Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
Iıı ! nasıl bu kiloya çıktım
 Per 23 Kas, 2006 11:48
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Genlerden gelen bir problem aslında böyle olacağı belliydi. Hiç bir zaman çok zayıf olmadım ama çok kilolu da değildim. Öss ye hazırlanırken iyice kontrolden çıktı hatta mezuniyetimi kabusa çevirdi. Derken üniversiteye başladıktan sonra diyetisyene gittim. Onların yardımıyla 80 civarı seyreden kilom 66 civarına düştü. Fakat bu seferde kansızlık çıktı, kan hapları kullanmaya başlamamla beraber tartının ibresi hızla sağa gitmeye başladı. Ne kadar kontrol altına almaya çalışırsam 2 katı kilo aldım. Bugün 106,5kg yum. İşte bu da benim kilo alma hikayem. Dün itibariyle yeniden başladım diyete bu sefer diğerlerinde yaptığım, yanlış olduğunu düşündüğüm şeyleri yapmamaya çalışacağım umarım işe yarar.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Kas, 2006 11:53

sanki birden kilolar geliveriyor değilmi... aslında biz birden farkediyoruz bence.. bende bugün başlıyorum ve bunun son olmasına karar verdim..başarılı olamazsam oturup kabul edicem herşeyiii...inşallah başarırız canım... hadi bizde leyli gibi önce ve sonra sayfası yapalım.. Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Kas, 2006 13:29

inşallah hepimizin bu konuda son uğraşı olur. yoksa çekilecek dert değil. inşallah bu sefer başarırız.

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 23 Kas, 2006 19:03

_phonix_,
Çekilecek dert değil gerçekten. Ben aralığın 1 inde Çapa Hastanesine diyetisyene gidiyorum. Onun dediklerini kendi deneyimlerim ile karıştırıp doğru yolu bulmaya kararlıyım.

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Cum 24 Kas, 2006 13:01

ipin ucu bir kere kaçtı mı kilolar hızla alınmaya başlıyor)
kendini fark ettirmiyor bile

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 24 Kas, 2006 13:17

ne güzel yaa.kilo verenleri duydukça insan gaza geliyor.. Razz şimdi arkadaşlar hamurişi partisi verecekler ama yemeyeceğim Evil or Very Mad

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 04 Mar, 2007 14:00

Eskiden hadi tabaktakini bitiriver derdim, artık özellikle bitirme diyorum. kasede kalan tatlı ya da kuruyemişi çöpe sıyırırken hiç tereddüt etmiyorum. ikram edilenleri geri cevirmeye de tereddüt etmeyin. dün italyadan ithal tiramisu vardı. 3 kişi kedi dili bisküvi ile yapılmıs 1 tiramisuyu paylaştıkyaklasık 1 ceviz büyüklüğünde parca düştü her birimize, cok az miktarda yemek de ağzımızı tatlandırmak için yetti. ben tatlı seven bir terazi olarak tatlıyı hayatımdan tam olarak cıkartamıyorum. ama sıradan seyler için kalori aldığıma değmez diye düşünüyorum. aysisko sen kac kilosun? aslında asıl önemlisi body mass index. benimki şimdi 29.4, hedefim kilomu 75 e BMI yi 25 e indirmek.
hızla kilo alıvermenin sınırı bu, BMI 26 ve üstüne cıkınca hızla kilo alıveriyorum, ama 24-25 e inince de kilom o civarda duraganlasıyor.
en iyi dileklerim Very Happy le

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Haz, 2007 15:27

Ben de sarılık olmuştum ve beyin ameliyatımdan sonra 20 kilo aldım.

En son şişkonur tarafından Cmt 08 Eyl, 2007 22:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Benim kilo alma hikayem...
 Çar 20 Haz, 2007 15:39

Üst üste 2 ameliyat sonrasında 1 ay boyunca yine kustuğum için artık diyette uygulayamadım ve kilolarım öylece kaldı...

En son şişkonur tarafından Cmt 08 Eyl, 2007 22:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 20 Haz, 2007 15:41

onur geçmiş olsun ameliyat oldun mu?iyisindir inşallah

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.