Cevap Gönder   Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 BENİMKİ REJİM DEĞİL SAĞLIKLI YAŞAAAMMMM :)
 Pts 13 Haz, 2011 15:36
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

SLM BEN KENDİME ÖZEL KONU AÇTIM BURDA Smile KAÇAMAKLARIM DAHİL YAZACAĞIM GÖRÜNCE CANI İSTEYENLER OKUMASIN BURAYI Smile
BEN YENİ ALIŞKANLIKLAR EDİNMEYE ÇALIŞIYORUM MESELA SU İÇİYORUM YERKEN.. YA DA YEMEKTEN 10 DK ÖNCE Smile GÜNDE 50 MEKİK ÇEKİYORUM 20 SİNİ UYANDIĞIMDA 30 UNU İLERLEYEN ZAMANDA Smile TOPLAM 50 MEKİK

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Haz, 2011 15:42

KAHVALTIDA HERŞEYİ YİYORUM Smile HAMUR İŞİNDEN TUTUN BALA KADAR YUMURTA VS VS YİYORUM GİTSİN Smile AMA ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİNDE DİKKAT EDİYORUM TABİ ARADA DONDURMA DA YİYORUM TABİ HERGÜN DEĞİL ARADA SIRADA.. DONDURMAMI AKŞAM YEMEĞİNDEN 1 SAAT ÖNCE YEDİM Smile YEMEĞİMLE BERABER SU İÇİYORUM Smile KOLAYI VS BIRAKTIM ZATEN Smile ZARARLI SONUÇTA.. ASİDİ KİMBİLİR İÇERDE NELER YAPIYORDUR.. FAST FOOD DESENİZ ÇARŞIDA ORALI OLMAMAYA BAŞLADIM AMA PATATES KIZARTMASI İSTERSEM EVDE YİYORUM SONUÇTA KİMBİLİR KAÇINCI YAĞ İLE YAPIYORLARDIR ÇARŞIDAKİ PATATES KIZARTMASINI ARADA YIYECEKSEN EVDE YAPIP YİYECEKSİN.. HAMBURGER YEDİM GEÇENDE NORMALDE ÇOK ZEVK VERİRDİ HAMBURGERİ YEMEK AMA BU SEFER ZEVK ALMADIM... HAMBURGER NE Kİ?? ONUN YERİNE EKMEK ARASI KÖFTE YİYİN BOL SALATA OLSUN İÇİNDE OH Smile SAĞLIKLI OLANLARA VARIM SAĞLIKSIZ OLANLARA YOKUMMM Smile BEN BÖYLE YAPICAM HEP.. SAĞLIKLI YAŞAMAK VARKEN NEDEN SAĞLIKSIZ GIDALARLA KENDİME ZARAR VEREYİM Kİ???

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Haz, 2011 15:49

TABİ FİKS AKŞAM YEMEĞİ MENÜM SEÇMELİ OLARAK SÖYLERSEM..
1 TABAK ÇORBA YA DA 1 TABAK YEMEK
SALATA
2 KAŞIK PİLAV YA 2 KAŞIK MAKARNA YADA DOLMA VARSA YARIM DOLMA Smile
YEMEKTEN 1-2 SAAT SONRA DA MEYVE YİYORUM DÜN MEYVE YEDİĞİM HALDE CANIM BİŞEYLER YEMEK İSTEDİ AMA BEN NE YAPTIM Razz BALLI SÜT YAPIP İÇTİM Smile KENDİMİ ENGELLEMİŞ OLDUM TABİ GÜN İÇİNDE SÜTLÜ KAHVE DE YAPIYORUM YANINA DA 2 PARÇA BİTTER ÇİKOLATA Smile REJİMSİZ AMA SAĞLIKLI YAŞAM Smile ÖYLE BÖYLE DERKEN DE 72 DEN 63 E DÜŞTÜM BÖYLE YAPTIĞIM HALDE Smile AMA ŞU SIRALAR DURUYOR KİLOM OLCAK O KADAR Smile SONUÇTA BU GİDECEK YAĞ NE KADAR ZAMANDIR VARDI O YÜZDEN O ZAMANI BEKLİYORUM Smile ENİNDE SONUNDA PES EDECEK BÖYLE YAPSAM DA Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Haz, 2011 15:52

ESKİDEN BÖYLE YAPTIĞIM HALDE ÇOK ARA VERİRDİM KENDİMİ BIRAKIRDIM FAST FOODLARA Smile BÜNYEM ALIŞTI ARTIK HEP BÖYLE YİYORUM Smile HİÇ BIRAKASIM DA GELMİYOR ZAMANLA BÜNYE ALIŞIYOR Smile HİÇ KUŞKUNUZ OLMASIN Smile 9 KİLO 1 YILDA DÜŞTÜ Smile O DA AYRI KONU OLSUN GEÇ OLSUN AMA GÜÇ OLMASIN Smile 1 YIL DAHA VERDİM KENDİME ZAMAN Smile SENEYE 55 OLURUM NASİPSE Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Pts 13 Haz, 2011 18:49

lalecim seni takdir ediyorum gerçekten..adı ister diyet ister jejim olsun insanı geriyor gerçekten..sen işin mantığını çözmüş görünüyorsun.bu yolla kilo verirken acele etmemek ve kararlı olmak şart di mi..çok katı kuralları ve yasakları olmadığı için insan kasmakz da sanırım..ben senin yöntemden yanayım aslında..bir dönem ben de benzerini yapmıştım..haftada en az yarım kilo gidiyordu..sen günlük olarak yediklerini paylaşırmısın canım..ben takip etmek isterim..örnek olması bakımından..tabi her vücut farklı olduğu için seninle aynı sonucu alamayabilir.sen kendi bünyeni çözmüşsün artık..darısı bizim başımıza..

