Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
Kötü ! Form Çayları
 Sal 23 May, 2006 22:52
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar ben 5 haftadır rejimdeyim.3,5 kilo verdim..15 gündür de sallama poşetteki form çaylarından tüketiyorum.Gün içinde yemekle pek sıkıntım olmuyor, zaten dışarda olduğum için buzdolabına saldırmak gibi bir tehlike de yok..Ama akşamları okuldan gelince özellikle annemin yemeklerine dayanamayıp bazen fazla kaçırabiliyorum.Hele akşam yemeğinden sonra da ağzıma 1-2 bir şey atmışsam hemen vücudumdan atılsın diye form çayına saldırıyordum.3 gündür vücudumun verdiği garip sinyaller sonucu internette yaptığım ufak bir araştırmayla bunun vitamin eksikliğine bağlı kansızlıktan kaynaklandığı anlaşıldı.İnanın rejimdeyken eskisinden daha sağlıklı besleniyorum, nitekim bol sebze ve meyve tüketiyorum şu an.Ama meğer vücudumda vitamin namına bir şey kalmıyormuş.Her gün dışarı atmak, göbeğimin inmesi ve tartıda hafif göstermek güzel, ama sağlığımdan olmuşum haberim yok.Şuan da bile vücudum sinyaller veriyor, bu beni çok rahatsız ediyor.Yarın doktora gidicem, form çayı içmeyi de bıraktım...

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 24 May, 2006 01:26

Müftüoğlu'nun kitabında bu çayların etkisinin sadece diüretik olduğunu okumuştum.
O da bu sebepten önermiyordu.
Başına geleni okuyunca adamın haklılığını anladım.
Allahtan çabuk farketmişsin.
Geçmiş olsun canım.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 diyet caylari
 Çar 24 May, 2006 07:49

aslina bakarsan ilk defa senden duydum bunu, hos ne kadar arastirdin dersen hic..ama ilginc geldi.
ben bu caylari bagirsak hareketlerini cogaltsin daha rahat edeyim diye kullaniyorum.(kabizlik aldi basini gitti cunku) suan kullandigim "phyto slm ve phyto lax"ayni bardaga koyup demliyorum.
aman aman bi etki gormedim, heralde benimki baya ilerlemis bir bagirsak tembelligi..
zaten belli bir sureden sonra vucut bagisiklik kazanip artik eski etkilenmeyi yasamiyor.surekli yontem degistirmek gerekiyor.
neyse ogrendigim iyi oldu cunku bazen hem ofiste hem evde bu cayi yapip iciyodum,hic olmazsa bunu yapmam.
bilgi icin tesekkurler,

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 25 May, 2006 01:24

Bağırsakları çalıştırmak için bu "2 hafta boyunca tüketince etkisini görmeye başladığınız" yoğurtlardan yenebilir.Denemedim ama okuduğum kadarıyla kabızlığa iyi gelmesinin yanında başka bir çok faydası da var.Ama form çayları zannedersem bağırsaklarda besinler emilmeden hop dışarı atıyor.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 yogurtlar
 Per 25 May, 2006 07:55

bugune kadar kullandigim yontemler arasinda yogurtlarda bulunuyordu ancak bir onceki email'de belirttigim gibi bunlarada vucut bagisiklik kazandi ve fooossss... 14degil 24gun kullandim banamisin demedi.
ben en iyisi bi doktora gidiyim derdime derman olsun..

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Süper ! YALNIZCA SU
 Çar 14 Haz, 2006 17:55

Merhaba arkadaşlar,kabızlık sorunum yıllardır devam ediyordu,son bir aydır çaresini buldum.Çok kolay günde 2-3 litre su tüketin.Ama suyu su olarak tüketin. Gerisi boş yıllardır uğraşırım, bu diyet ürünleri hikaye.. Embarassed [align=justify]

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Haz, 2006 04:54

su içince her bir yerim şişiyor benim, su balonu gibi oluyorum hemencecik. Razz içmeye devam yine de...

Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Haz, 2006 03:40

İsola, suyu tuz tutar derler acaba senin problemin tuz kullanımından kaynaklanmasın?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 16 Haz, 2006 05:12

hmm tuz kullanmıyorum aslında hatta az olsa bile kullanmamak için baharatlar katıyorum yediklerime çoğu zaman. belki de kullandığım doğum kontrol haplarındandır :/ çok fazla bir bilgim yok fakat o hapları kullananlar böyle bir su tutulumundan şikayetçi hep. 7/24 balon halinde... Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 23 Haz, 2006 12:10

Form çayı içemeyen arkadaşarım için önerebileceğim bi çay.Süpermi süper bi tat.Karanfilli ,portakallı.Yeni keşfettim tavsiye ediyorum.Benim favorim artık bu çay Smile

BOTANY FORM (PORTAKALLI KARIŞIK BİTKİ ÇAYI)

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.