Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 TANRI MİSAFİRİNİ KABUL EDERMİSİNİZ?
 Pts 28 Ağu, 2006 13:44
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Selam Arkadaşlar, Surprised

Yakın bir zamanda geçirdiğim bir rahatsızlıktan dolayı toplamda 22 sirkmeyi bilmiyor kilo alanlardanım. Laughing
Başlarda bu benim için hiç sorun olmadı hatta hoşuma gitti diyebilirdim.
Taki iki arada bir derede kalıncaya kadar nasıl dediğininizi duyar gibiyim.
Şimdi aldğım kilolardan dolayı ne büyük beden reyonundan nede küçük beden reyonundan alışveriş yapamıyordum. Buda benim moralim bozulmasına ve sinirlerimin yıpranmasına neden oluyordu.

Artık aldığım kiloları misafir olarak yeeterince ağırladığımı düşündüğünden kurtulmaya çalıştım ama o kadar yüzsüz çıktılarki kurtulmak mümkün olmuyor . İsveç diyeti ile Lahana diyetini işkencesin yaptığım ıııı bana mısın demediler ve bana inat dahada çoğaldılar .

Lütfen bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olacağım.
Şimdiden hepinize aldığım kilolar kadar çok çok teşekkür ederim.

Ya bende kilolarım gibi yüzsüz oldum üzüm üzüme bakar misali
beni aranıza kabul edip edmediğinizi bile bilmeden yerleştim umarım kabul edersiniz kendinize iyi bakın hoşçalın

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Ağu, 2006 13:45

HOŞGELDİN BADİZA,

Sadece hoşgeldin dmek istiyorum.Şu aralar kendimi iyi hissetmiyorum Sad

www.bizimkadinlarimiz.com

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Ağu, 2006 15:00

Badiza ilkmesajınla seni tanımış olduk. Hoşgeldin güzelim. Sanırım kardeşlikte herkez az ya da çokbir miktar kilo verdi. Hepimiz istediğimiz kiloya inene kadar rahat bulamayacağız belki ama yine bu süreçte birbirine destek olan arkadaşlarla olmak çok güzel.
Rahatsızlığını ve kilo alış hikayeni biraz genişleterek anlatabilir misin?

Leyli canım senin neyin var?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Ağu, 2006 15:33

Bende bilmiyorum,üzerime sanki ölü toprağı serpilmiş gibi,

Vücudum 6 aydır büyük değişikler yaşadı.Şimdi şimdi garip duygular hissetmeye başladım.Tarif edemeyeceğim duygular yaşıyorum.Sizleri negatif yönde etkilemekte istemiyorum açıkcası.Galiba psikoloğa gideceğim.Atlatamıyorum bi kaç gündür.Hiç bişey mutlu etmiyor.Depresyon başlangıcı olabilir.Sizlerden tek isteğim üzerime gelmeyin..!!Ne oldu,neyin var gibi sorularda istemiyorum.Yanıtlayacak veya anlatacak gücüm yook inanın Sad(

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Ağu, 2006 16:26

Seni anlayabiliyorum canım.
Kilo verme evresinde herkes senin ne kadar değiştiğini ve güzelleştiğini söylerken bu sözler sayesinde motive olabiliyor ve enerji sağlayabiliyordun kendine değil mi?
Ama bir süre sonra ya o iltifatlar biter ya da bitmez ama seni etkilememeye başlar.
Sanırım senin ihtiyacın önce bir miktar depresyon geçirmek ardından bir aydınlanma yaşayarak istediğin şeyi keşfetmek. Bunu muhtemelen yakında bulursun zaten.
Fazla derdetme canım. Yakın arkadaşların vardır onlarla paylaş açılırsın.
Öpüyorum süzülmüş yanaklarından.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Ağu, 2006 01:18

iyisin sen leylii iyisin iyi
bişeyin yok senin
seni sevios la bis

öle üzgün smileyler de yapma
sana hiç yakışmıo sen bisim deli kardeşimizsin

psikologa gidersen bana da haber ver işe yarıo mu keratalar
en azından aldıkları parayı hakediolar mı merak ediom Laughing

