Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 SEYTANIN BACAGINI KIRDIM
 Çar 31 Oca, 2007 12:11
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

MERHABA KARDESLERIM, HAYATIM BOYUNCA DIYETISYEN KAPILARINDA SURUNDUM DURDUM AMA HER SEFERINDE BIR MAZERET BULUP DIYETI BIRAKTIM. KILO VERMEYI BIR KENARA BIRAKIN BAZEN DIYETTE KILO ALIP DOKTORLARIMI DA SOKA UGRATTIGIM OLMUSTUR Very Happy
ZAYIFLAMAK HEP AKLIMIN BIR KOSESINDE BULUNMUSTUR AMA HAREKETE GECMEMISIMDIR. BU SITEYI KESFETTIM BASARI HIKAYELERINI GORUNCE BENDE YAPABILIR MIYIM ACABA DIYE DENEMEYE KARAR VERDIM. YILLARDIR GITTIGIM DOKTORLARDAN EDINDIGIM BILGILER, INTERNETTEN YAPTIGIM ARASTIRMALAR NETICESINDE 12 ARALIKTA 96 KILO OLARAK DIYETE BASLADIM. SUANDA 88,8 KILOYUM HAYATIMIN EN UZUN VE EN BASARILI DIYETINE DEVAM EDIYORUM.

NELER YAPTIGIMI DA SIZINLE PAYLASMAK ISTIYORUM:

ONCE KENDIME BIR MUTFAK TARTISI VE YIYECEKLERIMI YANIMDA TASIMAM ICIN MINIK SAKLAMA KAPLARI EDINDIM.

HER SABAH KAHVALTIDAN YARIM SAAT ONCE 1 TATLI KASIGI TERE TOHUMU ILE 1 TATLI KASIGI BALI KARISTIRIP YIYORUM. UZERINE 1 SU BARDAGI SICAK SU ICIYORUM.

SALATALIK, TERE, YESILBIBER, MAYDANOZ, KIVIRCIK, TURP VS BILDIGINIZ NE KADAR ZARARSIZ YESILLIK VARSA BAS TACI ETTIM.

YOGURDU PIYASADA BULUNAN AZ YAGLI OLANDAN TERCIH ETTIM.

BEYAZ PEYNIRLE ARAM OLMADIGI ICIN DIL PEYNIRINE YONELDIM.

ZEYTINDE YESIL ZEYTIN KULLANIYORUM.(YAG ORANI DAHA AZMIS)

OTACI MARKA URUNLER KURTARICIM. MARKETLERDE SATILAN LIFLI KITIRLARI SU ILE YENILDIGINDE MIDEDE SISIP DOYGUNLUK HISSI VERIYOR.

MALUM ZAMANLARDA GECIRDIGIM TATLI KRIZLERINI EVDE YAPTIGIM TATLILARLA COZDUM. KABAK TATLISI VE EV PUDINGI YAPTIM. NORMAL OLCULERINDEN COK DAHA AZ SEKERLE, DIYET SUT ILE YAPTIM HEM KRIZI BASTIRIYOR HEMDE DIYETI SABOTE ETMEMIS OLUYOR. BUNU DA DAHA ONCE GITTIGIM BIR DIYETISYENDEN OGRENMISTIM.

SODA, SU, BITKI CAYLARININ HER CESIDINI KULLANIYORUM. BITKI CAYLARI MIDEMI KANDIRIP ACLIK HISSIMI ORTADAN KALDIRIYOR.

DUYGUSAL KILO ALAN BIR YAPIM VAR YANI STRES YA DA UZUNTU ANINDA SOLUGU BUZDOLABINDA ALIYORUM BUNUN ICIN EVDEKI BUTUN ZARARLI YIYECEKLERI YOK ETTIM. BOLE DURUMLARDA SALDIRDIGIM EN FAZLA DIYET KRAKERLER VE MEYVELER OLUYOR. ZARARIMI AZA INDIRDIM.

ABUR CUBUR ATISTIRMAYI SEVERIM BUNUN ICIN KURU VISNE VE KURU ERIK, BEYAZ LEBLEBI (SARISI DAHA YAGLI) VE MAVI YESILIN MISIR VE PIRINC CITIRI VAR PATLAMIS MISIRIN SIKISTIRILMIS HALI ONU YIYORUM.

SPOR YAPMAYI SEVMIYORUM. YAPABILDIGIM SADECE HAREKETIMI ARTIRMAK OLDU,1 DURAK ONCE INIP YURUMEK ASANSOR YERINE MERDIVEN KULLANMAK GIBI

YEMEK SISTEMIMI TAMAMEN DEGISTIRDIM. YEMEKLERI KENDIM YAPIYORUM OKULA VE HER GITTIGIM YERE BESLENME CANTAMI DA GOTURUYORUM Smile

DOLMADA PIRINC YERINE KEPEK, KOFTELERDE EKMEK YERINE YULAF EZMESI KULLANIYORUM.

DAMAK TADIMI KAYBETMEMEK ICIN KEKIK KIRMIZIBIBER VE HARDAL KULLANIYORUM

TUM DIYETIM BOYUNCA 2 KERE KACAMAK YAPTIM. DAHA ONCELERI BIR KACAMAKTAN SONRA IPIN UCUNU BIRAKIR BILDIGIM GIBI YEMEGE DEVAM EDERDIM. ANCAK BU SEFER OLE YAPMADIM VE KACAMAGIN ERTESI GUNU HAFIF OGUNLERLE GUNLERIMI DENGELEDIM.

