Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Mar, 2007 20:15
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Tabiki kitabin ismini yazmani isteriz bizim burda gizlimiz saklimiz yok ki Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Mar, 2007 20:20

sevgili semme ilgine teşekkür ederim.kitabın ismi fark etmeden diyet.yeme şeklini değiştirecek bir kitap.benim gibi kendini pasta ve börekler ile huzura kavuşturan biri için önemli bir eser diye düşünüyorum.yiyip içip zayıflamak harika bir şey.bugüne kadar vücuduma ne eziyetler yapmışım yeni yeni anlıyorum.cildim güzelleşti,daha hareketliyim,kabızlık çekmedim,ve çok mutluyum.sanki 3 haftadır farklı bir insan oldum.çevremdeki kimselere söylemedim önce sonra onlar değişikliği fark edince itiraf etmek zorunda kaldım.herkezde bir memnuniyet gördümki anlatamam.meğer herkez nasılda benim için endişe edermiş!çok mutlu oldum.87kg la başladım şimdi 84 oldum çok heyecanlıyım.darısı herkezin başına (sağlıklı sıhhatli inşallah) bir arada öğünlerimi yazarım.sevgiyle kalın. Razz

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Mar, 2007 21:51

pares...
aramıza gelmeniz bizi sevindirir...
fark ederek veya fark etmeden yapılan diyetlerle verilen kiloların nasıl acımasızca artarak geri geldiğinin bilincine vararak, kilo sorunlarını diyetsiz, enerji kısıtlamasız çözme kararlılığında olanların birbirlerine destek verdikleri bu ortamda, birkaç gün veya haftada diyetlerle verilen kiloların nasıl sonra kabusa dönüştüğünü defalarca deneyerek öğrenmiş birçok katılımcımız var...
hoş geldiniz!

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Mar, 2007 19:43

merhaba ozan tuncer söylediklerinizianladım,daha evvel hiç diyet yapmadığım için bunları bilmiyordum.sizlerden yardım alarak diyetimi değiştirmek isterim,ancak bunu bir deneyip görmek istiyorum.bu arada forumdakilerin yazdıklarını sıkı bir şekilde takip ediyorum.çok tecrübesi olan insan var.bunlar umarımki bana faydalı olduğu gibi başkalarınada olacak.arkadaşlarıma öneriyorum burasını.çünkü ilk yazdığımdada belirttiğim gibi yeniyim bu işte.umarım herkez benim gibi olayı kafada bitirir.sevgiyle kalın.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 05 Mar, 2007 13:32

ozan bey ilk 2 kitabınızı aldım ve hemen okudum 1 haftadır da açlık tokluk sinyaline göre besleniyorum huzura kavuştum diyebilirim.Peygamberimizin bir sözü üzerine diyetsiz zayıflama olayını araştırdım.Başka bir ülkeden doktor gelmiş peygamberimizin bulunduğu yere fakat günler geçiyormuş ve dr başvuran çok az sayıdan insan varmış bunun sebebini sorunca peygamberimiz biz acıkmadan yemeyiz tam doymadan kalkarız demiş.Aslında bende aç olmadığım halde yediğim için inanılmaz kötü hissediyordum tüm bu sıkıntılardan kurtuldum teşekkürler tekrar...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Mar, 2007 00:58

Pares hosgeldin, umarım sürdürülebilir bir diyettir yaptığın. sadece kilo vermek değil verdikten sonra da o kiloda kalmak lazım, aksi halde daha fazla kilo alınıyor. yani benim yaptığım gibi hah kilomu verdim artık rahat yerim gelsin kızartmalar gitsin kuruyemişler dersen aynen kilolar geri geliyor, o yüzden aylar değil yıllarca sürmesi gerekiyor yeni beslenme alıskanlığınınSmile ben de yeni başladım diyete umarım hep birlikte veririz:) en iyi dileklerimle

Üye
Üye

turkey.gif
 bende yeni gelmiştim :)
 Pts 19 Mar, 2007 17:46

arkadaşla ben 2 haftada tam 6 kilo verdim... ilaçla. hiçbir yan etkisi yok.sadece ağız kuruluyo yapıyo.. ben 2haftadır hiç birşey yiyemiyorum. tokluk hissi veriyor... pasta diye hergün sayıklayan ben görünce bile canım istemiyo. 75den 68e düştüm.60 olucam inşallah. daha 1 paketi bile bitmedi....
senelerce diyet için uğraşıp bu şekilde kilo vermek çok güzel.. isteyene isim yazabilirim burdan...
hepinize sağlıklı ve mutlu günlerrr Smile))

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 21:09

Merhabalar..Bende Dr.Ozan Beyin kitabını okudum.Bana anlatılanlar çok mantıklı geldi.Üç gündür uygulamaya çalışıyorum..Açlığımı hissettiğim anda yiyiyorum.Doyduğumu anladığım anda yemeği bırakıyorum.Eskisi kadar bir şeyler yeme ihtiyacı hissetmiyorum.İnşallah bende 8 kiloyu verebilirim..Desteklerinizi bekliyorum..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2007 15:52

merhaba bende aranıza yeni katıldım.Kilo almayı durdurmak ve vermek istiyorum nasıl kilo aldığımı anlayamadım.çok fazla abur cubur yemiyorum ama doğum kontrol hapı kullanıyorum bu yüzdenmi bilmiyorum internet sitelerinde d.k.hapı kilo yapmıyor diyorlar neyse beraber çözeriz bu durumu inşaallah Razz

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2007 20:02

Hoşşgeldın sefalar getirdin Smile

İlaçların elbette etkileri kadar yan etkileride mevcuttur.Doktora görünmekte fayda var veya bir uzmana danışmakta olabilir Smile

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.