çok para istiolar naapiim kardiiş

bu arada seni ihmal ettik badiza kardeş
bol bol sorry
artık aramızdasın zaten ne kabulü Smile
üyelik sözleşmesini okudun mu Question
kilo vermeyenler ve diyet süreçlerini bloglarında ya da forumda kardişlerle paylaşmayanları
herkesin online olduğu bi saatte dil çıkarmak suretiylen protesto edios ona göre haa Razzp

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Ağu, 2006 08:38

Bu sabah kendimi toplamış olarak geldim.Ben çook güçlü bi kızım herşeyin üstünden gelebilirim.Hele hele kafama koyduysam yaparım.Kendime aşılıyorum dünden beri baak geçecek Leylii atlatacaksın hemde zarar görmeden diye diye teselli ettim ve güüç topladım.Destekler için çook thank you Smile)
Bende sizi çook sefiyooom valla çoook.Tanıştığım insanlar gerçekten çok kaliteli,bir ömür dostluk kurabileceğim tarzdan.Yardımlarınız için tşkr ederim.Elif abla ,Red ve canım arkadaşım Sedacığım.

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Ağu, 2006 09:29

Çok çok çok teşekkür ederim arkadaşlar bu sıcak ve samimi ilgilerinizden dolayıSmile

Kilo alış hikayeme gelince ben 1.62 boyunda 60 kiloda biriydim Taki geçen sene Ramazan Ayına kadar Ramazan ayında geçirdiğim Mide Kanamasından dolayı gördüğüm tedavi ve aldığım ilaçlar sonucunda birden birekilo almaya başladım. Bu tedavi sürecince 15 yıla yakın kullandığım günde enaz bir paket sigarayıda bıraktım tabiki (kullanan herkese tavsiye ederim sigarsız hayatı) bunlar üst üste gelince 85 kiloya çıkmak zor olmadı daha önceden de sevgiğim tatlıya düşkünlük dahada bir artı o kadar artık ki sabah valtılarımı bile tatlıyla yapardım( Özellikle Şekerpareyle) Her akşam çok abartısız söylüyorum yemeklerden sonra 1 paket çokoprensi (1 adet demiyorum 1 paket içinde 10 tane vardı benim tükettiğim dönemlerde aşırı talepten olacakki sayıyı 12 çıkarmışlardı) çayla birlikte bitirirdim. işte kilo alış hikayem böyle başladı Sad

Leylicim seninde en kısa zamanda kendini iyi hissedeceğine inanıyorum

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Ağu, 2006 11:36

Yeni gelen bütün arkadaşlar hoşgeldiniz.Okadar tembelim ki tek tek yazmak güç geldi.Aslında tembellik de değil sanırım yorgunluk.
Leylicik senin ruhsal durumun havalardan da olabilir canım.Bu sıcaklar insanı depresyona sokuyor.Bu psikologlar aslında iyi iş yapıyor ama iyisini bulursan .Bak ben üni dönemlerimde bir tanesine gitmiştim belii bir süreden sonra baktım adam benden daha kötü durumda ben ona telkin vermeye başlamışım.Yalnız kalmamaya çalış ve bol bol yakın olduğun biriyle dertleş içine atma hiçbirşeyi.Sen zaten çok başarılı ve güçlü bir insansın...içindeki cevheri asla saklama....Seni kocaman öpüyorum

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 29 Ağu, 2006 15:39

Badiza kardeş, kilo alış öykümüz birbirine çok benziyor. Yalnız sana şunu söyleyeyim. Ben senin şu an bulunduğun kiloya inmek için kaç aydır tepiniyorum inanamazsın. Artık kendimi güzel hissetmeye bile başladım. Başkalarının ve varsa kendi komplekslerinin seni yıldırmasına izin verme. Nerde oturuyordun bu arada?

Leylii, güzelim bitanesin.işte böyle devam et.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.