Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Iıı ! Diyet Günlüğüm
Cum 29 Şub, 2008 11:00

Cum 29 Şub, 2008 14:44
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Merhaba arkadaşlar,
Ömrüm boyunca kilo sorunum oldu, alıp verdiğim dönemler oldu, ama ideal kilomda olduğum dönemlerde oldu. son yıllarda üstüste çok kilo aldım ve her diyet ve zayıflama çabası sonucunda verdiklerimi maalesef fazlasıyla aldım. her yolu denedim. son aylarda da bir rahatsızlık geçirerek kortizon kullanımı sonucu çok kısa sürede 13 kg. daha aldım. Artık böyle gitmez diyerek dün diyete başladım akupunktur eşliğinde, aslında akupunkturdan çok büyük beklentilerim yok ama, doktorun karşısında tartıya çıkacak olmak sanırım beni motive ederek, diyetten caymamamı sağlasın diye umut ediyorum. Diyet sürecimi sizlerle paylaşarak desteğinizle güçlenebilmeyi ve başarabilmeyi umut ediyorum. şimdiden teşekkür ederim....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 tekrar diyete başladım
 Sal 11 Mar, 2008 15:18

ben de her başaldığımda 4 5 gün sonra bıraktığım diyetime bugün birdaha bırakmamk üzre tekrar başladım.listelere uyamıyorum maalesef.keşke sabredebilsem.ama öemli olan sıkıntı yaşamadın zayıflamak.spor çok öenmli.ben bızaman kadar hep spor ağırlıklı zayıfladım.herkese tavsiye ediyorum.mutlaka bi spor salonuna yazılın ya da yürüyüş yapın.birbirimizi moative edelim lütfen.başarılar dilyrm.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 daha çok yolum var
 Per 20 Mar, 2008 14:17

Merhaba arkadaşlar,
Akupunktura başladığım ilk hafta 400 gr. verebildim. İkinci hafta Muzaffer Kuşhan'ın bir diyetini uyguladım ve 3 kg. daha verdim. Bu diyet 15 günlüktü ama, ben bu hafta uyamadım maalesef ve bu hafta veremedim kilo. Yolum çok uzun, o yüzden ümitsizliğe kapılıyorum, ama sizlerin bana güç vereceğinizi umuyorum. sevgiler...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 20 Mar, 2008 18:20

selam arkadaşlar ben aranıza yeni katılan ama sizin gibi hep diyette olan biriyim.ben bir anneyim hamilelikte tam 30 kilo aldım ama sonra 2 aylık sıkı bir diyet yapıp 25 kilosunu verdim aradan bir yıl geçti oğlum berat 2 yaşında şimdi yine kilo aldım ama bu sefer 8 kilo fazlam var onu vereceğim diyet sabır işi başka hiçbirşey değil zor zor zor

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.