Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Komik Çalışan Bayanlar İçin Diyet Listesi
 Sal 14 Eyl, 2010 11:20
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Hafta İçi

Kalkınca 07:30

Büyük bir bardak su + 2 adet kayısı + 1 tam ceviz

Kahvaltı 08:30 - 09:00

2 dilim tam tahıllı ekmek
2 dilim yağsız peynir
domates , biber , maydanoz
şekersiz açık çay

Ara Öğün 11:00

1 Meyve

Öğle 12:30 - 13:30

100 -150 gr tavuk / 4 köfte / 100 gr et / balık ( biri tercih edilecek )
Salata ( 1 - 2 tatlı kaşığı zeytinyağlı )

veya ;

etsiz sebze yemeği
1 kase yağsız yogurt
dilerseniz salata

Ara Öğün 15:00

1 Meyve
10 adet fındık

Ara Öğün 17:00

1 Bardak süt veya 1 kase yogurt veya 2 bardak ayran
4 adet kepekli galeta

Akşam 19:00 - 20:00

1 kase çorba , etsiz sebze yemeği , 1 kase yağsız yoğurt , dilerseniz salata

Veya;

1 kase çorba , (100 - 120 gram tavuk / 4 köfte / 100 gram et / balık ) biri tercih edilecek ve salata

Ara Öğün 21:00

1 Meyve
1/2 kase yoğurt

Not: Her gün 3 litre su
3 fincan yeşil çay ( içinde dal tarçın bekleterek )

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Eyl, 2010 11:21

Hafta sonu

Kalkınca 10:00

Büyük bir bardak su + 2 adet kayısı + 1 tam ceviz

Kahvaltı 10:00 - 11:00

2 dilim tahıllı ekmek
1 yumurta veya 1 dilim peynir
domates , salatalık , biber , maydanoz
şekersiz açık çay

Ara Öğün 12:30

1 meyve

Öğle 15:00

kepekli tost
1 bardak ayran

Ara Öğün

1 bardak light süt

Akşam 18:30

100- 120 gram tavuk veya 4 köfte veya 100 gr et veya balık
Salata ( 1-2 tatlı kaşıgı zeytinyağlı )

Ara Öğün

1 Meyve
yarım kase yoğurt

Her gün 3 litre su
3 fincan yeşil çay içilmeli.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Eyl, 2010 11:22

Ben doktorumdan aldıgım bu liste sayesinde 7 ay da 32 kilo verdim 95ten 63e inmeyi başardım..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Eyl, 2010 12:06

çok teşekkürler padme.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Eyl, 2010 13:39

diyet gerçekten çok güzel. tşk.ler

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Eyl, 2010 15:25

Umarım sizde de işe yarar arkadaşlar Smile
Sormak istediginiz farklı bişey olursa bende diyetisyenime sorup size cevabını yazabilirim.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 12 Ekm, 2010 01:40

