Cevap Gönder  

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 Zayıflayacağına inananlar için tavsiye bir ürün!!!
 Pzr 28 Ekm, 2012 23:41
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Image

Arkadaşlar Merhaba!

Başlıktada belirttiğim gibi diyet işini başaracam diyenlerdenseniz aşağıdaki,sizler için yazılmış yazıyı biraz zaman ayırıp okumanız.

Belirtmem icap ederse diyet işi kişide biten birşeydir.Siz yarı yola gelmişken pes edenlerdensenizse bu işi başaramayacaz demektir.

Eğer araştırırsanız başarısız olan kişilerin çoğunluğunun yola tek başna çıkan kimseler olduğunu göreceksiniz.Çünkü diyet zorlu ve hassas bir konudur.

Başarıya ulaşan kimselerse bir bütün halinde hareket eden kimseler olduğu sonucuna ulaşacaksınız.Çünkü birliktelik başarı gerektirir,bu başarının kaynağı ise kişilerin birbirine olan motivasyon süreci.

Pekala ben bu yolda tek başıma başarıya ulaşamam mı diyorsunuz ?

Hayır.Bu yolda tek başına yola koyulupta başarıya ulaşan kimseler gördük.Bunun birçok örneği vardır.Burda bahsettiğim konu tek başınıza olduğunuz zaman bu sizi zorlayabilir.Zaten birçok kişininde yarı yolda bırakmasındaki gayede bu.Motivasyon eksikliği!!!

Bunu kendinize sağlarsanız siz başarıya bir adım yaklaştınız demektir.

Siz motivasyondan bahsettiniz ben o ortamı nerden bulacam ?

Artık gelişen teknolojiyle birlikte bu gibi konular sizin ayağınıza gelmektedir.Yani siz bulunduğunuz yeri terketmeden ayağınıza diyet programı getiren ürünler bulunmakta.Tabi birçoğu insanların duygularıyla oynasada
bu işte başarıyla yol alan ürünlerde olmakta.

Bu tür ürünlerde dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlar

- Size bir umut mu vadediyor.Bu durumu anlayabilirsiniz.
Piyasada sadece isimle ön plana çıkmaya gayret birçok ürün var.Bu konuda dikkat ediniz!!!

- Ürünü aldıktan sonra size yardımcı olacaklar mı.Yani siz ürünü alınca kendi köşesine çekilen ve sizi bu yolda yanlız bırakacak kişilerden uzak durunuz.

- Ve en önemliside ürünü beğenmediğiniz takdirde paranızı geri iade alabilecek misiniz? Özellikle bu konuya çok dikkat ediniz.Bu tür diyet işlerinde size ürünü beğenmediğiniz takdirde para iadesi yapmayan kişilerden uzak durunuz.Çünkü çevrede ben diyetisyenim diye kol gezen kişiler inanın çok var.

Pekala bana bu saydığın seçenekler dahilinde bir ürün sunar mısınız ?

Evet bu saydıklarım çerçevesinde bir ürün var.Bu yolda sizi yanlız bırakmayacak uzman kişiler dahilinde oluştururmuş bir ürün.Siz bu ürünü aldıktan sonra beğenmezseniz paranızı geri alabilirsiniz.Ama memnun kalacağınızı düşünüyorum.Zaten benim burda olmamdaki amaçta bu memnuniyeti size sunmak.

Ürünle ilgili bilgi almak istiyorsanız site içersinde bulunan iletişim bölümünden sorunuzu iletebilir ya da telefon numaranızı yazıp sizi aramalarını söyleyebilirsiniz.

Birde eklemek istiyorum. Sayfada yazılan diğer tavsiye diyet ürünlerini baktım da bir ürün var ve o ürünü kullandığınız takdirde sizi zayiflatacaginizi söyleniyor. Ben burda size bunu sunmuyorum. Günlük yaşantı da uygulayabileceginiz programlar sunuyorum. Ve programlar size ait üstelik uzman kişiler kontrolünde yapacaksınız. Yani bu programlar çerçevesinde yanlız kalmayacaksiniz. Şu sıralar moda olan bir dukan diyetinide öğreneceksiniz. Ve diğer başka diyet çeşitlerinide. Kısaca günlük yediklerinizle zayiflayacaksiniz ki zaten diyette budur.

Ürün ile ilgili söylemek istediklerim bu kadar.Ayrıntılı bilgi için alttaki resme tıklayıp ürün sayfasına gidebilirsiniz...

Sağlıcakla Kalın...

Image

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 26 Haz, 2013 20:59
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

DENOPIL sonunda buldum seni Bende yıllardır zayıflamaya çalışan biriyim daha önce fitness yaptım yüzdüm ve 10 kilo kadar verdim ama sonra dikkat etmedim tekrar aldım eee yaş ilerleyince kilo vermek zorlaştı bu zayıflama haplarına hiç inanmıyordum spor salonunda bir arkadaşımın tavsiyesi ile vucut geliştirme sporcularının kullandığı çok etkili bir zayıflama hapının varlığını öğrendim ingilizce forumlara baktım hep aynı şeyi yazıyorlar mucize birşey kilo vermek garanti falan bende denemek için aldım ve 1 ayda tam 10 kilo verdim inanılmaz bir şey gün içinde geceleyin şapır şapır terletiyor kışın otobüste millet üşüyor ben sırılsıklam terliyorum ve sonra ara ara kullandım her kullandığımda kilo verdim ama diyet artı spor ile kullanınca 15 kilo verdirir diyorlar 1 ayda bende tekrar kullanıp son kilolarımıda atıcam inşallah.Merak edenler için adı DENOPIL.Amerikadan geliyormuş özel bir ürünmüş spor camiasında bilinen bir ürün.Google dan aratınca çıkıyor bilgi.

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.