Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Hehehe ! hey hey yinede hey hey diyet yapmaya karar verdim
Pts 03 Mar, 2008 12:23

Pts 03 Mar, 2008 02:24
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

[s] Laughing
selam arkadaslar:
ben25 yaşın da 173 boyunda 110 kiloyum çevrem tarfından çok sevilp şımartılan bir insanım şişman olmama ragmen giydiklerimi kendime çok yaksıtırırım.sonra dedim neden daha sağlıklı ve güzel olmayayım ve diyet yapmaya kaar verdimm. benim için önemli olan karar vermek yani beyinde bitirebilmekdi belki acı günler bekliyor beni ama yapıcam önceden kıyamazdım kendime üzemesdim bazen denerdim 1 ahfta falan diyet yapayım hemen kilo verridim ilk önce doktora gittim bütün testlkerimi yaptırdım ve doktor bana sadec yemekden kilo aldımı ve metobolizmamın çok iyi oldunu söledi tabi bu beni daha bir tesvik etti. belki size abartı gelebilir ama 4 ay içinde 70-80 olmayı planlıyorum daha zayıf olamk sitemiyorum çünkü lise döenmlerinde çok zayıftım 55-60 acayip çirkin görünüyordum yüzümün güzelliği kayboluyordu. Neyse inşallah hep böle güzel duygular içinde yaparım ve niahyete ererim ne dersiniz tabiki sizleirnde destğiyle hade görüşmek dileği ile bana hoş geldin deyin emi Laughing Laughing

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.