Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! Ben de azimliyim, başarıcam...
 Çar 27 Arl, 2006 14:42
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Sizlerle tanışalı birkaç gün olmasına rağmen hayatımda önemli bir yeriniz oldu.
Ben yıllardır kilo sorunuyla ugrasıyorum, henüz adamakıllı bir sonuç elde edemedim. Hele doğumdan sonra ipin ucu hepten kaçtı.
Benimle aynı sorunu paylaşan insanların toplandığı bir yer bulduğuma çok sevindim. Bana moral ve güç verdiniz. Neden olmasın? ben neden başaramiyim? diye soruyorum simdi kendime ve bu sefer azimliyim, başarıcam:)
Keten tohumu kullanmaya başladım bile:))

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Arl, 2006 15:41

ahh bu doğumlar ve sonrası değil mi.. zaten benimde bu kadar azimli olmama bu siteye keşfetmem neden oldu...hepimize başarılar..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Arl, 2006 20:40

TosTos'cum hoşgeldin Smile
Keten tohumu iyidir, herşeye faydası var.
Aramızda hedeflerine ulaşman daha keyifli olucak, desteğimizle her zaman yanındayız, önemli olan hedefine ulaşırken doğru kararlar verebilmen..
Ne yapmayı düşünüyorsun, bize katılıp ''Diyetsiz Kalıcı Zayıflama''yı arzu eder misin?
Sevgiler..
şeri.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Arl, 2006 22:49

yaw ben bişi sorucam, şu diyetsiz kalıcı zayıflama işi, çok cazip aslında.
zaten diyet olayı, benim gibiler için( senelerce diyete başlayıp sonunu bi türlü getiremeyenler için) başından negatif bi psikoloji yaratıyor. ama bu olayı da aklım alamıyor maalesef? yani kendimi bi türlü inandıramıyorum. acaba bu işi yapıp sonucu almış olan birileri varmı? onlar da bize yol gösterse? destek olsa diyorum. bu arada tostos, ben de çok olmadı diyet kardeşi olalı ama anladığım ve hissettiğim kadarıyla, gerçekten çok anlamlı ve bir o kadar da yararlı, bir de bağımlılık yapıyor, hergün kim ne yazmış okumak istiyor insan:) sana şimdiden kolay gelsin sakın azmini kaybetme, ben bu aralar kaybettim sanki 12 kg verdim ama durdu. şimdi de ümitsizliğe kapıldım. ama bunları hep beraber aşıcağımıza inanıyorum. sonuçta bi şişkoyu ancak bi şişko anlayabilir;) selamlar....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 01:12

Merhaba aşşe'cim,
Diyetsiz Kalıcı Zayıflama'ya ilk başta ben de inanamamıştım, yani canının istediğini yiyeceksin, aç kalmayacaksın, verdiğin kiloları bir daha hiç almayacaksın..
Ne güzel dimi? Ve bu inan ki gerçek. Ben hayatımda yiyip yiyip kilo almayan insanlara çok şaşırırdım, şöyle bir düşündüm de onlar acıktıkça yiyorlar, doyunca bırakıyorlar.
Ayrıca bildiğim kadarıyla Auryn ve daada bunu başarmış kişiler, onlar da eminim gelişmelerini bizimle paylaşacaklardır. En azından denemeni tavsiye ederim.
Sevgiler..
şeri.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 01:51

şeri canım est. Embarassed ben başarabilmiş değilim sadece doktor beyin kitaplarını okudum ve anladım sadece bu olay
şeri seninde dediğin gibi etrafınızda sürekli zayıf kalanları incelemekle bence bu işin başlangıcını başlatabiliriz kendimizce diye düşünüyorum sonra açlığımı ve tokluğumu tekrardan hatırlamaya çalışmamız gerekiyor .Ama gerçekten çok kolay ve çok basit acıkınca yiyceksin doyunca bırakacaksın rahat olucaksın vucudun yapması gerekeni biliyor sadece vucuduna istediğini vericeksin o kadar öyle bir yapı ki alması gerekeni gerçekten biliyo ve sana dur diyoo bişeyler doydum deyince olay bitiyor bu kadar.Zamanlada bu işi alışınca yani ben iş diyorum tabi yalnış ifade etmiş olabilirim bu duruma alışan ee her istediği geliyoo kıtlık yok kendinide savunmayı bırakıyoo ve zamanla benim yavaş yavaş oluyo sonra birden mi gider bilmiyorum ama çok rahatım bunun farkındayım.
Şimdilik yazabileceklerim bu kadar.
Hepinize sevgiler.İyi geceler.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.