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Haz, 2011 02:13

TAMAM CANIM PAYLAŞIRIM Smile) SABAH NE VAR NE YOKSA YEDİM Smile) ARADA 3 PARÇA BİTTER ÇİKOLATA YEDİM AKŞAM YEMEĞİNDE 1 TABAK ÇORBA 2 KAŞIK BULGUR PİLAVI YEDİM AKŞAM YEMEĞİNİ SUYLA YEDİM Smile YEMEKTEN HEMEN SONRA DA 1 KASE HOŞAF İÇTİM.. YEMEKTEN 1 SAAT SONRA ACIKIR GIBI OLDUM YANİ BİŞEYLER YİYESİM GELDİ BAKTIM OLMAYACAK NESCAFE YAPTIM YANINDA 2 PARÇA BİTTER ÇİKOLATA YEDİM.. 11 GİBİ 1 PORSİYON MEYVE YEDİM.. GÜN BOYU TOPLAM 1 YA DA 1,5 LT SU İÇTİM.. GÜN İÇİNDE TOPLAM 60 MEKİK ÇEKTİM 20 UYANINCA 40 AKŞAM YEMEĞİNDEN ÖNCE.. BU KADAR.. SİZİ BİLEMİCEM AMA CANIM BİŞEY İSTERSE 2 PARÇA BİTTER ÇİKOLATA YEDİĞİMDE BENİ KESİYOR Smile DENEMEDİYSENİZ DENEYİN Smile) UMARIM SİZDE DE İŞE YARAR Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Sal 14 Haz, 2011 02:31

BU ARADA KİLOM 63 Smile BAKALIM NE ZAMAN 62 OLACAĞIM Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Haz, 2011 16:31

MERHABA Smile SALI GÜNÜ ÇOK ABARTTIM NEDENSE.. HEP YİYESİM GELDİ KENDİMİ TUTMADIM ARADA OLUYOR ÖYLE Razz TUTUNCA DAHA UZUN SÜRÜYOR YEDİM GİTTİ Smile ÇARŞAMBA YANİ DÜN İSE GAYET İYİYDİ KAHVALTIMI YAPTIM GÜZELCE.. SONRA ÇARŞIYA GİTTİM ÇARŞIDA 5 TANE YENİLDİĞİNDE DOYULAN BİŞEYİ 2 TANE YEDİM YİNE DE DOYDUM Smile ARKADAŞ 2 TANEYLE DOYULUR MU DEDİ ŞAŞIRDI BANA Smile TABİ YANINDA DA AYRAN İÇTİM SONRA AKŞAM EVE GELDİM TAVUK YEMEĞİ VARDI ONU YEDİM 1 TABAK YANINDA 3-4 BARDAK SU İÇTİM.. 2 KAŞIK PİLAV VE SALATA YEDİM Smile YEMEKTEN SONRA SADECE ÇAY İÇTİM KAÇAMAK YAPMADIM YANİ GAYET GÜZELDİ.. SALI GÜNÜ 20 MEKİK ÇEKTİM AMA DÜN GECE YATMADAN ÖNCE 50 MEKİK ÇEKTİM Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Haz, 2011 20:47

SLM KIZLAR YINE BEN Smile KAHVALTIDA NE VAR NE YOKSA YEDİM Smile BÖYLE DİYORUM ÇÜNKÜ BEN KAHVALTIDA BAYA ABARTIYORUM Smile HAMUR İŞİ DE TATLI DA YUMURTA VS DE HEPSİNDEN YİYORUM KAHVALTI SONRASI SÜTLÜ KAHVE VE 2 PARÇA BİTTER ÇİKOLATA YEDİM Smile AKŞAM YEMEĞİNDE NOHUT YEMEĞİ 1 DİLİMDEN AZ EKMEK 3-4 BARDAK SUYLA YEDİM.. SONRASINDA 2 KAŞIK PİLAV.. KAŞIK DERKEN KEPÇE DEĞİL Smile NORMAL YEDİĞİMİZ KAŞIK Smile YEMEĞİM BİTTİKTEN SONRA DA 1 BARDAK HOŞAF İÇTİM ŞU ANDA KARNIM TIKA BASA DOLU GALİBA KAÇAMAK YAPAMAM İLERLEYEN SAATLERDE Smile DAHA HENÜZ MEKİK ÇEKMEDİM Smile 50 TANEYİ ARD ARDA İLERLEYEN SAATLERDE ÇEKERİM HERHALDE Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 16 Haz, 2011 20:59

afiyet olsun lalecim..beş tane yenilen şeyden iki taneyle doyman çok güzel.. Smile takipteyim seni..hadi kolay gelsin canım...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: 1, 2, 3, 4  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.