Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 KİLO VEREMİYORUM
 Çar 09 Oca, 2008 11:27
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

HERKESE MERHABALAR.KISACA SİZE DURUMUMDAN BAHSEDEYİM.BEN HAMİLELİK SIRASINDA DEĞİLDE HAMİLELİKTEN SONRA ÇOK KİLO ALDIM.HAMİLELİĞİMDE DÜZENLİ EGZERSİZ VE DİYET YAPMAK ZORUNDA KALMIŞTIM BU YÜZDENDE 13 KİLO ALDIM.ANCAK DOĞUMDAN SONRA NE EGZERSİZ KALDI NE DE DİYET AKSİNE AŞIRI DERECEDE YEMEYE BAŞLAYIP BİR ANDA KİLO ALDIM.DAHA SONRA KAFAMA DANK EDİNCE DURDUM VE YAVAŞ YAVAŞ KİLO VERMEYE BAŞLADIM.YAKLAŞIK 10 AYDAN BERİ DÜZENLİ KİLO VERİYORUM ( 15 KİLO VERDİM ) ANCAK ARTIK VEREMİYORUM.NE KADAR DİKKAT EDERSEM EDEYİM OLMUYOR.BENDE BUNUN ÜZERİNE AKUPUNKTURA BAŞLADIM.İLK BAŞTA BİR KAÇ KİLO VERDİM.ŞİMDİ YİNE DURDU KİLO VERMEM.YAKLAŞIK OLARAK 2 - 2,5 AYDIR DEVAM EDİYORUM AMA MAALESEF SONUÇ ALAMIYORUM.VERMEM GEREKEN Bİ 7-8 KİLOM DAHA VAR.NELER YAPABİLİRİM NASIL VEREBİLİRİM BU KİLOYU?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 09 Oca, 2008 12:41
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

[color=#] [/color][size=] [/size]meraba fusun hanim ayni dert bende de var benim de 4 aylik bir oglum var ve bende dogumdan sonra dogumda verdigim kilolari
geri aldim suanda emzirdigim icin diyet yapamiyorum zaten az olan sutum bir günlük diyete kalkismam nedeni ile daha da azaldi ben gün icinde düzenli olarak spora basladim ve daha fazla su iciyor ve yediklerime dikkat ediyorum bilmiyorum ne kadar basarili olurum sizede bol sanslar bana da kolay gelsin Laughing [/font]

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.