Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Hehehe ! Merhabaaa
 Per 08 Mar, 2007 12:01
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar merhabaaaa ben yeni geldimmmm Laughing

17 yaşındayım,71.5 kiloyum şu an.hedefim yaz öncesi 65 veyahut 60 gibi bişeye düşmek işte Very Happy 1.70 gibi bişey boyumda,en büyük hayalim 50 olmakkk Laughing

size uyguladığım diyetimi yazayım;sizce nasıl ?

sabah : kepek ekmeği içine domates peynir falan..uyanır uyanmaz limonlu su tabi Smile(kahvaltı okula yetişmem gereğinde oldğum için sallama oluyo biraz Rolling Eyes )

öğle: etli sebze yemeği,biraz kepek ekmeği,peynir,bazen yoğurt

akşam:öğle yemeğinin aynısı artı 1 tane activia keten tohumlu yoğurt.

acıktığımda da meyve falan bazen akşamları yoksa pek yemiyorum.

işte bööyleee Very Happy umarım hepimiz istediğmiz kiloya ulaşırıızz : Laughing önerileriniz varmıı Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 12:35

Hoşgeldin aramızaa Very Happy Keşke bende 17 yaşıma dönebilseem o kadar çok değiştirirdim ki ama geçen zamanı tutamıyoruz.

Canıım diyet yapmanı önermiyorum neden Leyli abla dersen;

10kg vereceksin 20kg olarak geri alacaksın.Hüsranla sonuçlanacak.Sonra 20vereceksin 30olarak alacaksın.Ben yaşadığım için biliyorum.Sıkı sıkı diyet yapma şimdi.

*SPORA AĞIRLIK VER
*ABUR CUBUR TÜKETME
*Mc Donaldslardan uzak dur yeter Very HappyVery Happy

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 12:41

hihiiii çok saoll leyli ablam bende abur cuburu kestim sebzeye falan ağırlık verdim bi de okuldan gelince hareket mareket yürüyüş gidiyo öyle Laughing

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 14:32

Merhaba canim hosgeldin:)

benim sana bir sorum olacakti, okuldan kacta geliyorsun?Ve hemenmi spora gidiyorsun?yani yürüyüse?birde yalnizmi gidiyorsun yoksa arkadaslarinlami??

Bende cünkü bu baya bir problem oluyor, ben yaklasik saat 16da evde oluyorum yemek yedim üstümü degistim diyene kadar saat v17yi buluyor peki bu saatten sonrada derslerimi yapmak zorunda oluyorum eh oda 2-3 saat sürüyor, peki ne zaman yürüyüse cikacagimi sasiriyorum..

bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim:))

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 20:55

merhaba yaseminim çoksaoll Smile)

ben aslında yürüyüşü arkadaşla çıkışta yapıyorum Very Happy 4.30 da çıkıyoruz okuldan,bizim burada stad var,çantaları bırakıp 3-4 tur attıktan sonra aşağıdaki demir spor aletlerine gidip yarım saat de orada takılıyoruz.7 de evdesin varsay.eve gelince tabi pestil çıkmış halde oluyor Very Happy biraz uyusan yeter, 9 ya da 9 30 gibi uyansan,11 gibi de ders başından kalksan kaymak Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Mar, 2007 00:07

Diyet konusunda leyli ye katılıyorum. zaten gencsin, metabolizman hızlı, benim 12 yasında bir kızım var, hep biraz balık etliydi. bu sene basında okul kantini kapandı. yani hamburger, tost vs alma sansı kalmadı. ilk tenefüste kahvaltı editorlar (simit meyve suyu, açma süt, zeytinli ekmek vb gibi 2 cesit sadece, öğlen normal yemek yiyorlar ve bu yemekte mutlaka meyve veya tatlı da oluyor, 3 civarında da meyve veya 1 dilim kek gibi ikindi kahvaltısı var. evde de pilavı makarnayı kesmeden normal yemeğini yiyor, canı isterse akşam yemeğinden sonra puding veya dondurma yiyor. veee bir dönem içinde 40 bedenden 36 bedene indi. diyetsiz, sadece pizza ve hamburgeri keserek, haftasonları kahvaltıda tereyağ bal yediği halde. pizza hamburger ve cipslerin, parmak patatesin (dısarda yenen) ne kadar kilo aldırdığının en canlı örneği benim kızım. okula tesekkur ediyorum kantini kapattığı için.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Mar, 2007 19:02

oo çok güzelmiş hakkaten bizim okulda da yemekler çok yağlıydı yemekhaneden çıktım o yüzden bende aynen 1 ayda neredeyse 7 kilo vermiş olucem inşallah bende 36 bedene düşerim yaa ama kemiklerim biraz kalın olduu için zor sanki Sad

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Mar, 2007 19:14

Smile) bence hangi bedene düşeceğin önemli değil. Hedeflerini çok yüksek belirleme ulaşması zor olur. İlk hedefin 69 koy. Sonrasını 65 kg gibi.
çok yorulursan ara ver ve sonra yine kaldığın yerden devam et. gibi

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Mar, 2007 19:17

evet benim de ilk hedefim 65 zate:D sonra 60 Very Happy sora 55 Very Happy en son 50 if possible Very HappyVery Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Mar, 2007 19:18

ne güzel doğru yoldan hiç ayrılma Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.