Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 04 Ağu, 2006 09:22
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Ben de mi denesem diyeceğim ama iki hafta boyunca burdaki yiyeceklere sadık kalabilir miyim bilmiyorum...Zaten 9 kilo fazlam var ve iki haftada 6 kilo verdiriyorsa süper bir şey olur.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 04 Ağu, 2006 13:12

böyle adamı şoke eden diyetler bırakılınca hızlı verilen kilolar hızlı alınır diyorlar ya hani... bir de şu laf vardır "eski yeme düzenine geçince verilen kilolardan daha fazlasını alırısnız" falan... ehh eski yeme düzenimde günde yarım kilo dondurma yiyorsam hangi diyeti bırakırsam bırakayım kilo alırım zaten! eski yeme düzenine dönmedikçe hızlı verilen kiloların sorunu olmazmış gibime geliyor bana hala. bir de spor destekli verildiyse... vitamin mineral dstekli... bilmiyorum yaa... zararlı ama tabii. . gönül ferman dinlemiyor yine de Razz eski yeme düzenimize geçmek yerine anoreksik bünyeler oluşturmak lazım ki bir daha kilo alınmasın. ne dedim ben şimdi...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pzr 06 Ağu, 2006 01:09

bence dene tuna bişi olmaz
isolaya katılıyorum

nereye dönüyomuş yaa
dönmezsin sen eski yeme düzenine falan

dönsen bile bi kilo alınca "hop nooluyoz" falan olur durdurursun kendini

az değil 6 kilo Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 08 Ağu, 2006 08:31

arkadaslar katiliyorum,pek oyle sok bi diyet listesi de degil ayrica.benim doktorun bana verdiginin yaninda sosyete sofrasi gibi bu saydiklariniz.
ve benim listem ilgili arkdaslara duyrulur(yalniz unutulmasin ben bu diyeti akupunktur ile yapiyorum,tek yapilinca dayanilcak gibi degil)
sabah : 1dilim ekmek,1kibrit kutusu peynir,cay veya kahve.(sutsuz,sekersiz)
ara :4 adet eti form
ogle:1 dilim ekmek,1 kibrit peynir,1 tatli kasigi diet recel(arzuya bagli olarak ekmegin uzerinede surebilirsiniz),kahve(sutsuz sekersiz)
aksam: bol salata (yalniz benim midem sorunlu oldugu icin ben cig sebze yiyemiyorum o nedenle ya izgara yada haslama yapiyorum.hatirlarmisiniz bilmem bi tarif vardi kabaklari kup dograyip haslayin uzerine yogurt dokun diye iste tam olarak bana uyuyor,2.kez tesekkur ederim bu tarifi bu sitede yayinlayan arkdasima)
ton baligi-yagsiz- yada tavuk-sogus- ekleyebilirisiniz.
1 hafta bu diyeti uyguliycam bakalim ne olacak.?

Gel.PcPc
Misafir

(Başlık yok)
 Sal 08 Ağu, 2006 09:39

Bu diyet yapma saçmalıgından neden kurtulmuyorsunuz arkadaşlar:( yazık değilmi diyet değil saglıklı beslensek.. sonra onu yaşam halimize dönüştürsek. nasıl saglıksız beslenmeyi hayatımıza adapte edip alıştı isek saglıklıda beslenmeyi ögrenebiliriz.

bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum.

www.vucudunsifresi.com

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 08 Ağu, 2006 11:57

Sevgili PcPc,
Bu kitabı sen okudun mu?Bir günde 7 kg ver diyor .Bu ne kadar sağlıklı olur ve ya sadece hayalden ibaret olmaz mı?ABD ve Avrupa'da obezite giderek en büyük sağlık sorunu olmaya başladı ve bu konuda delicesine çözümler aranırken bu kitabı hiç görmemişler demek ki.Keşke öyle olsa da hepimiz bir anda dilediğimiz kiloya insek,istediğimiz forma girsek,kim istemez....Ben çok isterim doğrusu... Question

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 08 Ağu, 2006 12:11

Bir de şunu eklemek istiyorum.Herkez bu diyet hakkında ,kilo hakkında ne çok şey biliyor ve hemen kitap yapıp olayı ticarete döküyor.Artık bu konunun çok büyük bir ticari yönü oldu.Çare arayan her kilo problemi olan insanlar aslında bu büyük piyasanın küçük piyonları oldu.Bunların hepsi fasa fiso...Sağlık problemi olmayıpta sadece yanlış beslenmekten ve ruhi durumundan kaynaklanan yeme krizleri sanırım hayatları düzene girerse ve düzgün dengeli beslenip hareketini de artırırsa kilolarından zaten kurtulur.Sağlık yani hormon problemi,tiroid problemi ola insanlarda zaten tıbbi yardım almadan kilo vermeleri olanıksız .Çünkü sadece çok yemekle değil sorun vücudları şişiriyor onları ters giden bişey var yani ....Neyse ben böyle düşünüyorum.Kitaplığımda en az 10 çeşit kitap var zayıflamakla ilgili ama dediğim gibi hepsi kandırmaca...Bilineni süsleyip önümüze tekrar sürüyorlar.
Çok konuştum galiba ,coştum ,bazen böyle oluyor.Kusura bakmayın artık bu da acizane benim düşüncelerim.

