rejimsiz kilo vrebildiniz?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 26 Tem, 2007 09:21

Arkadaşlar bloguma bir süre ara vermiştim ama buralara muhakkak uğruyordum bu süreç içersinde uzun süredir tartılmıyorumdum.bu sabah 71.1kg yu gördüm çok mutluyum sevincimi sizlerle paylaşmak istedim blogumada bekliyorum sizi bugün şımarma günümde Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! harikasın
 Per 26 Tem, 2007 10:56

daadacım tebrikler çok sevindim Razz desene 60 ları görmeye az kaldı hadi inşallah hep birlikte görürürüz

daada demiş ki:
Arkadaşlar bloguma bir süre ara vermiştim ama buralara muhakkak uğruyordum bu süreç içersinde uzun süredir tartılmıyorumdum.bu sabah 71.1kg yu gördüm çok mutluyum sevincimi sizlerle paylaşmak istedim blogumada bekliyorum sizi bugün şımarma günümde Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Tem, 2007 09:07

inşaallah Durucuğum çok sağol.
Kızlar blogumda slide var bilgilerinize Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 27 Tem, 2007 09:24

daadacımmm slide hayran kaldım, allah nazardan korusun süpersin yaaa. basarılarının devamını diliyorumm.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.