Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 Ben de yeni geldim :)
 Çar 07 Mar, 2007 14:51
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaslar.
Ben de araniza yeni katildim.
Ozan Bey'in her iki kitabini da okudum ve cok mantikli buldum ancak su ana kadar uygulama konusunda cok basarili olamadim. Oncelikle evde surekli diyet yapmam icin uzerimde manevi baski kuran annem, sonrasinda ust uste cikmak zorunda kaldigim is yemekleri nedeniyle. Ancak son iki gundur ozellikle sabah ve ogle yemeklerinde sadece acikinca yemek yemeye dikkat ediyorum. Aksam yemekleri icin halen acikmasam bile sanki yemek zorundaymisim gibi hissediyorum. Henuz bunu oturtamadim. Ancak basaracagimi umuyorum.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Mar, 2007 16:33
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

mırmır hoşgeldin !!
Eminim ki sende bu istek olduktan sonra başarıcaksındır .Ben sana inanıyorum bu dönemlerin çok güzel anlar hayatını diyetsiz ne yiyeceğini düşünmeden !yeme planları yapmamak çok güzel acıkmayı bekle acıktığındada sofraya şöyle rahatlıkla şu zararlı şu faydalı şu kilo aldırır bu aldırmaz düşüncelerin olmasın sevdiğin yiycekler sevmediklerin diye sınıflandır en başta açlığını+tokluğunu zaten biliyorsun sakın soru işaretlerin olmasın çok rahat ol!!Hayatının tadını çıkar vucudunu dinle sadece!! zaten vucudunu tanıdıkça öğrendikçe ne zaman acıkacağını ne zaman doyacağını bildikten sonra ona istediğini vermek ve istediğinide sana vermesi çok rahat oluyor;) Eksiler bakımından yanii;)
Sanırım bunu öğrenmiş biri ve uygulayan biri olarak en sağlıklısında bu olduğunu düşünerek yavaş kilo veriyorum ama olsun diyorum ayda ortalama 2kg gibi gidiyor şu anda !!Ben bir ayda ben 10kg alamamki 10kg vereyim dimi ?Ne kadar zamanda ne kadar kilo alabilirsen o kadar zamanda da gidicektir diye düşünüyorum.
Sevgimle.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.