Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Oooh ! Olay olay olay RFF Türkiyede :)
 Çar 12 Tem, 2006 08:41
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Akşam gazetesindeki yazı ve ürün hakkında bilgi, tatil dönüşü diyetisyeniminde fikrini alacağım.

Yıldızların form ilacı Türkiye’de
Dünyaca tanınmış ‘form koruma gurusu’ Jorge Hane, mucize ilacı ‘RFF’yi tanıtmak ve sırlarını anlatmak için Türkiye’ye geldi. 14 yıldır dünyanın 74 ülkesinde aktör, model ve sanatçıların formlarını korumak için kulllandıkları ve olumlu sonuçlar aldıkları ‘RFF’ artık Türkiye’de. Mucize ilacın yaratıcısı Jorge Hane, ilacın sırlarını sizler için anlattı: “RFF, kilo kaybında kullanılan yüzde yüz natürel ve doğal bir üründür. Son 15 yıldır dünyada 74 ülkede satılmaktadır. Dünya genelinde ürünün 4 milyon kullanıcısı var. RFF iki aktivden oluşmaktadır. Biri yeşil çay ve ikincisi java çayı. Yeşil çay yağ yakıcı olarak çalışırken, java çayı da natürel bir bioretik olarak çalışmaktadır. Yeşil çay ve java çayı bileşimi metabolizmaya düzenli bir biçimde ivme kazandırıyor ve formda kalmanıza yardımcı oluyor. İştahın kontrol edilebilmesi için de metabolizmayı hızlandırıyor. Bir ambalajda 90 adet kapsül bulunuyor. Her yemekten 20 dakika önce bir kapsül, iki bardak su ile birlikte içilir. Bu sayede canınızın istediği yemeği siz yerken, RFF vücudunuzda sizin için yediklerinizi yakıp dengeler.”

50 KİLO BİLE VEREBİLİRSİNİZ

Yüzde yüz doğal kaynaklardan üretilen RFF’in dört ayrı klinik çalışmasından geçtiğini söyleyen Hane, şöyle konuştu: “14 yıldır milyonlarca kullanıcıya sahip olmasına rağmen, hiçbir yan etkisi ya da kullanıcılar üzerinde kötü bir etkisi görülmemiştir. Bu tarz ürünler piyasaya çıktıktan 2 yıl sonra kaybolur ancak biz 15’inci yılımızdayız ve sürekli geliştirerek daha iyi sonuçlar için çalışıyoruz. Bu ürün sayesinde 1 ile 50 kilo arasında kilo verebilirsiniz. 50 kilonun üstüne çıkamıyoruz. Ancak Miami’de çok ünlü bir DJ bu ürün sayesinde bir yılda tam 105 kilo vermiş. Ve şu an hiçbir sorun yaşamadan hayatına devam ediyormuş. Ürünü kullananlar ilk ayda 8 veya 10 kilo veriyorlar.” .

Florencia’nın form sırrı da RFF

Ünlü Arjantinli model Florencia Kulczyki ilacın uzun yıllardır kullanıcılarından: “İlaç sayesinde hem ideal kilomu koruyorum hem de canımın istediği şeyi rahatça yiyebiliyorum. Çok farklı ülkelere sürekli seyahat ettiğim için böyle bir ürüne ihtiiyaç duyuyorum. Farklı ülkelerde farklı yemekler yiyince kilo almamak elde değil. Sürekli seyahat edince kilo almamak imkansız. Bu benim gibi bir top model için çok sakıncalı. Çünkü belli bir kiloda kalmak gerekiyor. RFF eskiden benim formda kalma sırrımdı ama artık bütün dünya kullanıyor.”

Formda kalmanın doğal yolu

RFF, doğal yollardan metabolizmayı hızlandırıyor ve iştahı kontrol ediyor. Yüzde 100 doğal ve hiçbir yan etkisi olmayan RFF, bir ilaç olmadığından reçete de gerektirmiyor. RFF’yi alışveriş sitesi www. estore.com.tr’de ya da (0212) 473 0 777 no’lu telefondan satın alabilirsiniz.

