Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 27 Arl, 2007 22:44
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

canım benim faydalı olabilmişsek ne mutlu bize Smile
herzaman böyledir herşeyin fazlası zarar, doyduğunda bırakmak en mantıklısı...
sevgiler..
şeri.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 SLM
 Cmt 29 Arl, 2007 22:43

KIZLAR SELAM. YAKLASIK 5 GUNDUR DKZ' YI UYGULAMAYA CALISIYORUM AMA YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR. HANI DIYORUZ YA ACIKINCA YIYELIM DOYUNCA BIRAKALIM ISTEDIGIMIZ HERSEYI YEMIS DE OLUYORUZ AYNI ZAMANDA GOZUMUZ DE HICBIRSEYDE KALMAZ BOYLELIKLE. AMA BENIM MALESEF GOZUM HALA YEMEKLERDE KALIYO. SEBEBI DE BEN COK AMA COK AZ ACIKIYORUM. MESELA SABAH KALKTIKTAN ANCAK 2 SAAT SONRA BISEYLER YIYECEK KADAR ACIKIYORUM VE BIR DAHA TAMAM TIK YOK. AKSAMIN 9' LARINA KADAR BIR DAHA DA ACIKMIYORUM. ARTIK EN SON 2.KEZ ZAR ZOR BIR DE AKSAM SAAT 9 CIVARLARINDA ACIKIP BISILER YIYORUM. TAMAM BU KADAR. BUNUN DISINDA DA DKZ' YI BOZMAMAK ADINA BIRSEY YEMEDIGIM ICIN( MEYVE,SUTLU NESKAFE GIBI SEYLER DE BUNA DAHIL) KOCCA GUNBOYU SADECE 2 KEZ BIRSEYLER YIYEBILIYORUM. BU DA BENI BAYA ZORLUYOR. SIZ BU KONUDA NE DURUMDASINIZ? BANA NE ONERIRSINIZ? NOLUR COK ACIL YARDIMMMM...... Sad [/font]

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 Arl, 2007 10:52

sultan bence uyguladıgın diyet hiç saglıklı birsey degil,bu sekilde ancak kaslarını kaybedersin.acıkmasanda günde en az 2 ara ögün 3ana ögün tüketmek zorundasın tabi bazı sınırlar cercevesinde.aksam ipin ucunu kacırdıgın oluyor mu?hem aksam 9 gec bir saat en gec 7 de ana ögün tüket.ben anlamadım kilo mu almaya calısıyorsun?yiyemiyorsan zayıf olman gerekir.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 30 Arl, 2007 23:23

SEVGILI TOMBILI SANIRIM DKZ' YI YETERI KADAR ARASTIRMAMISSIN. DKZ' NIN ACILIMI: DIYETSIZ KALICI ZAYIFLAMA...BIZIM YAPTIGIMIZ DIYET DEGIL. ZATEN AMACIMIZ DIYET YAPMADAN ACLIK-TOKLUK SINYALLERIMIZI DINLEYIP, ACIKINCA YIYEREK DOYUNCA YEMEYI BIRAKARAK IDEAL KILOYA ULASMAK. YANI BENIM YAPTIGIMDA MANTIK OLARAK BIR PROBLEM YOK. BUNU SADECE BEN DEGIL BURADAKI TUM ARKADASLAR UYGULUYOR VE BU SAYEDE IDEAL KILOSUNA INEN ARKADASLARIMIZ VAR. BENIM TEK PROBLEMIM ACIKMA SUREMIN UZUN OLMASIYDI VE BU YUZDEN DKZ' YI UYGULAYAN ARKADASLARDAN ONERILER ISTEMISTIM. ONCEKI SAYFALARDAKI KONUSMALARI OKURSAN DAHA IYI AYDINLANMIS OLURSUN SANIRIM.YINE DE TESEKKUR EDERIM.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 31 Arl, 2007 12:18

sultann merhaba ben dkz yi okudum mantık olarak dogrudur ama bana uygun bir şey degil,cünkü ben mantıksız bir beslenme tarzına sahibim,sürekli yemek yesemde sık sık acıkan bir insanım bu yöntemi uygularsam bana yaramaz ve senin içinde bu yöntemin uygun olmadıgı belli,uzmanlar ve buradaki arkadaslar günde en az 3 4 ögün tüketmenin gerekli oldugunu vurguluyorlar.yani normal yemek saatlerinde yemege calış,yoksa metabolizman seyrek yemek yedigin için kendini kitler,vücudun kıtlık var zannedip kendini savunmaya alır, yedigin az seyi bile yaga cevirir.o yüzden dedim.neden acıkmıyorsun bunda bir problem olması gerek.tabiki yine de sen bilirsin.benim haddim degil ahkam kesmek ama bildiklerimi sölemek istedim,tesekkürler cevap için.görüsmek dilegiyle..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 dkz
 Cum 04 Oca, 2008 18:26

