Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 12:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhabalar,

Dada sen normal kemiklisin yani bu nedemek? Seninle aynı boyda olana ama ince kemikli birine göre 3-4 kilo daha fazla olabilirsin ve BMI yi hesaplarken kg-4 yapıp BMI nı öyle hesaplarsan daha doğru bir sonuç almış olursun Smile

Bu arada sizinle bir şey paylaşmak istiyorum. Ben 3 haftadır haftanın 5 günü düzenli olarak yüğrüyüş bandında 122 nabız ile yürüyorum ve kalçalarımda tam 5 cm incelme olmuş. Hala inanamıyorum Smile)

Sevgiler,

Yasemin

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 14:55

Merhabalar Smile

Öncelikli tüm Dünya kadinlar günümüzü kutluyorum...

Gelelim kilo verme asamasina, ben neredeyse bir haftadir aciktigim zaman yemeye bakiyorum ve tok oldugum zaman yemegi birakmaya calisiyorumki biraz problem yasamiyo degilim Wink Ancak bunuda üstesinden gelecegime inaniyorum. Cünkü benim bir gayem var ve bunu basarmak istiyorum kendime bu senenin sonuna kadar istedigim güzel vucuduma ulasmak istiyorum Smile

Umarim yaseminler grubu olarak bunu basarabilecegiz:)

Saygi ve sevgilerim
yasemin

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 15:02

Selam,

Yasemin acıktığın zaman su iç veya bitki çayı iç baktın işin içinden çıkmadın bir bardak muzlu süt veya üzümlü yoğurt ye Smile veya benimle yazış.

Sevgiler,

Yasemin

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 15:02

walla kızlar ben sizi karıştırmazsan iyidir yasemin-ist açıklaman için teşekkür ederim canım :)ama nedense ben kendimi iri kemikli hissediyorum Smile)Neysee...122 nabız nasıl oluyor allah aşkına bende ne meraklı melahat oldum canım ne kadar cahilim hehehe:)))

Diğer yasemin:) DKZ grubunda olduğunu ve her zaman yardım konusunda çekinmeden sorunlarını sorularını sorabileceğini hatırlatmak istedim ...Sanırım 1 yılda çok rahat vucudumuz bize istediğimizi vericektir diye düşünüyorum ben ve bir daha ömrü hayatımız boyunca verdiklerimizi geri almıycaz en güzel yanıda bence buu;)
Sevgimle.Kocaman mucks.

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 15:59

evet cok haklisin canim zaten hep o foruma bakiyorum yeni seyler eklenmismi diye...evet en 6 ay veya bir yil sürüyormus ve bundan sonrada zaten sadece sporu yapacaksin hayatin boyunca, hic kilo derdi olmadan, insallah Wink

bende sizi kocaman öpüyorum, cok güzel bir dayanisma olacak umarim

bu arada eger bazi türkce kelimeleri veya sözcükleri yanlis yazarsam kusuruma bakmayin pek iyi degildir türkcem Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 17:06

Merhaba,

Rica ederim daada. Ben senelerce bantta yürüdüm ve hiç bir işe yaramadı nedenine gelince yağ yakamadım Smile Bilgisi aşağıdaki gibi. 3 hafta da 5 cm incelme oldu kalçalarımda Smile
Nabız Nasıl Sayılır?

Yağ yakıcı egzersiz sırasında yağ yakabilmemiz için nabız sayımızın belli bir seviyede bulunması gerekiyor. Bu seviyeyi yaşınıza göre şöyle hesaplayabilirsiniz: 220 sabit sayısından yaşınızı çıkartın. Bulduğunuz sayının %65'ini alınız. Bu rakam, yağ yakıcı egzersiz sırasında nabzınızın bulunması gereken ortalama atışı verir. Özetle formül şu: Dakikada nabız = (220-Yaş) X 0,65.

Meselâ, 25 yaşındaki biri için:

Dakikada nabız = (220-20) X0,65 = 130 atış/dakikadır.

Yani nabzı dakikada 130 civarında atmalıdır.

Peki nabzı nasıl sayacağız?

Bir elinizi avuç içi yüzünüze dönük şekilde diğer elinizin iki veya üç parmağını bileğinizin biraz üstüne yerleştirin. Parmaklarınızdan hangisi nabzı daha iyi hissediyorsa o bölgeyi ortalayın. Yağ yakıcı egzersiz sırasında durup sadece 15 saniye boyunca nabzınızı saymanız yeterlidir. Dakikada nabzı bulmak için bu sayıyı 4 ile çarpın.

Sevgiler,

Yasemin

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 17:42

Yasemin86 takılırsan önemli değil almanca söyle ben tercüme ederim
einverstanden? Smile

Sevgiler,

Yasemin

Aktif Üye
Aktif Üye

germany.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 18:47

Ach ja stimmt ja du warst auch mal in Deutschland:)
Danke dir..

Nasil kilo veremedinki kosu bandinda kosarak???Buradaki doktorlar nabizin pek ise yaramadigini söylüyorlar, yani hic öyle seye gerek <ok diyorlar, siz sik sik spor yapin yeter diyorlar. Artik bilmiyorum bende onlarin yalancisiyim;)

Benim tüm vucudumda hele bel ve popo kismindaki yaglari yakabilmem icin ne önerirsiniz???

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Mar, 2007 14:28

Merhaba Yasemin,

Benim evimde yaklaşık iki senedir yürüyüş bandı var ve inan hiçbir işe yaramadı. Sonra kızdım ve bıraktım. 1 Ay önce arkadaşımın spor hocalığı yapan arkadaşı bu nabız olayını tavsiye etti bana ve yukarıdaki yazıyı bana gönderdi. İnan acayip işe yaradı. Kilo olarak fazla bir etkisi olmadı ama daralma anlamında 3 haftada 5 cm bence acayip iyi. Smile Popo için benim bildiğim en iyi hareket ayakta iken popoyu sıkıp bırakmaktır. Smile Kaç kez yapabilirsen artık.

PS:Ja ich bin in Deutschland geboren Smile) Aber habe in İstanbul germanistik studiert. Smile)

Sevgiler,

Yasemin

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 09 Mar, 2007 14:33

Bu arada bir arkadaşım iki kitap tavsiye etti. Kitapların adları Tibetin Gençlik Pınar 1 ve 2 ben her ikisinide aldım. Bu akşam okumaya başlayacağım. Kitabın konusu 5 hareketi kapsıyormuş. Ayrıntılı bilgi veren bir link var.
http://www.morelmas.com/guzellik/guzellik/tibetin-genclik-pinari-5-hareket.html
Bence bakın. Söylediğine göre hareketleri biraz diyet ile desteklediğinde gerçekten güzel sonuçlar alıyormuşsun Smile
Darısı başımıza,

Yasemin

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.