Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Oh evet ! herşey çok güzel olacak.....
Pzr 18 May, 2008 20:41

Pts 19 May, 2008 09:42
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

diyete başalayalı 5gün oluyor, bugün basküle çıktığımda ibre 70in altını gösteriyordu. yaklaşık bir 200 gram kadar altında. gerçekten iyi gidiyor herşey ve herşey çok daha güzel olacak bundan eminim. daha şimdiden giyemediğim birkaç kıyafeti giyebiliyorum , tabi birgün gelecek onları da giyemeyecek bir hal alacağım, daha zayıf olup yeni kıyafetler alacağım çünkü Razz
ezgicim dün gece ilaç alma saatlerimi yazdım bir A4 kağıdına liste yaptım, bu sabah da hangi ilaçları alacağımı yazdım. bunu hayatıma entegre etmem biraz zaman alacak belki ama olsun. böylesi daha eğlenceli oldu.
çok efektif bir spor yapamıyorum sadeceverdiim ders aralarında birkaç dakika veyahut bulaşık yıkarken yapıyorum, ama daha çok dans ediyorum. bugün şöyle bi 30 dakikalık evin içinde yürüyüp koşsam iyi olacak.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 10:10

Saatlere uymani tavsiye ederim ben gözkarari saate bakip sabahki ilacim geldi oglenki geldi aksamki geldi diyorum Smile dün lahmacun yedigim icin sabah kahvaltisina ekmek sokmadim. biraz peynir 5 zeytin yarim domates yedim.birde nane kekik ıhlamur ictim.. astim tuttu sabah sabah cikartamadiydim hiriltiyi.. neyse simdi iyiyim.. 10:30da yani 20 dk sonra disari cikmak icin hazirlanacagim birde disardan sıkma portakal suyu icecegim bugun 1 yada 1.5 saat dolanayim diyorum.. yarin istinye kabatas yürüyüsüm var tahminen 3saat 30 dk sürcek:) görüsürüz kızlarrr Smile

*** Eylül 2008 tartida 70 kg gelmem gerekiyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 11:15

canım iyi yürüyorsun gerçekten ama yanında astım ilaçlarını almayı ihmal etme çünkü aşırı aktivite astım atağına neden olabiliyor. bende saat 10 da ilacımı aldım Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 14:35

2 saate yakın yürüdüm.. oglen : iki kepekli ekmek 3 köfte 1 ayran... aksama da henüz ne yesem bilmiyorum... düsünmekte istemiyorum..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 17:29

ezgicim, bende öğle yemeğimi daha yeni yiyebildim, ilaç saatimin vaktini geçirdim elimde olmadan.yine ambulansla hasta götürddüm.yolda dönerken ambulans şöförümüzün tüm ısrarlarına rağmaan kebap yemeyi kabul etmedim (oysaki genelde dönüşlerde bir ekmek arası dürüm yerdik, hem çok lezzetli hem de çok zevkli olurdu,bu arada adam yerken ağzım sulanmadı desem yalan olur Laughing ) hastaneden eve kadar yürüdüm arabayla bırakmak isteediler kabul etmedim, yokuşlu bir yolda 10 dk kadar yürüdüm.
eve gelince de , 1 kepekli pestimek, 2 parça tavuk göğsü ve sadece 2 salatalık 1 domatesten ibaret bir salata yedim. akşam acıkırsam daha önce haşladığım makarnadan küçük biir kase alıp yoğurtla karıştırıp yemeyi planlıyorum. senin diyet ve yürüyüşler süper gidiyor, çok güzel tebrik ederim. inşallah istediğn sürede istediğin kiloya ulaşşırsın. güzelliklerle kal...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 17:32

Habimi ictim Smile Saat 19 gibi yemek yiyecegim ama ot felan yaninda bir sütle yicegim.. yedigim köfteleri sindiremedim gibim.. bu araya bir film sıkıstırayim:) gossipgirl citi piti kizlarin dizisi Very Happy ama onlara bakinca istiyorsun oyle seyler.. bugunden yarini düsünüyorum:) starbucksta bu sefer portakal suyu iccem karar verdim:) para yetismiyor yoksa .. evet böyle yürümelisin ve hayir demelisin:)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 17:37

ezgicim ya ikimizde çok takılıyoruz bu siteye yada aynı anda giriyoruz Very Happy ben ilaçlarımı adamakıllı almaya yarın başlayacağım, bugün bitti zaten.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 17:40

bilgisayara takılmaktan dersleri ihmal ediyorum, belli bir saat belirleyip saadece o saatte açmayı planlıyorum. yoksa böyle giderse bu tus tada kazanamayacağım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 17:42

Ben evdeyim ya ondan öyle oluyor Smile yarin hisim cikar bu saatlerde biraz zor online olurum... hihi... haydi gün bitti:) yarina yazalim Very Happy

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 May, 2008 17:46

evet bencede. benim girmemdeki tek neden sensin birde acaba eliften bir ses seda varmı diye bakınmak için. umarım bir problemi yoktur. haydi bakalım öyleyse bende bilgisayarı kapatıyorum, hastalık haline geldi resmen kopaamıyorum Sad yarın görüşrüz ezgicim kendine dikkat et

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.