Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »

Üye
Üye

turkey.gif
 Diyet istiyorum :)
 Cum 15 Eyl, 2006 20:12
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Reyhancığım msjını yeni gördüm. Bize yardım etmek istemen gerçekten çok ince bi davranış. Neden verdiğimiz kiloları geri alıyoruz adlı yazını okudum sanki beni anlatmışsın Smile Hayatım boyunca hep kilolarımla başım dertteydi evlendikten sonra da bu dert iyice arttı Sad evlendiğimde 75 kiloydum 2 senede 92 kg ya çıktım. Yaklaşık 2 aydır diyet yapıyorum ve 9 kilo verdim şuan 83 kiloyum boyum 1.72. Bu hafta sporada başladım haftada 3 gün fitnessa gidiyorum. Bi uzmandan yardım almadığım için biraz tedirginim çünkü bu verdiğim kiloları bi daha almak istemiyorum. Yaptığım diyet şöyle;
sabah: 2 dilim kepek ekmeği
beyaz peynir
zeytin
domates
çay(tatlandırıcı ile)

öğlen: genelde diyet ürünler tüketiyorum
diyet bisküvi,kek,grisini vb.

akşam: bir tabak sebze yemeği(az zeytinyağı ile pişmiş)
ya da
bir tabak makarna(az zeytinyağlı)

gece: 1 tane meyve

Bu diyet nası sence yaptığım şey doğrumu?
Yardımcı olursan sevinirim...Görüşmek üzere...

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 16 Eyl, 2006 00:18

Rica ederim Sokak Kedisi rumuzlu arkdaşım elimden geldigince yardımcı olamak ve sizleri bilinclendirmek icin buradayım.Saygılarımla

Dyt. Reyhan ÖZDEMİR

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Soru bende istiyorum
 Per 28 Eyl, 2006 18:22

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni aktılıyorum
ve diyet isteginde bulunmak istiyorum
boyum 1,64 kilom 89 yaşım 26 evliyim ve 2 yaşında bir kızım var diyetisyene gitme imkanım yok acaba bana yardımcı olabilir misiniz? şimdiden teşekkur ederim

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 02 Ekm, 2006 21:10

merhaba kardelen istegini kabul ediyorum ve en yakın zamanda seninle programa başlamak isterim. senden öncelikle bir mail adresi ve msn adresi istiyorum cunku sana gondermem gereken bazı forumlar var vede sende onları doldurup bana tekrar gondermeni istiyorum.Birde kan ve idrar tahlili yaptırmanı istiyorum özellikle kan şekeri - kan yağları - ALT - AST - Hb - Hct - TSH - T3 - T4 - Na - K - idrar - glikoz - protein ve üre tahlilerini yaptırmanı
bu tahlilleri yaptırdıktan sonra ister beni msn ne ekle istersen mail adresini ver bir şekilde bana ulaştıktan sonra programa başlıyoruz. sevgi ve saygılarımla

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 03 Ekm, 2006 14:13

Merhaba ben hiç diyetisyene gitmedim.
30 Yaşındyım
1,62 boyundayım
70 kilodayım
Evliyim
Mide Kanaması geçirdim Mide Ülseri Devam ediyor
son 5 Yılda en düşük 56, en yüksek 80 kilodaydım
yardımlarınız için şimdiden Teşekkür ederim

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Ekm, 2006 16:47

sokak kedisi,
merhaba..
bildigim kadariyla gece yenen meyvanin vucuda faydadan cok zarari dokunuyor
bayada agir bir diyet yapiyorsun bence hic ara ogun yok..oglen sadece diet urunler tuketiyorsun aksamlari yediklerinde hep tek cesit..(ya makarna ya sebze)
tabiiki ben bir profesyonel degilim ama bence yaptigin rejimde birseyler eksik gibi.
yine de kendini en iyi sen bilirsin..
kolay gelsin,
munevver

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 diyet isteği
 Çar 01 Kas, 2006 23:02

merhaba ben 34 yaşında 152 boyunda 74 kiloyum.1 yıldır kendi çapımda diyet yapmaya çalışıyorum.96kilodan 74 kiloya düştüm.Fakat şu an hiç kilo veremiyorum.romatizma hastalığım var.evliyim son beş yılda 96 ile 90 arasında kilom oldu yardım ederseniz sevinirim.

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 01 Kas, 2006 23:25

Sevgili Hülyaselma,
Hepimiz sana bazı fikir ve ipuçları verebiliriz. Öncelikle kilo problemin ile ilgili olarak doktora gidip gitmediğini sormak istiyorum. Bir de genel yeme düzeninden biraz bahsedersen sevinirim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 02 Kas, 2006 11:17

Merhaba Hülya Selma,

Bence çok başarılısın tam 22 kilo vermişsin, dile kolay. Şimdi şöyle bir durum vardır.
Uzun süre diyet yaptıktan sonra, vücut o yeme düzenine alışıyor tepki göstermiyor.
Bu durumda moralini bozup pes etmek hatasına düşersin verdiğin o muhteşem 22 kilo
malasef yine üstüne bir yük olarak geri döner. Bu durumda metabolizmanı şaşırtıp,
tekrar harekete geçirecek şok diyetler uygulamak lazım. Ama Auryn'inde dediği gibi bize yeme düzenini açıklaman lazım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 02 Kas, 2006 11:40

doktora gitmedim kendi çabamla 22 kiloyu verdim haftada 5 gün egzersiz çalişması yaptım yeme düzenim ise günde 6 öğün 3 ana 3ara öğün olarak devam ediyorumara öğünlerde 1 porsiyon meyve tercih ediyorum ana öğünlerde ise 1 dilim kepek ekmeği 5-6 yemek kaşığı sebze yemeği salata 1/2 kase yoğurt olarak devam ediyorum ama bu günlerde sağlığım el vermediği için spor yapamıyorum kortizon tedavisi gördüm o günden bu yana karnım şişiyor bu şişliği atamadım şu an kortizon kullanmıyorum ama yinede problem oluşturuyor

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.