Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 May, 2009 16:39
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar öncelik merhaba müsade ederseniz aranıza yeni katıldım ve zayıflama istiyorum ama bir türlü zayıflayamıyorum Uşak'ta oturu Crying or Very sad yorm ama diğer şehirlerde neredeyse gezmediğim hastane yok izmir-bursa-istanbul-çanakkale bir sürü şehir gezdim ama malesef olmuyor Sad guatır hastasıyım ve metobolizman az çalışıyor metobolizma hızlandırması için yazılanları deniyeceğim ama başka bilgiler de bulursanız lütfen payşaın çok sevinirim artık zayıflamak istiyorum!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 May, 2009 16:40

Arkadaşlar öncelik merhaba müsade ederseniz aranıza yeni katıldım ve zayıflama istiyorum ama bir türlü zayıflayamıyorum Uşak'ta oturu Crying or Very sad yorm ama diğer şehirlerde neredeyse gezmediğim hastane yok izmir-bursa-istanbul-çanakkale bir sürü şehir gezdim ama malesef olmuyor Sad guatır hastasıyım ve metobolizman az çalışıyor metobolizma hızlandırması için yazılanları deniyeceğim ama başka bilgiler de bulursanız lütfen payşaın çok sevinirim artık zayıflamak istiyorum!

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 May, 2009 16:41

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 May, 2009 18:54

Arkedeşlar öncelikle ben aranıza yeni katıldım tabi kabul ederseniz Sizlere bir şet sormak istiriyorum ben zayıflamak için karnımı sadece su ile doyuruyorum bunun bir zararı varmı acaba ?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 28 May, 2009 21:53

öncelikle hosgeldin mustafa.inşallah istedigin kiloya saglıklı bir sekilde ulasırsın.ama sadece su içerek bu mümkün değil.insanın her besine ihtiyacı vardır.herseyden ye ama az ye.zaten yemek yemezsen metabolizman dahada azalır.zaten bu sekilde cokda diyet yapamazsın.
senin için en iyisi dahiliye doktorunun kontrolundeki diettir.mutlaka doktoruna basvur..

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 07 Eyl, 2009 18:33

selam bende 58 kiloda hamile kalıp 80 kiloyla doğuma girne ve tam 4 aydır ısrarla 75 de kalan bir tombiğim banada yardım edin lütfen

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.