Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Yeah selam
 Pts 16 Mar, 2009 15:34
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba,
yıllardır denemediğim diyet, ilaç kalmadı zayıflamak adına. hızlı zayıflamaktı amacım. ne obezim ne de herhangi bir rahatsızlığım yok. sadece aptalım.
Ne şanslıyım ki bu siteyi buldum ve yazılanları okudum. Çark ettim. Biraz hareket ve dengeli beslenmek... bu kadar basit ama işte yıllarım ziyan oldu.
Bugün ben de bilmem kaçıncı diyetime başlıyorum. Ancak bu sefer farklı hissediyorum. Sizlerle tanışmış oldum yazılarınız vasıtasıyla. çok memnun oldum. hadi bakalım ne kadar zamanımı alacak eski kiloma dönmek? hep birlikte görelim.
HERKESE SEVGİLER

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
Yeah selam
 Pts 16 Mar, 2009 15:35
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

merhaba,
yıllardır denemediğim diyet, ilaç kalmadı zayıflamak adına. hızlı zayıflamaktı amacım. ne obezim ne de herhangi bir rahatsızlığım yok. sadece aptalım.
Ne şanslıyım ki bu siteyi buldum ve yazılanları okudum. Çark ettim. Biraz hareket ve dengeli beslenmek... bu kadar basit ama işte yıllarım ziyan oldu.
Bugün ben de bilmem kaçıncı diyetime başlıyorum. Ancak bu sefer farklı hissediyorum. Sizlerle tanışmış oldum yazılarınız vasıtasıyla. çok memnun oldum. hadi bakalım ne kadar zamanımı alacak eski kiloma dönmek? hep birlikte görelim.
HERKESE SEVGİLER

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.