Kahvaltı en önemli öğündür karmaşık bir yapıya sahip insan bedeni her sabah küçük abdeste çıktığında vucut tamamen aç ve son suyuda atmış olarak kalır ve 114 besine ihtiyaç duyar peki biz ona ne veririz karbonhidratlı yiyecekler, çay kahve yada hiçbişey.
Bunları yaptığınızda ya kan şekeriniz düşer yada yükselir yükselen şeker enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşerek depolanır eğer şekeriniz düştüyse yükseltmek için saat 11 suları bişeler atıştırırsınız ve gene şeker yükselir enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşür öğlen yemeğinden sonra uykunuz gelir kendinizi açmak için çay kahve yada kola gibi içecekler alırsınız öğleden sonra 4 suları gene bişeler atıştırır ve gene kan şekerinizi değiştirerek yağ depolarsınız ancak bunların nedeni sadece sabah kahvaltısıdır.Eğer sabah vucudunuzun ihtiyacı olan besinleri alırsanız şeker değişimi olmaz ve yağ birikimi yaşanmaz ve bunun yanında gün içindeki abur cuburlardan uzak durursunuz Bunun için size bir çözüm önerim olacak sabah sadece 250 kalori ile vucudunuzun ihtiyacı olan herşeyi alırsınız ve 3 gün bu bitkisel kahvaltıyı yaparak vucudunuzdaki değişimi incelmeyi ve nerji değişimini hissetmek isterseniz lütfen bana ulaşın.Ben tam 38 ay önce kahvaltımı değiştirerek yaşadığım program ilk ay 8 kğ ve 7 ay ın sonunda tam 26, 2 kğ fazlamdan kurtuldum hikayemi dinlemek ve bu kahvaltıya ulaşmak için bana başvurabilirsiniz.Ücretsiz danışmanlık için 0 506 980 22 16 sevgiyle kalın kahvaltınızı değiştirin hatayınız değişsin...
Laughing Laughing Kahvaltı en önemli öğündür karmaşık bir yapıya sahip insan bedeni her sabah küçük abdeste çıktığında vucut tamamen aç ve son suyuda atmış olarak kalır ve 114 besine ihtiyaç duyar peki biz ona ne veririz karbonhidratlı yiyecekler, çay kahve yada hiçbişey.
Bunları yaptığınızda ya kan şekeriniz düşer yada yükselir yükselen şeker enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşerek depolanır eğer şekeriniz düştüyse yükseltmek için saat 11 suları bişeler atıştırırsınız ve gene şeker yükselir enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşür öğlen yemeğinden sonra uykunuz gelir kendinizi açmak için çay kahve yada kola gibi içecekler alırsınız öğleden sonra 4 suları gene bişeler atıştırır ve gene kan şekerinizi değiştirerek yağ depolarsınız ancak bunların nedeni sadece sabah kahvaltısıdır.Eğer sabah vucudunuzun ihtiyacı olan besinleri alırsanız şeker değişimi olmaz ve yağ birikimi yaşanmaz ve bunun yanında gün içindeki abur cuburlardan uzak durursunuz Bunun için size bir çözüm önerim olacak sabah sadece 250 kalori ile vucudunuzun ihtiyacı olan herşeyi alırsınız ve 3 gün bu bitkisel kahvaltıyı yaparak vucudunuzdaki değişimi incelmeyi ve nerji değişimini hissetmek isterseniz lütfen bana ulaşın.Ben tam 38 ay önce kahvaltımı değiştirerek yaşadığım program ilk ay 8 kğ ve 7 ay ın sonunda tam 26, 2 kğ fazlamdan kurtuldum hikayemi dinlemek ve bu kahvaltıya ulaşmak için bana başvurabilirsiniz.Ücretsiz danışmanlık için 0 506 980 22 16 sevgiyle kalın kahvaltınızı değiştirin hatayınız değişsin... Laughing Laughing Kahvaltı en önemli öğündür karmaşık bir yapıya sahip insan bedeni her sabah küçük abdeste çıktığında vucut tamamen aç ve son suyuda atmış olarak kalır ve 114 besine ihtiyaç duyar peki biz ona ne veririz karbonhidratlı yiyecekler, çay kahve yada hiçbişey.
Bunları yaptığınızda ya kan şekeriniz düşer yada yükselir yükselen şeker enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşerek depolanır eğer şekeriniz düştüyse yükseltmek için saat 11 suları bişeler atıştırırsınız ve gene şeker yükselir enerjinin üstüne çıkar ve yağa dönüşür öğlen yemeğinden sonra uykunuz gelir kendinizi açmak için çay kahve yada kola gibi içecekler alırsınız öğleden sonra 4 suları gene bişeler atıştırır ve gene kan şekerinizi değiştirerek yağ depolarsınız ancak bunların nedeni sadece sabah kahvaltısıdır.Eğer sabah vucudunuzun ihtiyacı olan besinleri alırsanız şeker değişimi olmaz ve yağ birikimi yaşanmaz ve bunun yanında gün içindeki abur cuburlardan uzak durursunuz Bunun için size bir çözüm önerim olacak sabah sadece 250 kalori ile vucudunuzun ihtiyacı olan herşeyi alırsınız ve 3 gün bu bitkisel kahvaltıyı yaparak vucudunuzdaki değişimi incelmeyi ve nerji değişimini hissetmek isterseniz lütfen bana ulaşın.Ben tam 38 ay önce kahvaltımı değiştirerek yaşadığım program ilk ay 8 kğ ve 7 ay ın sonunda tam 26, 2 kğ fazlamdan kurtuldum hikayemi dinlemek ve bu kahvaltıya ulaşmak için bana başvurabilirsiniz.Ücretsiz danışmanlık için 0 506 980 22 16 sevgiyle kalın kahvaltınızı değiştirin hatayınız değişsin...
Gelişmiş editöre geç

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.