Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 11 Kas, 2006 11:49
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Yaklaşık 15 - 20 gündür bende diyet yapmıyorum. 32kg dile kolay, artık bunu koruma düşüncesindeyim.

İnsan diyete başlayınca SABIRSIZLANIYOR ne zaman gidecek bu kilolar diye.O amaçlı internette orda burda ne kadar kilo verdirici ürün varsa denemek istiyor.Bende araştırmalarım sonucu Keten tohumu ve Elma sirkesini buldum.

Ve sizlerle PAYLAŞMAKTAN kaçınmadım.

DiyetKardeşliginden bana ulaşan çok kişiyede önerdim.Bundan yaklaşık 2-3 ay önce Merve adında İngilizce Ögretmeniyle konuşuyordum.Siteye üye değildi O.Son görüşmemizde bana 13kg verdiğini söyledi Artık 2 haneli rakamlarda oda tebrikler Merveciiiim.

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 22 Kas, 2006 23:39

merhaba keten tohumunu bende kullanıyorum.sabahları aç karına 1 tatlı kaşığı keten tohumu ve üstüne bir bardak ılık su.kullanım şeklim doğrumu?birde öğütülmüş mü yoksa öğütülmemişimi daha etkili?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 08 Mar, 2007 18:35

Merhaba arkadaşlar,
size tavsiyem diyet yapmayın, çok mutlu olursunuz, YAVAŞ AMA EMİN ADIMLARLA incelin, hem yaşam sevinciniz, sağlıklı psikolojiniz, gücünüz kuvvetiniz geri gelsin, hem de verdiğiniz kiloları bir daha unutun, geri gelmesinler Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile bunun çok kolay bi yolu var aslında DKZ Grubu'na katılın, siz de kazanın. ( Smile reklam gibi oldu bu.)
sevgiler..
şeri.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 10 Tem, 2007 01:30

şeri kardeş daha önce denediği ve bir daha kilolarını geri almadığı karbonhidrat diyetini yazabilirmisin canım
inşaallah yararı olur...
Arkadaşlar belki duyanınız vardır ben spiruluna adında bi hap duydum tokluk hissi veriyo ve diyetteyken vücuttaki eksik mineralleri tamamlıyo diye,duyanınız varsa beni bu konuda aydınlatabilirmi?
Ha bu arada arkadaşlar elma sirkesini bibardak ılık suya biçorba kaşığı koyarak her sabah için çok ii oluyotabi hemen sonrasında egzersiz çok daha ii olur
bide maydonoz suyuna limon sıkıp içenleri duydum buda yağ yakmada birebir
Arkadaşlar ben yabancı sitelerdende edindiğim bilgilere göre kilo vermek %33egzersiz%33diet%33davranış değişimiymiş

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.