Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
Iıı ! 118 kilo olmak nasıl bir duygudur sizce?
Per 15 Mar, 2007 10:00

Per 15 Mar, 2007 20:50
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

58 kilodan 118'i görmüş bu mutsuz insana ne tavsiye edersiniz? Neresinden başlasın bu kadın? Sanırım biraz ilgiye, biraz desteğe ve beni anlayacak sırdaşlara ihtiyacım var. Önerileriniz ve desteklerini inananın büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Mar, 2007 21:16

moralini asla bozmaa canım benm yaa o kadar çabuk igder ki onlar günleri haftaları sen bile anlamazsın ama önce olayı beyninde bitirdiğinden emin ol oından sonra hiçbişeyi gözün görmücekk Mr. Green

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Mar, 2007 00:27

58 i görmüşsen tekrar o kiloya geri dönmemen için hiç bir sebep
olduğunu zannetmiyorum

yapabilirsin sadece biraz iteklememiz lazım seni

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Mar, 2007 00:33

edacım merhaba HOŞGELDIN,

eveeet bundan 1.5 ay öncesine kadar NAZSU 118 kiloydu suan 105e düştü.inan herşeyide yiyor ama akşamları meyveyle geçiştiriyor.Motive edebilmek için elimden gelen yardımları yapıyorum ona.Sen bu kiloya çıktıysan inersinde.Sadece zaman tanı kendine birden zayıflaman sağlıklı olmaz.Yavaş yavaş aylık 5 kg hedefliyerek.1 sene gibi bir sürede bütün istediklerine kavuşabilirsin.

Çok güzel günler seni bekliyor.Neden günlerin kahrolarak geçsin ki .Lüüütfeeen sağlığın için zayıfla noluuur...!!!!!!!!

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Mar, 2007 16:02

Merhaba Eda

Öncelikle kendini iyi hissetmek için birşeyler yap. Yemek dışında ilgini çekecek bir konu bul ve kendini şu anda nasıl daha mutlu hissedersin düşün. Ufak tefek değişiklikler yap saçını boyat kestir vs. Makyaj yapmaya başla ve sonra mutlaka ve mutlaka spor yapmaya başla. Beslenme şeklin ve spor ile ilgili değişiklikleri adım adım hayatına kat. Bir sürü değişikliği aynı anda yapıp kendi sınırlarını aşma. Bende 85 kiloyum ve 105 tim. Şu anda yoluma devam ediyorum. Bu yolu hep beraber daha kolay geçeriz Smile))))

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Mar, 2007 20:48

Yanıtlara teşekkür edirim. Destek çok kısa sürede geldi. Bunu ihç beklemiyordum doğrusu. Yaptığınız diyetlerden de kısaca söz ederseniz çok sevinirim. Ben de en azından yarın başlayabilirim. Çok uzun bir yolum var ve desteğe çok ihtiyacım var ve hepiniz insanların şişmanlara karşı ne kadar acımasız olduğunu biliyorsunuz. Bazen tanıdıklarla karşılaşmamak için annemlerin yanına bile gitmiyorum.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 28 Mar, 2007 10:13

merhaba eda
hiç üzülme bende 6 hafta önce 118 idim .ama şimdi 108
kendine güven moralini bozma yüksek tut.mutlaka sağlıklı beslenirsek ve ölçülü olunca bu kilolar bizden gidecek başka çareleri yok .devam et kendini bırakma sabır güven inanç irade sonunda bende sende istediğimiz kilolara geleceğiz ...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 28 Mar, 2007 17:58

Merhaba eda sakın kiloluyum diye üzülme.Ne güzel bir yaştasın zaman o kadar çabuk geçiyor ki diyet diyet derken hayattan zevk almadan göçüp gidivericez.Hayattan zevk alarak yap diyetini.Her şey çabuk gerçekleşmiyor ,yediklerine dikkat edersen, spor yaparsan zamanla kilolarını verdiğini görceksin umudunu yitirme diyet kardeşliği sayfalarına takıl ve unutma sadece sen değilsin bu durumda olan.kendine iyi bak.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 28 Mar, 2007 18:08

Ben 42 yaşındayım evli 2 çocuk annesiyim.Eşim kilolarım yüzünden hep dalga geçerdi.Çok yiyorsun tabiki kilo alırsın diye söylenirdi bu da benim daha çok gücüme giderdi.Doktora gittim guatr ve reaktif hipoglisemi yüzünden bu haldesin dedi yani sadece yiyerek kilo almıyorsun hastalıklarda yardımcı oluyor.Bana günde 6 öğün besleniceksin dedi.Bende uyguluyorum 18 martta başladım diyete,kendim için hiç kimse için değil.Bu gücü de diyet kardeşliği sayfalarında buldum.70 kilodan 1 haftada 69 kiloya indim.burada bulunanlar başarıyorsa sende başarırsın.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Soru kafam çok karıştı yardım edebilecek olan var mı
 Cum 13 Nis, 2007 12:08

merhaba ben diyet kardeşliğinin yeni üyesiyim. bi sorunum var yardım edebilecek olan var mı 15 gün lida yosun hapı kullanmaya başladım. 19 yaşındayım.22 martta diyete başlatım.83,500 ile başladım şuan 78 oldum. sorunum şu bu ilaç hakkında bilgisi olan var mı ? ilacı bırakıcam. çünkü yan etkileri var ve ben bunları yaşıyorum. ilacı bıraktıktan sonra nasıl bi beslenme programı yapmalıyım. yardım ederseniz sevinirim

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.