Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! blog için teknik yardıma ihtiyacım var
 Çar 31 Oca, 2007 23:22
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhabalar
yeni blogum için bazı güzellikler yapmak istiyorum ama kodlarla aram pek iyi olmadığından gerçekleştiremedim. bu işi çözmüş birileri bana yardım edebilir mi acaba?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 teknik sorun halloldu :)
 Per 01 Şub, 2007 14:29

bir yardım çağrısında bulunmuştum fakat biraz kurcalayınca sorunumu hallettim.
yine de teşekkürler Smile

bu arada blogumu okumak isterseniz bana mail adreslerinizi söylerseniz sizi de listeme eklerim:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Şub, 2007 17:11

e be cucu Smile

hayırlı olsun blogun.okuyacaktım emme içi booş blogunun Wink [email protected] mailim bu.

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Şub, 2007 17:31

Leyliicim sorunlarımı hallettim sanıyordum ama malesef sadece arkadaşlarım blogumu görsün dediğimde de görüntü sağlıyamıyorum . şimdilik herkese açık bi blog olarak devam edip sorunu çözdükden sonra arkadaşlara özele döneceğim. heralde yeniden denersen blogumu görüntüleyebilirsin.
taze taze blog Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Şub, 2007 18:56

heeey güzel bir blog Wink sirkeli brokoli ne çook tüketmiştim allahim.bundan 8 ay öncesine kadar asla ve asla evimize brokoli girmezdi.ailemide alistirdim.annem her markete gidince aliyor.az suda hasliyor.zeytinyag ve limon döküyor.çok güzel salata oluyor.vede çok doyurucuu.. süpersin CUCU devam et kardesiim.yılmak yook..!!!

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Şub, 2007 21:10

Merhaba cucu,
Blogun hayırlı olsun, başarılar dilerim yeni hayatında..
Yalnız biraz sıkıntı hissettim yazılarında canım.Henüz üçüncü günde veya dördüncü..bu sıkıntılar olursa, vazgeçip her şeye boşverme isteği ve yemeye dönüş atağı yaşaman riski söz konusu olabilir.
Önerim, şu şekilde olacak:
Çok takdir ettiğim bir endokrinoloji uzmanı serbest diyetisyenim vardı benim.Onun söyledikleri hiç aklımdan çıkmıyor. Sonradan bir radyo programında da aynı yönde bir uzman söylemine rastlamıştım.
'Sofraya oturduğunuzda görüntü önce zihninize hitap edecek ve onu doyuracak şekilde olmalı. Salatası, sebze yemeği, süt-yoğurt grubu,az et veya baklagil, tahıl(ekmek, pilav ya da makarna veya 1 dilim ekmek karşılığı 1 kepçe çorba..'
Gıda değişim listeleri vardır, zannederim internette de bulabilirsin, aramadım ama..
spoilt'in yazısı çok hoşuma gitti, istersen onu da bir oku..
Kimi ara öğünlere bir çay bardağı leblebi ekleyebilirsin, tok tutucudur.
Meyve yönünden de diyetini fakir buldum canım, bir kez daha gözden geçirmeyi düşünür müsün bilmem?
Bu şekilde kilo verebilirsin tabii ama biz verdiğimizi korumak istiyoruz aynı zamanda değil mi arkadaşım?
Umarım yazdıklarım olumsuz etki yaratmaz üzerinizde, bu konuyla 20 yıl uğraştıktan sonra, insan çok daha farklı bakıyor her şeye inan..
Varsın 3 ayda gelmesin sonuç ama sağlam olsun, kalıcı olsun..diye düşünür müsün bilmem?
Başarılar dilerim, sevgilerle..
Hep birlikte doğruları bulmak ve hayata katmak dileğiyle..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Şub, 2007 01:36

leylii ve başak ablacım blogumla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. sizlerden cevaplar almak çok güzel. blogumda sizinde adınız geçiyor Wink bakmak isterseniz işte bağlantısı ( http://yenihayatcabasi.blogcu.com/1866761/)

düşünceleriniz benim için çok değerli sağolun Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Şub, 2007 01:37

leylii ve başak ablacım blogumla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. sizlerden cevaplar almak çok güzel. blogumda sizinde adınız geçiyor Wink bakmak isterseniz işte bağlantısı ( http://yenihayatcabasi.blogcu.com/1866761/)

düşünceleriniz benim için çok değerli sağolun Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Şub, 2007 09:27

Kendine inancını hiç kaybetme, başının dönmesine aslâ izin verme, olabildiğince hareketli ol..Sonuç gelecektir.Bloguna baktım canım, yanındayız..
Başarılar, sevgi dolu günler seninle olsun..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.