Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Soru 1 ayda 5 kilo?
 Cum 08 Arl, 2006 21:04
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Herkese selamlar!

Ben az once uye oldum siteye. Biraz ikna edilmeye ihtiyacım var sanırım. Ben 1.70 boya 68 kiloyum ve de kendimi korkunc hissediyorum. Hedefim 50'li herhangi bir kiloya ulasmak ama oncelikli hedefim 63 kilo. Sizce yılbasindan once bu kiloya ulasabilir miyim? Ben anormal derecede abur cubur yiyen bir insandım ama son 2 haftadır bunu kestim. Yogurtlu nesfit, haslanmis kestane(umarım kilo yapmıyordur!) falan yiyorum. 6.30 maksimum 7'den sonra hicbirsey yemiyorum. Bol bol su iciyorum. Son 2 haftada sadece aburcuburu keserek 2 kilo verdim. Ama derdim yılbaşına kadar 5 kilo verebilmek. Bu arada youtube.com'da buldugum karın kası ve popo hareketlerinden olusan bir egzersiz programını takip ediyorum. Son 6 gundur istisnasız -minimum 51dk ( 15 dk karın+15dk fitness topu+ 15 dk pilates + 6 dk popo hareketleri) spor yapıyorum. Sizce duzenli olarak devam edersem yeni yıla 63 kilo, duz bir karın ve daha kucuk bir popoya sahip olarak girebilir miyim? Her turlu onerinizi dinlemeye hazirim. Bu benim icin gercekten coook onemli cunku!

Herkese basarilar ve de cok cok kolay gelsin!

jules.

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 08 Arl, 2006 21:32

Jules,
Bu ne şiddet ne celal diyebilir miyim sana izninle.
İradeni ve disiplinini de ayrıca tebrik ederim. Yılbaşında bir parti mi var yoksa?

Eklemeden geçemeyeceğim,
Ben hiç de fazla olmayan bir kilodasın. Aburcuburu kesmen, bol su ve 7 den sonra yememek seni yaza bahara kalmaz inceltirdi zaten.

Sana dost tavsiyesi olarak sadece diyet yapma diyebilirim. Bırak vücudun kendiliğinden normal kiloya insin. Sadece açlık tokluk duygunu takip et yeter.

Öpüyorum tatlım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 08 Arl, 2006 21:54

Tesekkur ederim Auryn! Yilbasini bir aydir goremedigim sevgilimle geciricem, ona surpriz yapmak istiyorum. Bi de artik daha kucuk kalcalar ve duz bir karna sahip olup begendigim herseyi bana yakisacagindan emin olarak giymek istiyorum. Umarim istedigim gibi incelebilirim. Gelismeleri sizlere yazarim burdan! Hayatimda ilk defa gercekten azmettim diyebilirim ama!

Sevgiler herkese.

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 09 Arl, 2006 10:03

Canım,
Vereceğin az bir kilo olduğu için bunu tarif ettiğin şekilde zaman kısa olsa da verebilirsin.
Bu sürpriz hevesini bozma bence de. Güzel zamanlar geçirin birlikte.
Ancak yeniyıl sabahı başlamak kaydıyla tekrar eski kilolara geri dönmemek için ve hatta fazlasını almamak için bir takım önlemlere ihtiyacın var.
Bence bu senin durumunda ilk cevabımda dediğim gibi açlık tokluk duygunu takip etmek.
Ne dersin?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! (Başlık yok)
 Cum 22 Arl, 2006 22:11

Ya arkadaslar bu yazdiklarimi aynen uygulamaya devam ediyorum ama o kadar zamanda toplamda sadece 1 kilo verebildim! Bu neden olabilir ya? Gecen hafta 5 seans pasif jimnastige bile gittim yani, incelme surecini hizlandirmak icin..Niye hala yerimde sayiyo olabilirim?

Aglamak istiyorum Sad Yardim lutfen!

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.