selam
diyetsiz kalıcı zayıflama yöntemine başlayalı 5 gün oldu
bu gurubu yeni buldum ve bende yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum. senelerdir diyet yapar zayıflar bir süre sonra tekrar alırımç bu alıp vermeler yaklaşı 3-4 kilo ile başlayıp 5-7 kiloya kadar çıktı. bir arkadaşım zayıflamak kitabından bahsetti. hemen aldım ve okudum
aslında mantıklı buldum yada bulmak istedim çünkü çok keyifli bir kilo kontrolu vadediyordu. bu siteyi yeni keşfettim ve okuduklarım bana bu yöntemin kilo korumaya yönelik olduğunu düşünüyorum.peki benim vermek istediğim 7-8 kiloma ne olacak.??? acaba diyet yapıp istediğim kıloya geldikten sonramı bu yöntemi kullansam diyorum. çünkü hiç fazla kilo kaybetmiş bir örnek bulamadım.bu arada spor yapıyorum ne dersiniz???

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 04 Oca, 2008 19:39

halecim bence de çok haklısın...ben tam okumadım kitabı ama daha çokkorumaya yönelik yani istediğini ye ama sonra dengele mesela öğlen canın kebapmı çekti ye ama sonra akşam acıktığında çorba salatayla geçiştir..çünkü kebap tatlı yiyerek kilo verileceğine inanmıyorum..dkzcilerin bloğuna da bakıyorum öyle çok kilo veren yok aksine 2 tartılma dönemi arasında kilo alınmış.tabiki aç kalarak zayıflanmaz diyetisyenler de zaten diyet yaptırtırken aç bırakmıyorlar yeterince yiyorsun hatta ben ilk haftalarda karnım gayet şiş gezdim yeterli ve dengeli beslenmeyi öğrendim..kilo vermek için elbette bazı şeylerden feragat ediyorsun.tatlı yemiyorsun hoş benim 1 dilim baklava yemişliğim oldu bayramda ama dr um o kadar önemsemedi bunu çünkü daha sonra yiyeceğim bazı şeylerden ksıtım baklava yediğimde..ama genel anlamda pastalar,börekler,ekmek arası fast foodlar yasak kilo verirken...yani diyeceğim odur ki ben uzman değilim dkzciler de alınmasın ama o yöntemle kilo vermek gerçekçi değil ancak verdikten sonra belki o yöntemle korursun...spora gelince en azından haftada 2 kez drlar öneriyorlar klio vermek için diyetin yanında.ayrıca sporu yemekten sonra değil aç karnına yapmak gerekiyor tansiyon düşüklüğü problemin yoksa çünkü amaç yediğini yakmak değil depolananı yakmak..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 05 Oca, 2008 00:03

MERHABA ARKADAŞLAR BEN BAYADIR YAZMIYORDUM.DKZ YÖNTEMİNİ ÇOK SEVİYORUM.AMA UYGULAMAKTA ZORLUK ÇEKİYORUM.ONUN İÇİN ONUN ÖĞRETİLERİNDEN ÇOK YARARLANIYORUM.ARKADAŞLAR DKZ YAPARKEN MANTIĞIMIZI KULLANMAKTA ÇOK ÖNEMLİ HERŞEY YİYECEĞİZ DİYE OTURUP 2 PORSİYON KEBAB YEMEYELİM.BEN DADANIN NELER YEDİĞİNİ İNCELEDİĞİMDE ÇOK KİLO ALDIRAN YİYECEKLERİ BİR LOKMALIK YEDİĞİNE DİKKAT ETTİM.HERŞEYDEN YEMELİ AMA MİKTAR ÇOK ÖNEMLİ.ÇEŞİTİ ÇOK TUTUN YEMEKLERİNİZDE.İSTEDİĞİNİZ YİYECEKLERDEN AZAR AZAR ALIN.BİZLER GALİBA TAM ALGILAYAMADIK BU YÖNTEMİ.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 DKZ KİLO VERDİRİR
 Pts 07 Oca, 2008 12:47

