Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Kas, 2006 00:03
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Beni de bazı dönemlerde böyle çikolata krizleri tutuyor.
Chromium Pic. almalı mıyım? Sizce.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Kas, 2006 14:43

Sevgili Auryn;
Eğer önceki yazımda değindiğim diyabet gibi bir durum yoksa günde 200 mcg kullanımı olabilir.

Genelde 3 ay aralıksız kullanımını önerenler de var ama ben şahsen 1ay kullanıp,1 hafta ara vermekten yanayım.Vücut tembelliğie alışmasın diye.

Böyle düzenli kullanılabildiği gibi sadece kriz zamanları da kullanılabilir.Hani belli dönemler daha bir karbonhidrata ve tatlıya,çikolataya eğilim artar ya,o zamanlar günde 1 adet alınabilir.

Sevgiler...

Mona Roza
Siyah güller ak güller...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 Re: Spirulina ve Chitosan Plus
 Sal 11 Mar, 2008 18:19

selamlar..bayagi bir zaman olmus siz yazali ama ben yeni uye oldugum icin sormak istedim...bu ürünler isinize yaradımı bende citosan plus almayı dusunuyorumda...birde siz yanında yosun hapida almisiniz galiba...dedigim gibi deneyimizini paylasirsaniz cok sevinirim...iyi gunler...

bordeaux demiş ki:
Ben GNC'de çalıştığım zamanlar Spirulina var mı,Chitosan Plus var mı diye soran müşterilerimiz çoktu.o zamanlar elimizde olmadığı için deneyememiştim.
Kısmet ordan ayrıldıktan sonra oldu Smile Şu anda Spirulina (mavi yeşil deniz yosunu-yüksek protein özelliğiyle kan şekerini uzun müddet sabitleyip,tokluk hissine yardımcı oluyor ve toksin atmayı sağlıyor) ve Chitosan Plus ( Chitosan yemeklerden gelen yağı içerisine hapsedip,kullanılmaz hale getirir ve boşaltım yoluyla atar.Plus ın içerisinde yağ yakıcı L-Carnitine,tokluk hissi veren Citrimax gibi ek destekler var.
Kullanmaya daha yeni başladım,umarım etkilerini görürüm.

Sevgiler...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 11 Mar, 2008 20:32

reductil kullanan varmı?ne düşünüyosunuz reductil hakkında?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Mar, 2008 15:28

ben 3 ay reductil kullandım ama kafama göre değil tamamen doktor raporuyla. bunun sebebide su bu ilacı kullanabilmek için bircok test yapılması gerekiyor. bu testler sonucunda ilaç raporla veriliyor. iştahı tamamen kesiyor yaptıgı etki yağları eritmek değil yani.ama dedğim gibi bu ilacı kafana göre kullanırsan bircok yan etkisi var.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 21 Mar, 2008 20:16

mehtap merhaba bende reductil kullanıyorum sana katılıyorum kimse kafasına göre kullanmasın!! kullanmaya devam ediyormusun koruma amaçlı içmek gerekiyormuş?

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.