Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
Süper ! DARISI BAŞINIZA
 Çar 14 Haz, 2006 10:10
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

Arkadaşlar merhaba,

27 Ocak 2006 günü bi karar aldım.Gençtim ,güzeldim.Ben bunun farkındaydım.Ama çevremdekiler farkında değildi...

Arkamdan konuşuyorlarmış 1 hafta sonra pes eder dayanamaz yer diyolarmış.Ama Allah bana öyle bi azim verdiki ne acıktım nede mide krampları,baş ağrıları çektim.Her şey çok güzel gitti..102,5kgdan 76,5kgya düştüm.5ayda verdim bu kiloyu.toplam 26 kg.Nasıl yaptın Leyli derseniz.Limitsiz salata yedim,meyve yedim.Keten tohumu kullandım salatayla ve yoğurtla.Aktarlarda satılan gaz ve hazımsızlık çayı içtim.

AZİM EDİN BAŞARACAKSINIZ...

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Haz, 2006 11:09

tebrik ediyorum, başkada bişey diyemiyorum...o ne güzel bir azimdir...gaza geldim walla, teşekkür ediyorum Wink

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Haz, 2006 11:23

Jül merhaba,

Keşke resimlerimi yayınlama şansım olsada görseniz ne kadar değiştiğimi.Kot giyebiliyorum artık.5ay önceki hantal kız gitti yerine kendine güvenen,bakımlı,sportif,güleryüzlü biri geldi.Siteyi 2 saat önce bi tanıdığımdan duydum.Başarı hikayeleri bölümünü görünce dayanamadım ve sizlerle paylaşmak istedim.

www.bizimkadinlarimiz.com

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Haz, 2006 11:37

tekrar tebrikler...başarı hikayelerine ihtiyacımız var tabii...genelde bilmem kaçıncı diyete başlayıp, bilmem kaçıncı gün vazgeçmekten yorgunum mesela ben...biraz detay versene diyetinle ilgili...mesela spor yaptın mı bu süreçte, mesela hiç kilo vermen durdu mu, durduysa nasıl tekrar harekete geçirdin metabolizmanı, mesela hep mi şişmandın yoksa belirli bir dönemde mi kilo aldın ...soru çok...biraz daha detay paylaşırsan sevinirim...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Çar 14 Haz, 2006 12:17

Başarı hikayemi sizlerle paylaşmamdaki amacım motivenizi arttırmak ve bi dakika durup düşünmenizi sağlamaktı.Leyli başarmış ben neden BAŞARMIYAYIM demenizdi..Evet kendimi bildim bileli kiloluydum.Zayıf olanlara imreniyordum hep.Ve alışverişe gittiğimde gördüğüm zarif kıyafetlerede tabiki.41 Günde 15KG verdim.Daha sonra kilo vermem durakladı.Yılmadım azar azar verdim.26kg oldu.Hedefim toplamda 35 kğ verip 67ye düşebilmek.Elma sirkesi,keten tohumu,hazımsızlık çayları bunlar beni zayıflatanlardı.Elma sirkesini salatalarda bolca kullandım.Keten tohumunuda yoğurda katıp yedim.Çayıda yemek aralarında içtim.Kesinlikle zayıflama hapı ,ilacı kullanmadım.SPOR yapamadım çünkü diyete kış ayında başladığımdan malum hava şartları yürüyüş yapmama engeldi.En güzel SPOR diyebileceğim Futbol Topunun peşinde yarım saat bile olsa koşturmak.Eğer bulunduğunuz ortamda Basketbol Potası var ise.Potaya basket atmak.Daha fazla detaylı bilgi için [email protected] dan ulaşabilirsiniz.Her konuda yardıma açığım.

Yeni Üye
Yeni Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Haz, 2006 09:07

Selam,
Başarı hikayeleri gerçekten insanı tekrar gaza getiriyor. Özellikle Leyli' den ricam
uyduğu bir programı yoksa bile kabaca öğünlerini ve neler yediklerini yazarsa sevinirim.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Haz, 2006 11:17

Seyhan merhaba,

Uyduğum diyet listesi yoktu.Ama yaptıklarımı özetliyeyim sizlere :

Sabahları Form Çubuk ve Diyet Labne Peynir yiyorum şekersiz çay limitsiz

Öğlenleri Mevsim salata (elma sirkesiyle tatlandırılmış+haşlanmış tavuk parçaları) veya
1kase yoğurt 2kaşık keten tohumu yiyebilirsiniz

İkindide Form Yulaflı bisküvi ve limitsiz çay

Akşam Meyve salatası + 3 fındık +3ceviz (7den sonra atıştırmak yok)

5ay boyunca salatalarıma yağ kullanmadım "fındık ve cevizden" aldım yağ ihtiyacımı.

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 15 Haz, 2006 11:32

süpermişsin yaa. kendini ne güzel disipline etmişsin, tebrikler. 41 günde 15 kg da tam meydan okuma olmuş! ayrıntıları öğrenmek de güzel oluyor...

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cmt 17 Haz, 2006 13:10

daha yolun 1/3 lük kısmını tamamladım ama yine de fark gözle görülebiliyor Smile

galerime önceki ve sonraki halimi ekledim ilerledikçe yeni resimlerimi ekleyemeye devam edeceğim Smile

www.jadininyeri.blogspot.com
[email protected]

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Sal 20 Haz, 2006 13:37

Jadı merhaba GALERİdeki resmini gördüm çok mutlu oldum.Evet fark gözle görülebiliyor.Başarılar diliyorum,devamınıda bekliyorum.Hedeflediğin kiloya ulaşırsın inşallah.

www.bizimkadinlarimiz.com

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.