Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Oh evet ! merhaba ben yeni geldim
 Pts 12 Şub, 2007 14:00
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaşlar slogan harika ben 3 ay önce doğum yaptım bütün kilolarım kaldı ilaçla zayıflamaya karşıyım bebekle diyet ve egzersiz yapamıyorum.sizin metodu uygulamaya başladım inş faydasını görürüm Laughing

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 12 Şub, 2007 15:19

Hoşgeldin Busem'cim sana bebişinle sağlıklı mutlu ve bir ömür diliyorum. Damdan düşeni en iyi damdan düşer anlar misali burdayız aramıza hoşgeldin Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 13 Şub, 2007 15:51

düşünüyorumda erkekler için çocuk sahibi olmak çok kolay hamileliğin sıkıntılarını doğum sancılarını sonra kalan kilolarla ve bebeği büyütmeyle hep bayanlr ilgileniyo..erkeğe gelincesen böylede güzelsin boşver diyor beni bitek siz anlıyosunuz

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
 (Başlık yok)
 Sal 13 Şub, 2007 16:13

Hosgeldin Busemcim, umarim aclik ve tokluk sinyallerini bir an once ogrenirsin aslinda ogrenmekden daha onemlisi sanirim ogrendigini surdurmek.
Ben ilk kitabi okudugum andan itibaren hemen ogrendigimi dusunmustum. Zaten ilk hafta hergun 200 gr eksiliyorduda.
Ama sonra bazi sIkIntili gunler yasadim. Ve hemen non-stop kendimi yemege verdim. Benim sorunum iste bu ben yemegi basa cikma yontemi olarak kullaniyordum.
Simdi kitabi ilk okudugum an kadar motivasyonum kalmadi tabi okudum diye bi daha okumakda istemiyorum.72.0 la baslamistim 2-3 hafta kadar once 71.0 dustum. Sonra tekrar 72.4 de ciktim bir haftada simdi 3 gun once tekrar basladim. Basladim derken sadece aclik tokuluk sinyallerini dinlemeye basladim. 72.4-72.0-71.8 ve bugun 72.2 cok korkunc tabi ben bu sonucu bekliyordum. Cunku aksam yemekden sonra ders calisirken tok olmama ragmen cikolata sarelleli ekmek gibi seyler yedim. Tok olunca yememek lazimmmmmm.....
Sonucda benim demek istedigim, biz uzun zamanda bazi kaliplari oturttuk hemen birgunde ogrenilmiyor ogrendim derseniz benim gibi sonuclar ortaya cikiyor.
Onemli olan cabuk ogrenme degil, gercekten bu sinyalleri ogrenme. Tarti delisi olmaya gerek yok, oluncada sanirim kisitlanmis oluyoruz....
Herkese kalici zayiflamalar....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 13 Şub, 2007 22:26

semme cim herşeyin farkındasın da niye uygulama yok yapıcam de kendine inan ltf.Korkma!Kaygılanma.Bırak kendi haline rahat olmaya çalış kafamızda soru işaretleri oldukça daha zorlaştırıyoruz işimizi..Açlığını tokluğunu öğren tamam bırak ondan sonra herşey kendiliğinden yoluna giriyor.
Tamam yıllardır diyetlerle+sporla+bir sürü ilaç reklamlarıyla zayıf olmakla bir sürü darbe indirdik beynimize bunu düzeltmek hiç kolay değil biliyorum.Ama bak benim gibi sabit fikirli bir insan bunu yapabildiyse herkes yapar.Oku okumaktan çekinme ben aylardır okuyorum ama diyetle ilgili şeyler değil Dr.Ozan tuncer beyin kitabını iki kere okudum.Forumdan yeniden in mesajlarını belki 2 ay sürekli okudum.Ama dedim bu iş bu şekilde oluyor bunların satır aralarında çok şey var.
Sadece vucudunun doğallığına teslim etmen gerekiyor kendini!
Bu işin SIR rı bence sürekli zayıf olan insanlar gibi yemek yiyebilmek, onların düşündüklerini düşünmek onların yaşam tarzına bakmak bize çok yadımcı olucak ..
Onlara sorarsan "kiloyu takıntı yapmamak" en basit cevap olucaktır onlar için ama!!! gelde bunu anla dimi!Anlatmak gerçekten çok zor ama insan yeterki istesin tek çare biziz bu konuda kendi kendimize yardımcı olucaz.Sen neler yapılması gerektiğini biliyorsun ve bunuda anlayacağını çok iyi biliyorum Wink
Sevgimle.Hoşça ol.Mucks.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Roleplay merhaba harikasınız
 Çar 14 Şub, 2007 13:41

merhabalar bende aranıza yeni katılıyorum yazılanlar yaşanmışlar insanı motive ediyor yanlışlıkları görüp tamam diyorsunuz .Bende yeniden yapabilirim dedim ve bu gün başlıyorum yardımlarınızı bekliyorum sevgiyle kalın Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Şub, 2007 16:04

Daadacim cok haklisin, elinde recetesi olup hatta ilacida almis ama icmeye usenen hasta gibiyim... Smile

Neyse aynen devam, Bazen diyorum bu kadar sIk tartilmam ve bu sitelere gunde en az 10 kere girmemde aheln kisitlama mikrobunu atamadigimi gosteriyor diye dusunuyorum...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 28 Şub, 2007 19:23

semme demiş ki:
Daadacim cok haklisin, elinde recetesi olup hatta ilacida almis ama icmeye usenen hasta gibiyim... Smile

Neyse aynen devam, Bazen diyorum bu kadar sIk tartilmam ve bu sitelere gunde en az 10 kere girmemde aheln kisitlama mikrobunu atamadigimi gosteriyor diye dusunuyorum...
selam arkadaşlar ömrü hayatında ilk defa diyete başlamış,bilgisayarı kullanmayı beceremeyen,iki buçuk haftada 3 kg vermiş birini (40 yaşındayım)aranıza alırmısınız?

Yeni Üye
Yeni Üye

usa.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Mar, 2007 03:01

Hos geldin Pares, masallah bu ne hiz... 2,5 haftada 3 kiloyu DKZ ile mi verdin?

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Mar, 2007 18:51

hoşbulduk çok hoş bir şekilde beslenmemi değiştirdim bir kitap elime geçti,onda bulunan diyeti uyguluyorum.hiç aç değilim,çok zinde ve mutluyum,etrafımdaki insanlardan öyle hoş iltifatlar aldımki bu bile yetti.önceden ne gerek var diyen eşim bile senin böyle olacağın aklıma gelmezdi dedi.çünkü evlendiğimizden bu yana adamcağız beni 3 ay normrl boyutta gördü.(18 yılda)inanın sizinle birlikte çok insan mutlu oluyor.isteyene kitap ın ismini verebilirim. Razz

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.