Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 slm arkadaşlar bende yeni üyeyim umarım benidearanıza alırsı
Pzr 18 Mar, 2007 10:00

Pzr 18 Mar, 2007 01:47
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba arkadaşlar bende aylardır yüz gr bile veremiyorum,en son 5 ay önce 5 kilo verdimondan sonra 1 gr dahi veremedim ama hiç de almadım fakat artık bende zayıflamak istiyorum ,bu kilolardan çok ama gerçekten çok sıkıldım,yıllardır üzerime yapıştılar ve beni bırakmıyoprlar oysa ben onlardan kurtulmayı çok istiyorum .arkadaşlar benim yemekle pek fazla aram yok benim derdim abur cubur vaz geçemiyorum lütfen banada yardım edin lütfennnn Sad Sad Sad Sad Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Mar, 2007 15:41

Merhaba sevda Yaseminler kilo veriyorda bribirimize destek olmaya çalışıyoruz. Bende de senin problemin aynısı var. Birbirimizi desteklersek daha kolay olacak sanki. Seni de oraya bekleriz Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 09 Ekm, 2008 23:13

sevda bendede aynı sorun var ya bende veremiyordum ama şimdi 14 gün oldu 2 kilo verdim tabi dr kontrolünde hap kullanıyorum bende veremiyordum gerçekyen sıkılmıştım ama şimdi mutluyum

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 04 Kas, 2008 14:38

biri beni kurtarsın bu kilordan lutfennnnnn

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Eyl, 2009 03:59

bakiyorumda neden hep ayni aslinda arkadaslar irade irade irade bizler diyet arkadasi ariyoruz neden cunku acikcasi kendimizi kontrol edemiyoruz yeterince destek ariyoruz yanimizda bizimle ayni durumda olan insanlari gormek bizleri bir nebze olsun rahatlatiyor araniza yeni katildim arkadaslar ve hedefim 10 ilo vermek bu yolda acikcasi bende kendime diyet arkadasi ariyorum birbirimze destek olabilecegimiz birbirimizi frenleyebilecegimiz ve hedefimizi hatrlatacak cunku malesef nefsimize hepimiz yenik dusebiliyoruz

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Eyl, 2009 10:12

nilgüncüm hoşgeldin ama yazıkki sitenin hali bu,bende zayıflama için girdiğim ilk site bu ama çok hareketsiz.ben sende zayıfla sitesini buldum orayada bir bakmanı öneririm ben aktif olarak oradayım ve 93 ten 69 a düştüm.bura benim ilk göz ağrım.kendinden bahsedermisin

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Ekm, 2009 00:45

masallah iyi vermissin ya nasil verdigini anlatirmisin ve ne kadar surede verdigini yurt disinda yasiyorum burda yasamaya basladigimdan beri 15 kilo aldim adige ve onlari vermeye calisiyorum ilk kez bu siteye uye oldum acikcasi ama haklisin cok hareketli degill

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Ekm, 2009 00:33

nilgüncüm 87 den 93 e 1 ayda çıktım o şokla sarsıldım ve başladım dedim,o 6 kilo hemen gitti ve 13 kilo kısa bi sürede sadece az yiycem diyerek geçti,hani sağlıklı olsun denirya onu yapmaya çalıştım,hatta diyetisyene gittim,sonra siteden sağlık orucunu okudum ve daha katısını bildiğim bir yönteme göre hafifti yapıcam dedim ve başladım,işin garibi 13 kilo verdim kısa bir zamanda ve ara vermeden,artık durur herhalde dediğim halde hergün verdim 17 gündede 6 kilo gittimi sana...ve iniş çıkış bi daha yapayım dedim 69 a geldim.80den 56 olan arkadaş var o bana örnek şimdi,bu ara ne yapıyorum,yaz çalkantılıydı benim için ve aldım suç benim ama şimdi adapte olup yeniden başlıyacağım,bana arkadaş olmak isteyen varsa oda kabulüm,isteyene detaylı anlatırım,kilo vermek garantili...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.