Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Psikolojim
 Çar 21 Şub, 2007 09:26
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Geçen gün kuzenim gazeteden sana bi test yapıcam dedi ve yemem ile ilgili sorular sordu ve sonuçlara göre anaroksia olma noktasındaymışım aslında ben bu diyet işini çok büyüttüm. Kilolu hiç olmadım ama 60 kilo çok fazlaymış gibi geldi.Şu an 53,54 arasındayım ama daha da zayıflamam gerekiyomuş gibi düşünüyorum.Aslında herkes yeter artık diyo ama normal yememe dönemiyorum. Geçen sabah dolaptan sütlü irmik tatlısını çıkardım 3 kare tatlı yedim öğlen iş yerinde yarım porsion yemek yedim ve sırf sabah tatlı yediğim için duyduğum suçluluktan dolayı akşam meyve yedim ve ben sporda yapıyorum. Ama işte yemek yediğimde ki özellikle sevdiğim yiyecekleri kendimi çok suçlu hissediyorum öğünlerden sonra internetten elimde kalem kağıt yediklerimin kalorilerini hesaplıyorum.Bu suçluluktan kurtulmam gerek ve korkularımdan da nolur bu durumda birileri varsa bilgi versin.Çok mutsuz olmaya başladım

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 27 Şub, 2007 11:20

sanırım diyetle ilgili herşey benim sağlığımı bozdu ben üyeliğimi siliyorum bu yüzden herkese bol şans

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 28 Şub, 2007 14:41

SELAM,

ERINY SENLE YAKINDAN TANIŞMA FIRSATIM OLAMADI.AMA BÖYLE AYRILMANI İSTEMEZDİM.

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.