Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ben yeniyimmm aranıza alır mıısnızz
Sal 27 Şub, 2007 11:00

Sal 27 Şub, 2007 13:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

bir haftadır rejimdeyim ama şimdiden sıkıldımm bana yardım edinn. Laughing

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 27 Şub, 2007 16:19

aramıza hoşgeldin gundures hemen pes etme bir kaç hafta zor da sonra alışıyorsun SAĞLIKLI BESLENMEYE diyet yada rejim demiyorum bu kelimeler insanı baskı altına sokuyor Wink

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Mar, 2007 22:38

gundures sakın pes etme bende senin gibiydim hemen sıkılıyordum taki şu ana kadar 2 varis ameliyatı,bel fıtığı ve dizimin rahatsızlığından sonra zayıflamaya karar verdim Sad Sad Sad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 ben de yeniyim
 Pzr 04 Mar, 2007 01:23

merhaba,
ben de yeniyim,Smile
85 kiloyum ve 36 yasındayım. yas ilerledikçe kilo vermek zorlasıyor, metabolizmayı yavaşlatmamak lazım. çoooook düşük kalorili diyetler metabolizmayı yavaslatarak kilo vermeyi zorlastırıyor. Beyaz lahana, karnabahar, kabak, kırmızı turp benim kilo vermeye yardımcı olduğuna inandığım sebzeler. haftada iki gün kıymalı kapuska ve her akşamyemekten önce 1 turp 1 havuc rendesiyle yapılmıs salata yiyerek 3 yıl önce 67 kiloya düşmüştüm. ama gecen yıl önemli bir sınav öncesi aylarca ders calısmak ve bu arada sıkıldıkca kuruyemiş ve tatlıyasaldırmak beni tekrar 70-74 e cıkarttı. gecen ekimde aldığım kısa süreli hormon tedavisi birden iştahımı tetikledi ve hoooop 85 e cıktım.
48 bedenim (ama bazı 48 bedenlere giremiyorum:( moralini bozma, haşlanmıs karnabaharla yapılan limonlu salata ve yüksek kalorili kızartma-şerbetli tatlı-kola vs den uzak durmakla devam et.
ben bu aksam 2 nefis salata yedim. birincisi kereviz-turp-havuç rendelenip yoğurtlanmıs salataydı, ardından mısırlı marul salatası, sonra 2 kaşık sarımsaklı dereotlu bulgur pilavı ve yagsız sotelenmiş tavuk göğsü. tıka basa doydum, vicdanım rahat, kilo vereceğime inanıyorum. siddetli diz ağrılarım yüzünden yürüyüs yapamıyorum:( zaten devam edemeyeceğin spora baslamamak lazım bence, cünkü sonra bırakınca kilo almak var:( en iyi dileklerimle fatma

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 bir haftanın sonunda
 Pzr 11 Mar, 2007 23:31

merhaba,
bir hafta sonunda nerdeyse 3 kg verdim ve 82.2 ye indim. hep hızlı baslanır sonra yavaslar biliyorum, o yüzden bu akşam kocaman bir tencere kapuska yaptımSmile buna hiç bir kilo dayanamaz, lahanaya güveniyorum. diyetimi bozmamak için 14 martta dısarı cıkmayıp evde yemeyi düşünüyorum. hadi kızlar moralinizi bozmayın, devam...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 09 Nis, 2007 15:14

merhabalar bende bugün geldim
dertimiz ortak inşallah birbirimize destek oluruz benide aranıza alın arkadaşlar

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 09 Nis, 2007 15:15

80 kiloyum bu gün başladım diyete hedefim 62 kg 1 hafta sonra yazıcam size kaç kiloya düştüğümü Embarassed

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 09 Nis, 2007 15:58

Rengarenk merhaba,

HOŞGELDIN öncelikle, 80kg çogu insanın ulaşmak istediği bir kilo hiiç umutsuzluğa kapılma yaklaşık 20kg fazlan var.Sen bunu rahatlıkla verebilirsin.Yaz geliyoor.Ayda 5kg versen 4ayda 20kg yapar.Sevgiler...

www.bizimkadinlarimiz.com

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 10 Nis, 2007 20:03

merhaba rengarenk,

ben de yaklaşık seninle aynı kiloda diyete başladım 3 hafta kadar önce.ve hep leylii nin de söylediği şey beni motive etti.80 kg bir çok insanın ulaşmak istediği bir kilo.o yüzden sorun yapma. ayrıca şuna artık diyet demeyelim, sağlıklı beslenme diyelim. çünkü her diyetin bir sonu vardır ve bu son yeni kiloların başlangıcıdır Smile o yüzden sağlıklı beslenmeyi hedefleyerek yavaş yavaş amacımıza ulaşabiliriz. en azından ben öyle yapmayı deniyorum. başarılar Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 17 Nis, 2007 17:23

çok sağol leylii ama ben geçen yaz 7 kg vermiştim ve eşim bana hediye bi kapri pantolon almıştı ama şimdi bacağımdan bile girmiyo bunalımdayım ya!!! boğazımı tutamıyorum
Sad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.