Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 Mar, 2007 23:44
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

2 haftada 7 kilo mu? pek sağlıklı görünmüyor ama geri almazsın umarım Rolling Eyes

Üye
Üye

turkey.gif
 :)
 Pts 19 Mar, 2007 23:47

yaa sağlıklı diil belki ama ben zaten önce hastaydım bişey yemiyodum. o arada başladım kullanmaya. bide hergün iki saat yürüyorum zorunlu olarak.
bence onunda çok etkisi var. bide tatlı hamur çikolata pasta bilmem ne yemiyorum yani..
bencede inşallah geri almam ama zannetmiyorum yaa..
okadar veripte dikkat etmezsem olmaz tabi Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Mar, 2007 16:36

Arkadaşlar merhaba,
Diyet maxx hakkında bir bilgim yok ama Lida ile ilgili birçok bilgi verebilirm. Ben ve tanıdığım birçok insan bu hapı aldı. Tamamen yosun özlü bitkisel dendi ama bu doğru değil Lida nın içerisinde kimyasallarda bulunmakta ve birçok avrupa ülkesinde yasaklandı. Ben kendim kullanmaya çalıştım ama beni perişan etti. Yorgunluk ve kalp çarpıntıları baş gösterdi. Kilo verdiriyor doğru ama sağlık ile ilgili birçok eksisi var. Tüm bu yan etkilerine rağmen kilo verdirtiyor diye inat ile kullanan arkadaşlarım oldu. Zayıfladılar fıstık gibi oldular ama şu anda hepsi hastalanıp duruyor. Ve 2 aydır bir türlü toparlanamıyorlar. Verdikleri kiloları ise geri almaya başladılar bile. Subutramin denilen bir madde mevcut Lida da bu madde metabolizmayı hızlandırıyor ve bazı zayıflama ilaçlarında da mevcut bildiğim kadarı ile. Yanlız Lida da bu doz normalinden 2 katı fazla. Bence zayıflayacağım derken sağlığımızdan olmamak için dikkat edelim. çünkü en nihayetinde sağlığımız için zayıflıyoruz öyle değil mi?

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Mar, 2007 18:37

walla yasemn doğru diyosun ama ben 2 haftadır kullanıyorum ve Allaha şükür böyle bi problemim olmadı... çok normalim maşallah:)
tek sorunum ağız kuruluğu.. onun dışında sizde olan hiç birşey olmadı....
yinede bilgin için sağol.....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 17:58

canım benim de senin gibi bende birşey olmadı deyip devam eden bir arkadaşım var. (İş arkadaşım) çok güzel zayıfladı. Dün işe gelemedi ve lidayı bıraktığından beri sürekli rahatsızlanıyor. Uyuyamıyor, kendini kötü hissediyor vs. Tabi bünye senin ama bence yinede hoyratça kullanma. Bir tane daha beden satın almana imkan yok hayatın boyunca aynı beden ile yaşayacağını ne olur unutma. Zayıflamak tabiki herkesi bir anda hoş gelir ama sonuçlarını asla unutmayalım Smile)

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 21 Mar, 2007 19:49

peki bişey sorucam yasemin? bu rahatsızlıklar neler... yani lidadan kaynaklandığını nerden biliyosunuz?
ben zaten cuma günü tahlil yaptırıcam... anaormal giden bişiler varmı diye...
ya ben bırakırım sorun diil...zaten kötü bi görüntüm yok Allaha şükür...Ama lidaya bağlı mı değil mi merak ettiim...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 22 Mar, 2007 12:15

Lida ya bağlı olduğunu doktordan biliyoruz. 3 Tanıdığım kişide de aynı belirtiler başlayınca doktora gittiler. Ayrıca Lida nın kendisine laboratuara gönderdi bir arkadaşım. Laboratuar sonuçlarına göre lida tamemn bitkisel olmadığı ve bir takım kimyasaları da içerdiği ortaya çıkmış. Doktor da kan ve idrar tahlili yapmış vs vs. Yani onları söylediği Lida dan kaynaklı rahatsızlıklar olduğu şeklinde. Neyse benden senin istersen devam et kimbilir belki sende hiçbir şey olmaz.

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 23 Mar, 2007 01:30

yasemin görülen hastalıklar ne?
bide bişey daha sorucam sana.... yol yakından anlayayım da bişeyleri bırakayım bari...
LİDA yı bıraktıktan sonra kilo alıyolar demiştin sanırım.. okumadım yukarıda...
yani neden alıyolar.. yemek yemeğe başladıkları için mi..yoksa aynı şekilde devam ediyolar ama ilaçtan kaynaklanan bişey mi?
yardım lütfen

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 23 Mar, 2007 12:39

Ben uzman değilim sadece gördüklerimi ve duyduklarımı aktarıyorum. Smile Benim duyduğum Lida metabolizmayı hızlandırıyor ve iştah kesiyor böylece kilo verdirtiyor. Lida yı bıraktıktan bir süre sonra metabolizma hızı kesiyor ve takviye alamadığı için eskisinden de yavaş çalışmaya başlıyormuş. Doktorlar televizyonda da böyle anlattı. 16 MArt Kanal D anahaber bülteninin konusu Lidaydı Smile)

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Not diyetmax
 Çar 26 Mar, 2008 11:26

diyetmaxhakkında bilgim var kullanmaya başlayalı 6 gün oldu henüz 1 kılo 300 gr verdim ama kendımı daha çok vermış gibi hissedıorum diyetmaxın sonunda kaç kılo verdiğimi sizlere bildiririm Embarassed

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.