Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Oh evet ! DIYETMAX hakkında bilgisi olan varmı ?
 Cum 29 Eyl, 2006 15:07
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba,

Diyetmax adında bir ürünün internette reklamlarını görüp, sonrada
sitesini ziyaret ettim. Bu ürünü kullanmayı düşünüyorum ama tereddütlerim var. Pek çok ürün gibi, bunun da bizleri kandırıp, sırtımızdan
kolay para kazanacakları bir başka ürün olma olasılığı daha yüksek geliyor bana. Bir yandanda kullandıklarını ve memnun kaldıklarını söyleyenler (tabi kendi sitelerinde) aklımı çeliyor. Bir yandanda acaba bu kişiler hayal ürünü olup, insanları kandırmak için kendileri yazmış olabilirmi diye düşünüyorum. Aslında bunları bir kenara atıp en doğru ve sağlıklı olanın, uzun vadeli ve düzenli diyet ile spor olduğunu biliyorum. Fakat bu konuda başarılı olamıyorum malasef. Bu ürünü kullanmış, yada adını duymuş birileri varsa, ve beni bu konuda yönlendirebilirse sevinirim.

Teşekkürler,

500 kere diyet yapıp sadece 2 kere başarılı olan, sonrada ne zorluklarla
başardığını unutup, eski haline dönen BALEDO

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 29 Eyl, 2006 18:33

ablacıım canım benim,seni çook özlediiim,nerelerdeydin ?

Senin yaşadıklarını benim kendi öz ablam NAZSU da yaşıyor.Hergün diyet yapıcam diye yeni güne başlıyor.Zorluklarla ve azimle kilo veriyor.Sonra en ufacık bi sarsıntıda ESKİ KİLOSUNUN kat kat üstüne çıkıyor.Benimde çok BAŞARISIZ denemem oldu.Demek ki beynimiz hazır değil ve gerçekten istemiyor kilo vermeyi.

Biliyoruz ki bizler GÜZEL insanlarız.Neden bizlerde 40 beden ve altı giyinmiyelim,neden SİYAHlara MAHKUM olalım.İNSAN içine ÇIKAMIYORUZ neden,ŞİŞKOYUZ da ondan.NEDEN SEÇİLİYORUZ ,NEDEN BİZ SEÇMİYORUZ.Neden tişört almaya gittiğimde diyorlar.Size ANNE reyonundan verelim.Bunlar size DAR gelir.

SONUÇTA : BAŞARILI ve BAŞARISIZ olmak bizim elimizde.BAŞARISIZ olmak bizim MOTİVEMİZİ düşürmesin.

BİLİYORUZ Kİ,ENİNDE SONUNDA KİLO VERECEĞİZ.HEPİMİZİN İSTEĞİ ŞU YÖNDEDİR.VERDİĞİMİZ KİLOLAR KALICI OLSUN.İŞTE ONU BAŞARMAK YİNE BİZDE BİTİYOR.

İyi akşamlar diliyorum.Ablacıım seni gördüğüme çok mutlu oldum.Oğlunuda yanaklarından öpüyorum.DİYETMAX hakkında hiç bilgim yok.İLAÇLA ZAYIFLAMAYA KARŞIYIM BEEEN Smile

www.bizimkadinlarimiz.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Ekm, 2006 17:02

bence bu urunlerin hepsi ayni.
kandirikcilik olarak goruyorum bunlari ben..
mutlaka yan etkileri vardir..
burda yani sofyada insanlar fatburners adi altinda toz yada hap olarak ilaclar
kullaniyorlar.spor salonlarina gitmek epey bi moda halinde ve bu salonlarda
insanlara bu urunler pazarlaniyor ve tamamina yakini da bunlari satin alip kullaniyor.
ama yararini goren bilen henuz cikmadi..
sevgiler,

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Mar, 2007 12:02

bende LİDA adında bi kapsül kullanmaya başlıcam.. her konuştuğum insan baya kilo vermiş bu ürünle...internetten şipariş ettim.. gelince başlayayım ve size haber vereyim...ayrıca bitkisel bi kapsül müş.zararıda yok.çaylar gibide vücuttan su diil yağ atıyo. fiyatıda uygun bence.
kiloyu fazla takmayın...kendinizle barışık olun ama zayıflamakta güzel dimi Laughing

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Mar, 2007 14:16

ya millet yapmayın lütfen!

bunlarla verirsiniz 20 kilo , bırakınca alırsınız 40 kilo...'!!

lütfen bu tür ürünlere hem kendinizi hem de paranızı kaptırmayın.
sağlığından eder insanı!

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 07 Mar, 2007 16:39

ewttttttttttt, sonrada midemiz mahfoluyo benim olduğu gibi Crying or Very sad

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 Mar, 2007 20:44

walla ben o ürünle 2 haftada 7 kilo verdim.son 8 kilo kaldı işte. ama sadece tokluk hissi veriyo. enazından eskisi gibi canım pasta çikolata çiğ köfte istemiyo... cimcime senin miden ne oldu ki???

edaÇevrimdışı
Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 Mar, 2007 21:08

White-weasel, nasıl bir ürün bu? Kaç para ve ürün ne kadar dayanıyor? Beni bilgilendirirsen sevinirim.

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 Mar, 2007 21:13

sevgili eda , işine tabii ki karışmak istemem ama boşver derim ben , kapılmamak lazım bu tür ürünlere... özellikle doktor kontrolü olmadan....

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 19 Mar, 2007 21:25

bende ilk önce öyle düşünmüştüm.zararlıdır falan diye. ama bu yosunla ilgili hçbişeyin zararının olmadığını duydum.. tabi bunlar kulak dolgunluğu....
ben bendeki etkilerini anlatayım... iki kutu şehir dışında eve teslim şeklinde olduğunda 75milyona mal oldu.kutunun içinde 30 tane kapsül var...
tek bendeki kötü tarafı ki bu genel bi durum ağız kuruluğu. aslında bunun sayesinde 2.5 litre su içiyosun günde.bu suyla birlikte yağlar yakılıyo...
ama ben hergün 2 saat yürüyüş yapıyorum birazda onun etkisi var. ayrıca hiç yemek yeme ihtiyacı hissetmiyosun.tokluk hissi var...
ben şimdilik çok memnunum...da yanlış bişeyde önermek istemem...ama senelerce diyet yapıp veremedim. bu iyi bi çözüm oldu benim için...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.