Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Arl, 2006 18:33
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

aşşe msn adresini gönder bana görüşelim cimcime ve şeri ile başladık biz diyete

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 27 Arl, 2006 20:29

Evet başladık, canım adına diyet demesek:)
Her zaman yanınızdayım, desteğimle ve sevgimle,
Yarışa da varım,
İSTERSENİZ GELİN HEP BİRLİKTE SAĞLIKLI DİYETSİZ KALICI ZAYIFLAYALIM (Grubumuzun ismi de Diyet Kardeşliği'mizin DKZ Grubu olsun),

aç kalmak yok,
verilen kiloları geri almak da yok..

Ne dersiniz?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 01:55

DKZ gurubunda bende varım ama ben diyet rejim yapmıyorum yarışta değilde sadece yanınızdayım diyorum :)ee bu yarışta tartıda olmıycak napıcaz şimdi:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 02:17

Tartısız ve zaman sınırlamasız bi yarış bu, sadece başarmak için yarışıcaz, birbirimizle değil, hele kendimizle hiç değil.. tek rakibimiz yanlış beslenme alışkanlıklarımız.
Kazanan= özgüvenini, mutluluğunu, keyfini, iç huzurunu ve en önemlisi sağlığını geri alacak.
Not: Bu yarışı herkes kazanabilir, yeter ki katılın.
DKZ Grubu'na Herkesi bekliyoruz Smile
Sevgiler..
şeri.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 09:45

kesinlikle seri ye katılıyorum bu yarış birbirimize destek yarışı, birbirimize doğruyu yanlışı öğretme yarışı katılmak isteyen herkesi bekliyoruz bugün benim 3. günüm ve çok mutluyummmmm

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 10:07

arkadaşlar bende katılabilrmiyim aranıza .. gerçi bugün tatile çıkıyorum ama önemli olan tatilde kendini tutabilmek değilmidir Embarassed

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 10:18

tamam ayşişko msn adresimi kişisel mesajla gönder bize oradan konuşuyoruz biz arkadaşlarla

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 11:39

Evet arkadaşlar bitti artık yok 1000 kalorilik diyet, yok meyve diyeti, yok 3 günlük, yok 10 günlük diyet bitti artık hepsini yırttım attım çöpe. Yan ben niye böyle bir hata yaptım. Bu diyetler elbette işe yarıyor yaramaz olur mu hiç bu diyetler sayesinde çok güzel kilo verdim. Ama şimdi diyet bitiyor olduğum yerde kaldım. Birde üstüne üstlük bir akşam yemeğimde diyetimi bozarsam ertesi gün sabaha 500 gr fazla gösteriyordu tartı. Bende kahretsin liste dışında çıktım böyle oldu diye kendimi suçladım. EEE nolcak bunun sonu 1 belki 2 ay beklide 1 yıl sonra diyet bitecek o zaman nolacak ben yine diyet listelerine mahkum mu yaşayacağım. NEDEN benim diğer yemek yiyipde kilo almayan insanlardan bi farkım varmı??? Yokkk peki neden metobolizmamı böyle saçma sapan diyetlerle zorlayıp depo yapmaya mahkum edeyim. Tabi bende bir akşam yemeğinde diyeti bozduğum için metabolizmamda aldığı besini depoluyor hemen. EEE benim metobolizmam yavaş diye niye metobolizmamıza iftira atıyoruz. Onun hiçbir suçu yokki asıl suçlu biziz kıtlığa sokuyoruz kendimizi, diyet bitti diye kıtlıkta bitecek birgün eee ozaman….. Elbette kilo veripte geri alan binlerce insan gibi bizde geri alacağız, beklide fazlası ile geri alacağız. O zaman napcaz yine diyet kardeşliğine gir dertleş ondan yardım bal bundan destek al, köstek olan arkadaşlarla uğraş falan filan… Şimdi boşverin diyeti baskülü unutun, beraber unutalım unutturalım birbirimize. Ve bugün kendimize yeni bir sayfa açalım Acıkınca Ye Doyunca Kalk. İşte bu kadar. Ben dün akşam öyle yaptım. (Cimcime kızma bana sakın) Bol yoğurtu mantı üstelik sos ve sarımsaklı, yanında patates salatası başladım yemeye. Bir taraftan da beynimin %75 ni kaplayan Acıkınca ye Doyunca kalk mantığı. Bende öyle yaptım. Tabağımda nerden baksan 4 kaşık yemek bıraktım Patates salatasına bayılırım onunda yarısını olduğu gibi bırakıp masadan kalktım(normalde bu yemeklerde porsiyonum büyük olur dün porsiyonumu da küçülttüm). Mantı ve salataya bayılan ben dün akşam bunu yapabildiysem pekala her zaman yapabilirim. İşte bu arkadaşlar beraber yapalım. Tabağımızdaki en çok sevdiğimiz börek, döner veya hamburgerde olabilir doyduğunuz zaman bırakın yemeği. (söylemeden geçemicem dün akşam şunu da fark ettim. Aman tabakta az kaldı hadi yemek artmasın yok yazık çöpe gitmesin yok o kadarcık artan yemek için buzdolabında yer kaplamıyayım diye eşimin ve kızımın tabağındakileride yerdim. Ama dün yemedim. Belki o kadarcık yemek için buzdolabını meşgul ettim (buzdolabından özür diliyorum) doldurdum ama en azından miğdemi gereğinden fazla doldurmadım.) Pekala bizde kilosu normal olan herkes gibi sütlü neskafe, meyve suyu içebiliriz, neden pizza veya hamburgerden kendimizi kaçırıyoruz, niye dünyanın güzel nimetlerinden kısıtlıyoruz. Hadi bırakalım diyeti kaloriyi. Porsiyonu azaltalım dengeli ve düzenli beslenme şekli belirleyelim kendimize. VARMISIN DKZ grubu VARMISIN yarışa bu şekilde devam etmeye????

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 11:54

03esra tabiki kesinlikle ben bu dediklerindeyim zaten yolumdan şaşmıyorum ben burdayım DKZ grunundayım ve beni kimse bu yolumdan döndüremez ve ben zaten başarıyorum Smile
Sevgiler.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 Arl, 2006 13:01

merhaba kızlar benıde aranıza alırmısınız Embarassed

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.