Cevap Gönder   Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Nis, 2012 20:27
Alıntıyla Cevap GönderSayfa SonuBaşa dön

hochsee demiş ki:
oo kaçamaklara hayır denilmiş neler yenilmiş neler reddedilmiş hepsine maşallah Smile

hep bizmi anlatcaz sen neler yapıyosun bakalım...?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Nis, 2012 21:17

bende bu sabah tost yedim kepekli ekmekle yaptım tabi öğlen 1 simit ve peynir yanında çayla..akşamda sebze yemeği yoğurt çorba ve salata yedim haftaya cuma kontrolüm var ve bir yandan da sınavlarım başladı koşturuyoruz anlıyacağınız Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

blank.gif
 (Başlık yok)
 Per 05 Nis, 2012 23:18

saat 9 da öyleee uykum vardı kiii anlatamam browni yedim saat 11 hala ayaktayım Smile) ama browninin üzerine tarçın kattım Wink insülinle ilgiliyse görcez bakalım Very Happy kilo değişimimi Smile 1 gidecek mi yoksa yine aynı mı kalıcam bakalım Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2012 13:39

hochsee demiş ki:
bende bu sabah tost yedim kepekli ekmekle yaptım tabi öğlen 1 simit ve peynir yanında çayla..akşamda sebze yemeği yoğurt çorba ve salata yedim haftaya cuma kontrolüm var ve bir yandan da sınavlarım başladı koşturuyoruz anlıyacağınız Smile

yürü be kim tutar seni vallahi.egzersiz yapabilirsiniz belki evde 30 dakika yeter....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2012 13:40

LALE26 demiş ki:
saat 9 da öyleee uykum vardı kiii anlatamam browni yedim saat 11 hala ayaktayım Smile) ama browninin üzerine tarçın kattım Wink insülinle ilgiliyse görcez bakalım Very Happy kilo değişimimi Smile 1 gidecek mi yoksa yine aynı mı kalıcam bakalım Smile

pazara az kaldı....

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2012 15:29

LALE26 demiş ki:

1 gidecek inşallah haberlerini pekliyoruz pazara ne kaldı şurada zaten Smile

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2012 15:32

the_hayalist demiş ki:
hochsee demiş ki:

yürü be kim tutar seni vallahi.egzersiz yapabilirsiniz belki evde 30 dakika yeter....

teşekkür ederimm Smile geçen gün plates topu aldım evde de birşeyler yapabileyim diye Smile) peki senin nasıl gidiyor diyet maratonun ?

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2012 15:47

ah ah geceleri aç gündüzleri yorgun=)ayh hiç bişe yemiyorum desem yer.kahvaltı iki yumurta öğlen mantar yada farklı bir sebze yemeği akşamda haşlanmış tavuk yada süt+galeta yada yoğurt.günlük 6 kilomotre 100 mekik kol ve karın egzersizi.şişko gelin olmak istemiyorum help me allahım diyorum =)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2012 17:17

zayıf bir gelin olacaksın merak etme maşallah bu azimle durmak yok zaten Smile kol egzersizlerini nasıl yapıyorsun merak ettim Smile)

Aktif Üye
Aktif Üye

turkey.gif
 (Başlık yok)
 Cum 06 Nis, 2012 17:24

kol egzersizlerini hem yan yağlarımda gitsin diye ayakta sağa sola hızlı dönerek yumruk atıyorum 100 kere.sonra iki elimi arkada birleştirip yukarı kaldırıyorum 100 defa ...

« Önceki başlıkArkadaşına Haber VerBu konuya bakan kullanıcıları listeleDosya olarak kaydetPrintable versionSonraki başlık »

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki »

Bu konuya bakanlar:0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 0 Misafir

Çevrimiçi olanlar: Yok

Forum Seçin:   

Couldn't update banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'banner_view' at row 1

UPDATE phpbb_banner SET banner_view=banner_view+1 where banner_id IN ( 1, 2, 3, 4, 5)

Line : 34
File : page_tail.php

Telif Hakkı CC, Diyet Kardeşliği. Bazı Hakları Saklıdır.
Telif Hakkı © 2006, 2020. Diyet Kardeşliği orijinal fikri Elif Sami'ye aittir.