Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 haftasonu pismanligi
 Çar 10 May, 2006 08:02
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

benim sorunum hafta icinde gosterdigim dirayeti maalesef haftasonlarinda gosteremiyor olmam...
nedense 5 gun dayandigim diyet programini 2 gun daha uygulamak gozumde buyuyor.. islerin tatile girmesi gibi benimde bunyem tatile girmek istiyor..
siz neler yapiyorsunuz bana bi akil verin..
bide su 4321 vb. urunleri yada diyet haplarindan kullananiniz oldumu???
olduysa fayda sagladimi?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 May, 2006 08:40

yediklerin dengeli olduğu sürece haftasonu bişi olacağını sanmam lakin bende aynı durumu yaşıyorum Smile

buna rağmen dün diyetteki 2 ayımı tamamladım ve 81,1 le başladığımı diyetimde 75,4 ü gördüm ki bu akşam saatlerindeki kilom sabah 74 ü görüyorum ve 9 kilo yağ kaybettim bu 2 ayda Smile regl dönemimden sonra çok daha iyi sonuçlar bekliyorum üstelik Embarassed

bu tip diyet ürünlere çok inanmıyorum zamanında bir ilaç kullanmıştım görüdüüm etki sıfırdı Neutral

www.jadininyeri.blogspot.com
[email protected]

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 May, 2006 08:55

merhaba arkadaşlar
Maalesef bende aynı dertten muzdaribim
haftaiçi işin düzeniyle birlikte açlık sorunumda düzene giriyor
ama hafta sonu geldiğinde iş çığrından çıkıyor
ne yapmalı ya?

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Komik diyet ürünleri
 Çar 10 May, 2006 10:25

Merhaba arkadaşlar

bu ara diyet ürünlerine ben de takığım.Herbalium diye bir ürünle ilgileniyorum ama alıp henüz denemiş değilim.Bu ürün sinameki vb. su tüketici maddeler içermediğinden ve gerçekten yağ yakıcı etkisi olduğundan kullanmayı bıraktıktan sonra kilo aldırmıyormuş.Bu ürün hakkında bilgisi olan ya da kullanan varmı?

Şu an 62 kiloyum ve 55 kiloda çıtır bir bayan olmak istiyorum.Hiç bu kadar hırslanmamıştım.Bilgisayarıma bikinili,incecik bir manken resmini masa üstü yaptım,bu ben de baya etkili oldu.Atıştıracağımda iştahım kesiliyor.Bir de eski resimlerime çok sık bakıp hevesleniyorum .En caydırıcı olanı yazın giyeceğimiz dar kıyafetlerden sarkan iğrenç bir göbeğin olmaması düşüncesi.Bu belki sizde de işe yarayabilir

Yaza giriyoruz,rengarenk ve incecik olduğumuz bir yazdan daha çok bizi ne mutlu edbilir değilmi?

Herkese kolay gelsin. Smile

GBÇevrimdışı
Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 May, 2006 10:31

Jadı demiş ki:
yediklerin dengeli olduğu sürece haftasonu bişi olacağını sanmam lakin bende aynı durumu yaşıyorum Smile

buna rağmen dün diyetteki 2 ayımı tamamladım ve 81,1 le başladığımı diyetimde 75,4 ü gördüm ki bu akşam saatlerindeki kilom sabah 74 ü görüyorum ve 9 kilo yağ kaybettim bu 2 ayda Smile regl dönemimden sonra çok daha iyi sonuçlar bekliyorum üstelik Embarassed

bu tip diyet ürünlere çok inanmıyorum zamanında bir ilaç kullanmıştım görüdüüm etki sıfırdı Neutral

tebrik ederim seni kardesim ,benim son 1 haftadýr diyet motivasyonum sifir,kurabiye bile yedim yaaa,bu motivasyonu nasil geri kazanacagim,bilen var mi?

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 May, 2006 10:57

Yakınlarda bir düğün veya tatil varsa o da epey yükseltiyor motivasyonu. Bu konulara da odaklanın derim ben.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 10 May, 2006 17:17

Ben de şu motivasyon işine baya taktım, neler neler yapmadım ki iddialara girmeler, dar elbiselere servet dökmeler, fashion tv seyretmeler,buzdolabına bikinili kızların resimlerini asmalar hiçbiri işe yaramadı.Ben burada motivasyon sağlayacağıma inanıyorum.Aslında hesap vereceğim ve beni kontrol eden biri olsa ne güzel olur.Bakın aklıma ne geldi herkesin şu anki kilosunu grafiklerle göstersek, sonra her hafta başı top10 listesi gibi bişey oluştursak en çok kilo verenleri kutlasak motivasyon olmaz mı? Ne dersiniz?

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Re: haftasonu pismanligi
 Çar 10 May, 2006 17:55

munevver demiş ki:
benim sorunum hafta icinde gosterdigim dirayeti maalesef haftasonlarinda gosteremiyor olmam...
nedense 5 gun dayandigim diyet programini 2 gun daha uygulamak gozumde buyuyor.. islerin tatile girmesi gibi benimde bunyem tatile girmek istiyor..
siz neler yapiyorsunuz bana bi akil verin..
bide su 4321 vb. urunleri yada diyet haplarindan kullananiniz oldumu???
olduysa fayda sagladimi?

merhaba,

aynı dert bende de var...galiba sevgiliminde yemeği çok seven biri olması sorunu tetikliyor. itiraf etmek istemezdim ama haftasonları sadece iskender yemeğe bursa'ya gittiğimiz bile oldu Sad
4321'i kullanıyorum ama 2.şişenin dibi geldi ( 2 şişelik kür halinde satılıyor ) bir etki sağlamadı...

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Komik Re: diyet ürünleri
 Çar 10 May, 2006 22:23

florist demiş ki:
Merhaba arkadaşlar

bu ara diyet ürünlerine ben de takığım.Herbalium diye bir ürünle ilgileniyorum ama alıp henüz denemiş değilim.Bu ürün sinameki vb. su tüketici maddeler içermediğinden ve gerçekten yağ yakıcı etkisi olduğundan kullanmayı bıraktıktan sonra kilo aldırmıyormuş.Bu ürün hakkında bilgisi olan ya da kullanan varmı?

Şu an 62 kiloyum ve 55 kiloda çıtır bir bayan olmak istiyorum.Hiç bu kadar hırslanmamıştım.Bilgisayarıma bikinili,incecik bir manken resmini masa üstü yaptım,bu ben de baya etkili oldu.Atıştıracağımda iştahım kesiliyor.Bir de eski resimlerime çok sık bakıp hevesleniyorum .En caydırıcı olanı yazın giyeceğimiz dar kıyafetlerden sarkan iğrenç bir göbeğin olmaması düşüncesi.Bu belki sizde de işe yarayabilir

Yaza giriyoruz,rengarenk ve incecik olduğumuz bir yazdan daha çok bizi ne mutlu edbilir değilmi?

Herkese kolay gelsin. Smile

Seninle aynı konumdayız florist.Ben de 62 kilodayım ve 2 ay içinde 55 olmam gerekli. Rolling Eyes Olabiliriz değil mi?Oluruz oluruzzzz Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 11 May, 2006 11:35

valla benim 2 motivasyon kaynaım var ;

sürekli benim hışmıma uğramamak için ne kadar zayıflamışsın diyenler Mr. Green

ikincisi temmuz ayında yapacağım tatil

www.jadininyeri.blogspot.com
[email protected]

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.