Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 30 Mar, 2007 15:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba Dada cım
Ya resimleri ben goremedim bir turlu,web sayfasına falan baktım ama yanlıs yerlere baktım sanırım bir türlü bulamadim
Bana yardimci olurmusunuz

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 01 Nis, 2007 02:38

sanirim sadece kisa süreligine koydu slide show.

Merhaba arkadaslar yasemincim vallhi süper sen alisabildin bu sinyaleri algilamaya ancak bende halen problem oluyor, aclik konusunu yapabiliyorum artik sadece aciktigimda yiyorum ancak su doyma konusunun halen üstesinden gelemedim maalesef:-( ama olsun yavas yavas alisacagim, basaracagim.

Kisa süreligine ayriliyorum sizlerden, sinavlar gittikce yaklasmaya basliyor ve yarindan itibaren kendimi sirf bunlara verecegim o yüzden. >birde düsündümde internete pek fazla girecegimme yürüyüse cikarsam sanirim kilo vermem icin daha iyi olacak. Ben size gelirmelerde haberdar etmeye calisacagim. Simdilik gidiyorum ama tekrar ugrarim.

yasemincim devam bende ögrenene kadar devam edecegim tek care budur;-)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Nis, 2007 17:25

Hepinize merhaba,

ben cumartesi günü özellikle tamam işte budur dedim. Arkadaşlarla balıkçıya gittik. Ben ağır ağır ciğneye çiğneye mezelerden yemeye başladım. Bu arada sohbet vs. Mezelerden sanırım sadece 5-6 çatal falan aldım ve midem bana dur dedi. Ben kendi kendime bu işe şaşırdım desem. İşin en ilginci yemeye devam edemedim. Tadına daha bakmadığım bir sürü meze vardı masada ama ben tatlarına bile bakamadım, çünkü doymuştum. Eşim ne oldu yemekleri beğenmedin mi yoksa başka bir şey mi var diye sordu bende yoooooo doydum dediğimde yüzünün ifadesini görecektiniz Smile))))))

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Nis, 2007 22:12

yasemin_ist bende olay budur diyorum tebrik ediyorum seni Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Nis, 2007 21:52

gercekten süpermis yasemincim, ben maalesef daha bu asamaya gelemedim. Nedendir bilemiyorum????sanirim bende azim yok yaaaaaaa, birde sanirim kilo alacagimdan korkuyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Nis, 2007 12:03

Yemek yemeni ağırlaştır. Yemeğini iyice çiğne o arada yanında birileri var ise sohbet et. Yemek yeme temponu düşürdüğünde bir noktadan sonra doyduğunu hissediyorsun. İstesende yiyemiyorsun Smile) Önce istemen ve inanman gerekir Smile)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 04 Nis, 2007 12:11

ayy yaaa Yasemin _ist canım yaaa bu yolda benim gibi inanan ve isteyen birinin daha olmasına çok ama çok memnun oldum tatlım çok iyi gidiyorsun maşallah maşallah Smile)

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Nis, 2007 17:19

evet arkadaslar basardimmmmmmmmm:-) Bir kilo verdim oleyyyyyyyyyyyyy............

vucudumu cok iyi algilamaya basladim aciktigimdan yiyorum canimin istedigini ve doydugumda birakiyorum cünkü migdem bulanmaya basliyor yani canim istemiyor acizikta olsa.,...eeevetttttt ve her dört saattte bir karnim acikiyor bunuda gözlemlemis bulunmaktayim.

Bu arada daada cim ask olsun ben inanmiyormuyum???

ne durumdasiniz???

Birde sanki bu foruma artik fazla kisimi girmiyor banami öyle geliyor??anlayamadimda...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Nis, 2007 22:00

millet ya şu diyet işine erken başlamakla toptan ne kadar iyi ettiğmizi bu günlerde anlıyorum Very Happy
nisan ve tiril tiril kıyafetler giymenin vakti yaklaşıyor Very Happy son aya sıkıştırıp şok diyet yapmak zorunda falan kalmıcaz yavaş ve sağlıklı zayıflıyoruz amma güzel yaaa mutlu oldum gene:D

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2007 09:19

Hepinize günaydın,

Yasemin senin adına çok sevindim. Ben bu aralar tartımı kaldırdım. Smile) Sürekli tartılmak beni demotive ediyor. Ama darılmaya devam ediyorum Smile)

Rouge bugün bende seninle aynı şeyi düşündüm tatile gittmeden önce her sene paniklerim şimdi tam zamanı Smile)

Sevgiler,

Yasemin

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.