Gel.PcPc
Misafir

(Başlık yok)
 Sal 08 Ağu, 2006 12:12

Evet kitabı okudum. Bildigimiz ama yaptıgımız bir çok yanlışı bunu gercekleştirebilen bir insan tarafından duymak dahada iyi geldi. Diyet cılgınlıgıyle aitli ve light urunlerle nereye gittigimizin farkına varmak lazım.

Ayrıca diyete girme lafının bile insanı ne hale soktugunu 3 gun sonunda nasıl deli gibi yemeklere saldırıldıgını bilmek beni çok üzüyor.

abd kendi derdine kendileri çare bulsun.. cunku zaten onların ürünleri yzüünden bu hale gelmedikmi.. cola.. light ürünler ve bir ton ilaç.. yani zararlı şeyi üret arkasından da panzehirini billete sat.. birileri bu işden ciddi rakamalar kazanıyor sektor öyle güzel işliyorki.. ve olan bize ve saglıgımıza oluyor..

Crying or Very sad

Gel.PcPc
Misafir

(Başlık yok)
 Sal 08 Ağu, 2006 12:20

Halil kargulu bir sprocudur. sitesine bakarsanız görebilirsiniz arkadaşlarım ve bilgidiniz gibi sporcu insanlar yarışma ve musabakalar için ani kilo alıp verebilirler ve bunu cokda kolay yaparlar. Anladıgım kadarıyla halil bey bu konunun üzerine düşmüş araştırmış normal ve cok mutevazi bir insan.. neden bunu normal insnalar yapamazsın demiş ve ciddi bir araştırma sonucu bunu noter huzurnda kendi bedeninde denemek istemiş. tam 91 kiloya cıkmış sadece rekor denemesi için ve kamera ve noter huzurunda 24 saat sonunda 7 kilo vermiş durumdaymış.

Şu an guniess rekorlar lkitabına kaydını yaptırmış. ve saglıgından bir damla bile kaybetmemiş kaslarındanda kemikleirndende.. giden sadece yag.. cunku halil bey yagı eriticek bedensel harekteleri ve normal yedigimiz içtiğimiz şeylerin nasıl ve ne zaman işe yarıyacagını araştırıp kendi üzerinde denemiş.. ve kitap olarak ilk bizlerin yapmamsı gereken şeyleri yazmış cizmiş.. ama kitap da tabiki ben bunu yaptım sizde 7 kilo vericeksiniz bunu bunu yapın diye yazmamış. verebilirsiniz ama bu kolay değil diyor. daha ciddi bir iş. kimsenin saglıgı ile oynayamaz.oaray yazıp yapacak bir sürü insan onun gözetiminde olmazsa sorunda yaşayabilir yanlış birşeyde yapabilir.. Bu sorumlulugu almak zor.

Bunun ciddi oldugunu kilo vermek isteyen insana göre yaşamına göre raporların hazırlandıgını ve kişiye verildigini.. bunaları yaparkende eger isterse psikolojik olarak yardımcı olucak ve motivasyon saglıyacak kilo bekciliği olayını bulmuş..

Biliyrosunuz ki rejim yada her neyse bu kararı verdik diyelşima am sürdürmemiz gercekten cok kulfetli insanı alaşagı eden bir sürecç ve bu sürecte bize bir antrenor eşlik etse 24 saat ona sunu yemelimiyim bu dudumda ne yapmalıyım açıktım moralim bozuk falan diye konusabilmek yardım almak ne guzel olurdu...

İşte H.k danışmanlık budur..

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 Umarım dediğin gibi olur.
 Sal 08 Ağu, 2006 15:50

Sevgili PcPc umarım dediğn gibi olur.Eğer gerçekten işe yarayacaksa ülkemiz ve milletimiz için mükkemmel bişey olur.Sizlerden gelecek güzel haberleri de bekliyor olacağım.Bu kitap bizleri mutlu edecekse neden göz ardı edelim değil mi?Ortaokul dönemlerimden beri ben kilo alıp veriyorum.Ve bu durumdan sıkıldım artık.Olumsuzluğum ve eleştirelim biraz da bu yüzden .

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.