Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 15 Ağu, 2007 11:48
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

tubikkos çok haklısın 1 kilo olsun bizim olsun hem dkz yi yaşam tarzımız haline getirdiğimizde tam olarak 1 yıldada olsa yavaş yavaş da olsa ben bu fazlalıkların gideceğine inanıyorum .....selülitler içinde dediğin gibi bol bol su içmek lazım....

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Mar, 2008 16:13

senin desteğine ihtiyacım var leyli

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 25 Mar, 2008 16:16

Nurhayat hanım merhaba,

Ben burdayım buyrun ?

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 28 Tem, 2008 10:59

herkese selamlar.özellikle Leylii senin hikayenden çok etkilendiğimi söylemek istiyorum.azmin herkese örnek olmalı.ben de başladığı diyetleri hep yarım bırakanlardanım.belli bir diyet listesine asla uyamıyorum.kendimce az ve hafif yiyeceklerle zayıflamaya çalışıyorum.ancak yaklaşık 3 yıldır kilolar vücuduma adeta yapıştı.sürekli pc başında sürekli oturduğum işime başladığımdan beri kilo almaya başladım ve bu beni oldukça psikolojik açıdan da oldukça etkiledi.amacım 10 kg vermek ve yine eski günlere dönmek.benim başaran arkadaşlaran özellikle cevap almak istediğim konu.göbek ve bel bölgesi.devamlı oturduğum için kilolar bu bölgede toplandı ve karnım sanki bir hamilenin karnı gibi görünüyor.çok rahatsız edici.dar kıyafetler kesinlikle giyemiyorum.iğrenç duruyor.bu problemi çözen arkadaşlar,bildiğiniz püf noktaları varsa,yardımlarınız bekliyorum.teşekkürlerr..Smile

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 01 Eyl, 2008 15:23

Merhaba leyli bende gerçekten tebrik ederim seni ben o kadar zamanda değil daha uzun sürede 20 kiliya yakın kilo verdim ama şu 2 aydan beri ne veriyorum ne alıyorum tabi yaz döneminde evde olmanında etkileri var. Okul açıldığında daha kolay olacak gibi geliyor
senin diyetin bana cazip geldi inşallah faydasını görürüm.Gelişmeleri yazarım, inşallah herkes kendini iyi hissedeceği kiloya ulaşır.kilolu olmanın ve bu durumun verdiği rahatsızlığın ne demek olduğunu en iyi bilenlerden biriyim herkese zayıf ve zinde günler ... Smile

Üye
Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 02 Eyl, 2008 17:41

arkadaşlar benim keten tohumuyla ilgili sorum olcak belki geçmişte yazılmıştır ama ben bulamadım bugün aldım nette çok faydası varyazıyor ama deneyeniniz var mı

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 31 Ekm, 2008 22:10

leyli arkadaşımızı canı gönülden tebrik ediyorum ve darısıııııııı başıma diyorum...bende 10 gün oldu başlayalı 3 kilo verdim...hedef 15 kilo,desteğe ihtiyacım var inşallah başaracağım

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 26 Arl, 2008 02:46

leyli tebrikler ya harikasın
bende başladım baklım
72 kiloyum şu an68 düştüm bi gayret uğraşıyorm

Yeni Üye
Yeni Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Cum 26 Arl, 2008 12:08

merhaba kardeşlerim inanın 26 senelik yaşantım boyunca şöyle kilo almadığımı düşünmeden bir yemek yiyemedim.düsünmediğim zamanlarda kilomu fazlasıyla aldım.ben yıllardır uğraşırım kilo vermek için.tam istediğim zamanlarda bunu karşılığını fazlasıyla almısımdır.ama koruyamadığım için hep geri aldım.bir zamanlar 58 kilo iken ozaman bile diet yapmaya uğraşırdım ne kadarda nankörmüsüm meğer.suan 88.0 kg olarak başladığım diet serüvenimde 5.gün itibariyle 87.5 olarak devam ediyorum.nisana kadar en az 75 olmam gerekiyor.çünkü bir nikah münasebeti var ve 75 olmadan gidersem istediğim bir elbiseyi giyemem.neyse benim bu diet serüvenindeki bütün arkadaşlarıma bir tavsiyem olacak.akupunktur,reduktil,lida ve daha bir sürü diyette zayıflamamı sağlayan meteryalleri kullandım evet hepsinde kilo vermişimdir bunu inkar edemem,ama ilaçların bende bıraktığı sinir ve kalp çarpıntıları benim psikolojimi fena bozdu ve hüsran tekrar verdiğim kilo geri alındı.suan tek ilacım iradem olacak,benim irademden baska beni zayıflatacak güçte bir ilaç olamaz buna inanıyorum.lütfen kardeşlerim bu ilaçlara asla inanmayın,bunlar bizim sağlığımızı bozmaktan baska bişi yapmıyor.ben aranıza yeni katıldım ama artık sürekli takipçiniz olacağım.hedef:75 ama nisana kadar daha yaza kadar vermeyi planlıyorum kilolarımı sağlıcakla kalın... Very Happy

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 zayıflamak istiyorum
 Çar 28 Oca, 2009 19:40

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum yardıma ihtiyacım var kiloluyum ve aksine eşim çok zayıf yardım edin birçok denemem başarısız oldu zayıflamak ve eşimin hakeretlerinden kendime olan güvenimi gerri istiyorum neolur bana yardımcı olun çok zor durumdayım şimdiden teşekkürler Crying or Very sad

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.