Cevap Gönder  

Üye
Üye

turkey.gif
 Karboksiterapi
 Sal 20 Mar, 2007 20:10
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar karboksiterapi çok yaygınlaşmaya başladı.. ben geçen sene yaptırdım.16 seans ve 600milyondu.. ben sadece 8 seans gittim. acı eşiği denen şeyin çok iyi olması gerekiyor bence.. sorunlu bölgelere iğneler sokup içeriye karbondioksit veriyorlar ve oksijenle birlikte yağlar yakılıyor.bölgesel zayıflama denilebilir
şimdi gelelim benim şikayetime...bikere hiç bi şekilde zayıflamadım...Dayanadım ama her yerim kanadı ve morardı... bütün bunlara rağmende sarmalar oldu vücudumda.... göbeğim yanlarım sarktı.. erimedi....
Benim kişisel fikrim.. Tavsiye etmem...
herkese sağlıklı günler dilerim.....

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 11:20

gerçi bu söylediğin tarzda tedavileri hiç onaylamıyorum ama

belki de yaptırdığın yer işini iyi yapamamıştır

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 16:10

walla yaptırdığım yer denizlinin ve diğer şehirlerinde en iyi güzellik salonu... bide doktor kontrolündeydi...hemde yapanlar uzaman insanlardı... walla bilmiyorum belki tam seans alsaydım işe yarardı.çünkü internette okduğum sayflardada işe yarayacağını söylüyo....sama doktor çok ısı rejim vermişti. ben onu yapamadım.. çünkü düzenli yemek yemeye vaktim hiç yok....sorun bendede olabilir....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 09 Ekm, 2007 23:24

karboksiterapiyi bende yaptırdım hiçbir olumsuz yan etkisini görmedim.üstelik sonuçta iyiydi.demekki yaptırılan merkezin ve yapanın işinin ehli olması çok önemli.bende aydın nazillide yaptırdım sonuç gerçekten memnun ediciydi.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.