Selin dediğin gibi sen bu konuda uzman değilsin ve neden dkz yapmak isteyen birini böyle cümlelerle şevkini kırıyorsun.Kitabı tam okumamışsın ve anlamamışsın.Dkz grubumda kilo alan 1-2 kişi...Ben toplam dkz yaparak 10 kilo verdim ve hiçbirşeyden feragat etmedim.Neden dünyaya rejim yapmak içinmi geldim.İnsanları bilmeden diyete yönlendiriyorsunuz pekalada diyetsiz kilo verilir.Bu sitede daada arkadaşımız29 kilo verdi aynı şekilde şeri var ben 10 kilo verdim.Sen diyet yapmak istiyorsan yap bu senin seçimin ama dkz yi kötüleyip dkz yapanlara bilip bilmeden lütfen yorum yapma.Herkes özgürdür.DKZ KİLO VERDİRİYOR.hEMDE SAĞLIKLI KİLO VERDİRİYOR.Diyet yapıp kilo veren ve koruyanlar var ama diyeti bıraktıktan sonra alanlar aha çok.Ama dkz yaptığınızda bu kalıcı oluyor.Burda dkz yapmak isteyenlere dr ozan beyin kitabını okumalarını ve dkz yi tereddütsüz yapmalarını öneriyorum.ÇÜnkü gerçekten işe yarıyor.Diyet yaparken çektiğiniz çile yok.Tabii dkz başta sabır gerektiriyor ama alışıyorsunuz.En azından psikolojiniz bozulmuyor.
selinnn demiş ki:
halecim bence de çok haklısın...ben tam okumadım kitabı ama daha çokkorumaya yönelik yani istediğini ye ama sonra dengele mesela öğlen canın kebapmı çekti ye ama sonra akşam acıktığında çorba salatayla geçiştir..çünkü kebap tatlı yiyerek kilo verileceğine inanmıyorum..dkzcilerin bloğuna da bakıyorum öyle çok kilo veren yok aksine 2 tartılma dönemi arasında kilo alınmış.tabiki aç kalarak zayıflanmaz diyetisyenler de zaten diyet yaptırtırken aç bırakmıyorlar yeterince yiyorsun hatta ben ilk haftalarda karnım gayet şiş gezdim yeterli ve dengeli beslenmeyi öğrendim..kilo vermek için elbette bazı şeylerden feragat ediyorsun.tatlı yemiyorsun hoş benim 1 dilim baklava yemişliğim oldu bayramda ama dr um o kadar önemsemedi bunu çünkü daha sonra yiyeceğim bazı şeylerden ksıtım baklava yediğimde..ama genel anlamda pastalar,börekler,ekmek arası fast foodlar yasak kilo verirken...yani diyeceğim odur ki ben uzman değilim dkzciler de alınmasın ama o yöntemle kilo vermek gerçekçi değil ancak verdikten sonra belki o yöntemle korursun...spora gelince en azından haftada 2 kez drlar öneriyorlar klio vermek için diyetin yanında.ayrıca sporu yemekten sonra değil aç karnına yapmak gerekiyor tansiyon düşüklüğü problemin yoksa çünkü amaç yediğini yakmak değil depolananı yakmak..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Re: dkz
 Pts 07 Oca, 2008 12:51

Halecim merhaba

sakın diyet yapma yaptık ta ne oldu?dkz yi uygulamanı öneririm.Bak bu sitede başaranlar var orda dkz ile zayıflayan arkadaşlar var.Mesela sevgili daada 29 kilo verdi mesela şeri arkadaşımız var ben 10 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum.Ve daha bir çok dkz yapan ve kiloveren arkadaşımız var
.

hale demiş ki:
selam
diyetsiz kalıcı zayıflama yöntemine başlayalı 5 gün oldu
bu gurubu yeni buldum ve bende yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istiyorum. senelerdir diyet yapar zayıflar bir süre sonra tekrar alırımç bu alıp vermeler yaklaşı 3-4 kilo ile başlayıp 5-7 kiloya kadar çıktı. bir arkadaşım zayıflamak kitabından bahsetti. hemen aldım ve okudum
aslında mantıklı buldum yada bulmak istedim çünkü çok keyifli bir kilo kontrolu vadediyordu. bu siteyi yeni keşfettim ve okuduklarım bana bu yöntemin kilo korumaya yönelik olduğunu düşünüyorum.peki benim vermek istediğim 7-8 kiloma ne olacak.??? acaba diyet yapıp istediğim kıloya geldikten sonramı bu yöntemi kullansam diyorum. çünkü hiç fazla kilo kaybetmiş bir örnek bulamadım.bu arada spor yapıyorum ne dersiniz???

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.