10.07.2006 Akşam Gazetesi

Estore;
RFF
10 senedir dünyada milyonlarca insanın kullandığı RFF gıda takviyesi şimdi Türkiye’ de. Dünyaca tanınmış birçok ünlünün tavsiyede bulunduğu RFF ile siz de formda kalabilirsiniz. RFF iştahınızı kontrol altında tutup, doğal yollardan uyarmaktadır.
RFF dünyada 4 farklı klinik çalışmalar sonucunda elde edilmiş ilk doğal gıda takviyesidir. RFF Yeşil çay ve Java çayından oluşmaktadır. % 100 doğal bir ürün olup, hiçbir yan etkisi bulunmaktadır. Yeşil çay ve Java çayı karışımı metabolizmayı istikrarlı bir şekilde hızlandırır ve aynı zamanda iştahı hızla kontrol altında tutar. RFF bir ilaç değildir.Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü 24.02.06 tarihli ve 0634000788 sayılı izni ile ithal edilmiştir.
Bir kutu RFF’ in içinde 90 kapsül bulunmaktadır. Her yemekten 20-30 dakika önce 2 bardak su ile içeceğiniz RFF sizi formda tutacak ve daha iyi hissettirecektir.
Hayatınızda bir değişiklik yapmanın şimdi ilk adımını RFF ile yaşayabilirsiniz... Yemek yeme alışkanlıklarınızı değiştirip, kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Daha sağlıklı ve iyi bir yaşam sürdürmek sizin elinizde. Günde en az 8 bardak su içip, yediklerinize dikkat edip, spor yaparsanız siz de RFF ile formda kalabilirsiniz.

www.jadininyeri.blogspot.com
[email protected]

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Tem, 2006 11:06

Bu ilaç-her ne kadar doğal densede-para tuzağı gibi gözüküyor.Dünyaca ünlü www.drugstore.com ve bir çok site de araştırdım yok ama ispanya ve bir kaç ülkede
var.
Mr. Green Nedense hep ambalaj ve isim değiştirmiş www.jorgahane.com da görebilirsiniz.
İki kişiyi zayıflatmışlar diye ,insanları en zayıf noktalarından vurmaya çalışıyorlar .

YE YE kilo alma böyle bir şey yok,herkesin genetik kodları farklı .Diyet ürünler yüzünden metobolizmam bozuldu ,aklım başıma geldi.EN güzeli az yemek ve hareket etmek .Bu tip ürünler kullanmayın derim gene de siz bilirsiniz! Rolling Eyes

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Tem, 2006 12:34

bende her türlü ilaca karşıyım

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Tem, 2006 12:43

Ben "daha" çook karşıyım Smile Wink

www.bizimkadinlarimiz.com

Üye
Üye

turkey.gif
Oh evet ! (Başlık yok)
 Çar 12 Tem, 2006 12:49

Oyunteorisi sana katılıyorum.Zayıflama diyetlerinde yalnızca vitamin kullanılabilir. Very Happy

Üye
Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Tem, 2006 12:49

Ben "en çokkk" karşıyım. Laughing

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Tem, 2006 13:40

karşıyakalılar sizi Razz valla ben kullanmıom sadece diyetisyenin fikrini alıcam

göz göz gözteepeeğğ Laughing

www.jadininyeri.blogspot.com
[email protected]

Aktif Üye
Aktif Üye

papuanewguinea.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Tem, 2006 14:21

ben diyetisyenlere de karşıyım)))

asalım asalım!!

88 kg'den 75'e 3 ayda nasıl düşülür? Uygulamalı anlatım.

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Tem, 2006 15:05

Ben de bu konuda ilaçların yararına inanmayanlardanım.

Not
Beni çok sevindiren bir şey oldu arkadaşlar. Yıllardan beri yüzme kursuna katılmak, yüzme havuzuna devam etmek ister dururum. Fakat yakınlarda bir yer olmaması sebebiyle birazda üşenmekten hiç bir yere gidemezdim.
Şimdi oturuğum ilçe olan Bağcılar'da bir yüzme havuzu açıldı. Yakın semtlerde oturanlar bir araştırsın derim. Çok şanslı hatunum anlayacağınız Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Çar 12 Tem, 2006 17:06

Ben de ilaçlara da diyetisyenlere de, zayıflama kitabı yazanlara da, zayıflama çiftliklerine de karşıyım..Küfreder gibi oldu bu da Smile Karşıyım evet. Evil or Very Mad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.