BU SEFER BASARACAGIMM !!

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Şub, 2007 00:48

Tebrik ederim!

Açıkçası yazılanlar karşısında şaşkınlığımı gizleyemiyorum, çok hoşuma gitti!..
Kesinlikle başınızın dönmesine izin vermeden, bünyenin ihtiyaçlarını da dikkate alarak ve diyet bitsin de eskisi gibi beslenmeye yine dönerim .. demeden bunu bir sistem olarak benimser, sevmeyi öğrenirseniz, eminim ki başaracaksınız!

Çok mutlu oldum, devam lütfen, yolunuz açık olsun..Sevgiler..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 01 Şub, 2007 19:09

HOŞGELDİN ARAMIZA.BÜYÜK HARF KULLANMAK BURDA BAĞIRMAK ANLAMINA GELİYOR.SEVGİLİ ÜSTAD HEZARFEN Smile BANA BİŞİ DEMEZSİN BİLİYORUM.ONDAN BÜYÜK YAZICAM ,KİMSE ALINMASIN DARILMASIN,BAŞTAN DİYEYİM...

Spoilt ARKADAŞIMIN YAZDIKLARINI OKUYUNCA.103KGLUK LEYLİİ GÖZÜMÜN ÖNÜNDE CANLANDI.BAŞARI HİKAYELERİ BAŞKA KİŞİLERE ÖRNEK OLABİLMEK İÇİN ANLATILIR,YAZILIR.HELE HELE SOMUT BELGELERLE KANITLANIRSA ,KARŞIDAKİ KİŞİ İÇİN DAHA İNANDIRICI BİR BOYUT ALIR.BENİM BURDA SANA KATKIM OLDUYSA NE MUTLU BANA.

96 dan 88e düşmek demek yaklaşık 2 beden incelemek demek.kutlarım seni canım.darısı diğer arkadaşların başına..

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Şub, 2007 00:07

Kesinlikle Leylii sen bu konuda idolum oldun Smile Resimler ve tavsiyelerin olmasaydi belkide hic etkilenmezdim haklisin.Ben, sayende bu ise soyundum ve basari da kaydettim.Kendi adima tesekkuru borc bilirim Smile
Bu anlamda bende benim gibi arkadaslarim olabilir dusuncesi ile yaptiklarimi yazdim.Umarim bende bu konudan dertli arkadaslarima bir ornek teskil edebilirim.

not:buyuk harfle yazmak zorunda kaldim cunku turkce karakterlerde problem yasadım halada yasiyorum cozucem insallah Smile)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Şub, 2007 05:21

merhaba spoilt bende yıllardır dıyet ve dıyetisyen peşinde koşturdum durdum.Birgün kendi kendime ne zamana kadar şişko kalacağım dedeim ve 16.01.2007 tarihinden Smile (84.4kg la) itibaren haşlanmış sebze yemekle başladım diyete.Tabii sadece bu değil yogurt bitki caylarının her çeşidini içiyorm vede günde 2yada 3 tane meyva yiyorum bugun tam 80.1 kiloyum cok mutluyum .Umarım bende senin kadar başarılı olurum . l

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Şub, 2007 12:46

Hoşgeldin Yılsal. Mücadelende yalnız değilsin SmileÜstelik epeyde hızlısın Allah bozmasın inşallah.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Şub, 2007 12:50

Bu arada eklemek istediğim teknikler buldum :

Beslenme çantası hazırlamaya üşendiğim zaman bebek maması kullanıyorum.Kavanozda olanlardan çeşit çeşit üstelik kalorisi belli ve besleyici.

Dün doğumgünümdü bir dilim pastanın yarısını yedim pişman değilim Embarassed

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 02 Şub, 2007 17:35

bebek mamaları Smile))))) ne çok kullandım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Şub, 2007 04:48

Merhabalar bende aranıza yeni katılıyorum sonunda zayıflamaya karar verdim umarım bende sizin gibi zayıflayabilirim.Daha önce birçok diyet denemem oldu ancak hepsinde ya başarısız olup bıraktım ya da tüm verdiklerimi fazlasıyla geri aldım bu sefer kararlıyım leylii senin yazdıklarını okudum bende kendime 4 ay kilo vermek ve 6 ay verdiğim kiloları sabitlemek için bir program hazırladım umarım başarılı olurum. Bu arada kendimi nerde tanıtacağımı bilemediğim için yeni bir başlık açıcam umarım burada işler böyledir Very Happy düzeni bozmayalım Embarassed

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 03 Şub, 2007 09:44

selam şeker,

hoşgeldin aramıza.kilo vermek kolaydır ama sabitlemek işşte işin sırrı orda yatıyor.bizler burada kendi çapımızda deneyimlerimizi anlatıyoruz ve motivemizi yüksek tutmaya çalışıyoruz.tabiki aramıza yeni arkadaşlar eklenince çok daha mutlu oluyoruz.biz her geçen gün giderek çoğalıyoruz ne mutlu biz DİYETKARDEŞLİĞİ ailesine..

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3 ... 49, 50, 51  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.