Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 24 Tem, 2008 10:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba kelebek. ben 178 boyunda 78 kiloyum. dkz uyguluyorum çalışıyorum ve hep oturuyorum maalesef. Crying or Very sad hareketsizliğimi akşamları evden işe yürüyerek telafi etmeye çalışıyorum. yemek yerkende sağlıklı besinleri tercih ediyorum. midemi önceden çöplük gibi kullanıyormuşum şimdi dikkat ediyorum. Very Happy şimdilik bunlar. faydasını gördüğüm şeyleri burda yazacağım inşallah. sen neler yapıyorsun?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 24 Tem, 2008 12:45

merhaba y_konya.rumuz dikkatimi çekti.konyada mısın yoksa konyalı mı.ben de 2 sene konyada yaşadım.neler yaptığımı sormuşsun.dkz ile yeni tanıştım 1 ay bile olmadı.başlangıç da çok tuhaf bir fikir olarak geldi.ama sonra uygulamaya,uygulayarak öğrenmeye başlayınca asıl mantıklı olanın bu yolla zayıflama olduğuna karar verdim.1.69 boy.76 kilo tostoparlak bir şeyim.doğumdan sonra kaldı bunlar.diyetisyen,akapunktur vs.biraz gitti.katlana katlana geri geldi kilolar.3 haftadır dkz uyguluyorum.bakalım henüz tartılma cesaretini kendimde bulamadım.tartılırsam sonucu paylaşırım.hoşçakal

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 26 Tem, 2008 00:45

yasmin ve kelebek ikinize de kolaylıklar dilerim.

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Tem, 2008 12:49

Auryn demiş ki:
yasmin ve kelebek ikinize de kolaylıklar dilerim.

çok teşekkür ederim auryn. ama bizden desteğini esirgeme. sana çok ihtiyacımız var biliyorsun Smile

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.