Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 alman orucu
 Sal 20 Kas, 2007 15:13
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

arkadaslar cok mu zor geldi size yilmayin basaracagiz

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba bende bu siteyi yeni buldum benimde tam 10 kg fazlaligim var bayrama tam 1 ay kaldi o zamana kadar bu kilolari hepsini olmasada büyük bir kismini vermek istiyorum ben almanyada yasiyorum almanlarin yaptigi aclik orucu var hem mideyi temizlemek hemde zayiflamak icin yapilan bir diyet sadece saf meyve suyu corba tozuyla yapilan icecek bitki caylari icilebiliyor kesinlikle yemek yok en azi bir hafta yapmak lazim inanin zor degil ben bundan 1 ay önce denedim tam 7 gün hic bir sey yemedim ilk 2 günü zor oldu bas agrisi vardi ama sonrasi cok kolaydo aclik denen bir sey kesinlikle hissetmiyorsun dünyaya yeniden gelmis gibi oluyor insan bu kez 2 hafta denemek istiyorm ve benimle bu diyeti yapabilecek arkadaslar ariyorum grub halinde yapmak daha kolay birbirimizi motive edebiliri ve günümüzü nasil gecirdigimizi paylasabiliriz cevaplarinizi bekliyorum

saf meyve sebze sulari bitki caylari günlük 3ltre su ve yürüyüs spor diger diyetlerden farki sadece kati bir sey yemiyorsun gercekten ise yariyor eger sporuda ihmal etmessen sarkma falan olmuyor beyin yememeye odaklandigi icin acikmiyorsun bile ilk 2 gün bas agrisi oluyor o kadar onu atlattinmi gerisi kolay ve bu orucu almanlar saglik icin yapiyorlar nedenmi?mide ve bagirsaklari temizlemek icin eger saglik sorununuz yoksa bu diyeti rahatlikla uygulayabilirsiniz

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Kas, 2007 17:12

lalecim merhaba bende almanyada yasiyorum ne demek istedigini biliyorum (FASTEN) ama bu yöntem kilo vermek icin degil sadece sindirim sistemini tekrar calistirmaya yönelik en fazla 10 gün uygulanmasi gereken bir yöntem. Evet sadece bitki caylari falan iciliyor ve kati hicbirsey yememek lazim. Ama bu yöntemi ben sana hicmi hic önermem. Cünkü verdigin kilolarin hepsini normal yemeye basladiktan sonra alacaksin. DKZ gibi temelde beslenme aliskanliklarini degistiren bir yöntemi neden denemiyorsun? Hem aliskanliklarini degistirmis olursun hemde kilonnu verirsin otomatikman hemde hayatin boyunca o kiloda kalirsin Very Happy

Benden önermesi

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Kas, 2007 18:48

DKZ YI UYGULAMAK BENIM ICIN ZOR UYGULAMAYI TABI BENDE ISTERDIM AMA KENDINI TUTMAKTA ZORLANAN BIR KIMSE ICIN ZOR;BIR BASLARSAN ARDI KESILMIYOR YANI BENIM ICIN YA HEP YA HIC MALESEF KENDIMI KONTROL ETMEKTE ZORLANIYORUM O YÜZDEN ORUC BENIM VE BENIM GIBI OLANLAR ICIN IDEAL;ELBETTE YEMEGE BASLADINMI IKI KG KADAR GERI ALIYORSUN BUDA YEMEKLERIN MIDEMIZDE TESKIL ETTIGI AGIRLIKTAN BASKA BIIR SEY DEGILDIR AMA TABIKI BECEREBILEN ICIN EN GÜZELI YAVAS YAVAS KILO VERMEKTIR

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Süper ! ALMAN ORUCUYLA ZAYIFLAMAK
 Sal 20 Kas, 2007 18:58

AYRICA BU ORUCU ALMANLAR YAPIYORLAR HEMDE YÜKSEK DÜZEYDEKILER TABIKI SAGLIK ICIN MIDEYI VE -BAGIRSAKLARI TEMIZLEMEKICIN VE BU ARADADA KILO VERILMIS OLUYOR DOKTORLAR BU ORUCUN SAGLIK SORUNU OLMAYIP ILAC KULLANMAYAN HERKESIN YAPABILECEGINI SÖYLÜYORLAR IKI HAFTAYA KADAR YAPILABILIR DAHA FAZLA YAPMAK ISTEYENLER DOKTOR KONTROLÜ ALTINDA DEVAM ETMELIDIRLER BEN IKI HAFTA DENEMEK ISTIYORUM

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Kas, 2007 20:08

ben sadece düsüncemi söyledim tabiiki yapip yapmamak sana kalmistir Wink basarilar diliyorum ve umarim verdigin kilolari daha dogrusu suyu umarim geri almazsin Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Kas, 2007 20:59

almadim merak etme url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wevFiie/]
Image
[/url]

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Kas, 2007 22:30

sevindim umarim basariyla kilonu verirsin Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Kas, 2007 02:08

tsk siyahbeyaz

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 22 Oca, 2008 21:51

merhaba lale61 ,bende seni okumadan önce kendimce böyle bişeye başladım.ama sadece 2 gün yapabildim aslında devam etmek istiyordum davetler yüzünden bozuldu.tekrar başlamayı düşünüyorum.sen ne durumdasın haber verirsen sevinirim kilom 89

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 22 Oca, 2008 21:52

merhaba lale61 ,bende seni okumadan önce kendimce böyle bişeye başladım.ama sadece 2 gün yapabildim aslında devam etmek istiyordum davetler yüzünden bozuldu.tekrar başlamayı düşünüyorum.sen ne durumdasın haber verirsen sevinirim kilom 89

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.